Opis rodziny po niemiecku 10 zdań
Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem na język polski.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. O rodzinie źle się nie mówi - coś w tym jest .Do opisu rodziny będziesz potrzebować takich przymiotników:Opis rodziny po niemiecku (10 zdań) i tłumaczenie na polski :) ange2411 ange2411 Wir wohnen in einem Haus.. O godzinie 6:45 idę się myć.. zadanie dodane 17 grudnia 2011 w Język niemiecki przez użytkownika zawszepotrafiąca (0) [Szkoła podstawowa] opis; niemiecki; rodzina +4 głosów.. 2 odpowiedzi.. 2012-03-27 18:39:28Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. Tą stronę przegląda teraz 4 gości.. Najpierw jest po polsku a potem po niemiecku.. zestaw słówek z książki : niemiecki w 30 dni, lekcja 1.. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Nazwy domów niemieckich zawierają popularne niemieckie złożenia wyrazów: dom jednorodzinny - das Einfamilienhaus.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przykładowy opis rodziny po niemiecku: Mein Name ist Konrad und ich bin 14 Jahre alt..

Opis po niemiecku .

BARDZO PILNE!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. :) Wstaję o godzinie 6::30.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?. Może być to opis osoby po niemiecku, na przykład opis siebie po niemiecku, opis kolegi lub przyjaciela po niemiecku, opis członka rodziny albo opis nauczyciela po niemiecku.Przykład opisu babci po niemiecku z tłumaczeniem Opis babci po niemiecku - wzór.. Koło stołu stoją dwa fotele.. 2011-11-23 19:17:27Opis po niemiecku - wzór, przykła…Opis domu po niemiecku to słownictwo na temat budynków mieszkalnych i zdania z nimi w Celowniku (Dativ).. Alle gehen noch in die Schule.Opisz swoja najlepszą przyjaciółke po niemiecku.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. 35,067 wizyt.. Wyróżnia się różne typy opisów.. Alle gehen noch in die Schule.Jego elementy spotyka się w innych formach wypowiedzi, np. w opowiadaniu, liście lub wpisie na blogu.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór..

Żurek to po niemiecku: die Mehlsuppe.

Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Opis rodziny po niemiecku - tymi słowami możesz opisać rodzinę.. Wskazówki jak napisać opis po niemiecku oraz przykładowe opisy.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 78% - głosów: 9Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po n…Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Tuż po jej podaniu, ogłoszenie zakończ informacją o terminie dostępności domu lub mieszkania i możliwości negocjacji ceny.. 3.Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 .Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Jeśli chcesz stworzyć własny opis przyjaciółki po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu w my umieścimy go na stronie :)Opis przyjaciela po angielsku - wzór z tłumaczeniem.. Mówicie albo A wie Anton, albo mówicie same imiona: Anton, Wolfgang itp. Moje nazwisko przeliteruję .Przykład opisu taty po niemiecku z tłumaczeniem Opis taty po niemiecku - wzór..

Przykładowy opis rodziny po angielsku.

Test: Słówka - rodzinablog o języku niemieckim, niemiecki z pasja, niemieckizpasja, łączy nas pasja język niemieckiJak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. 2011-06-01 16:19:12 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23 opisz swoja ulubiona pore roku po niemiecku 2010-10-24 17:28:41Opis rodziny po niemiecku czy dobrze to napisałam.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Opis rodziny po niemiecku.tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy .. LISTA SŁÓW .Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. dom wielorodzinny - das MehrfamilienhausWarszawa, Wola 13 lip.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.10 zdań, niemiecki, opis, zalety, w 10 zdaniach..

Przedstawianie się po niemiecku: literowanie.

W Niemczech bardzo często proszeni będziemy o przeliterowanie imienia czy nazwiska.. O 7:20 ubieram sie .. Opis przyjaciela angielski.PS.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Język niemiecki to najczęściej drugi język obcy w szkołach.. Zarówno pierwszy jak i drugi opis z pewnością przydadzą się na maturze .Jak opisać rodzinę po niemiecku.. Witamy na zalicz.net!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt