Sprawozdanie z wycieczki 5 dniowej
3 DNIOWA IMPREZA TURYSTYCZNA "OD PIOTRKOWA DO RADOMIA" NOWOŚĆ !. Wycieczki Szkolne i Objazdowe oferuje Biuro Podróży Ecotravel z Krakowa (Nowa Huta).. 1 wyjazd zbiórka 2 ok. 10,30 przyjazd do krakowa 3, zwiedzenie kopca kościuszki oraz muzeum 4, przejazd do centrum krakowa ok godz 12 5, oddanie hołdy parze prezydenckiej 6, przejście na rynek *(pół h wolnego) 7, przejazd do bohni 8, zjazd do kopalni i zwiedzanie 9, przepłynięcie łódka 10, obiado-kolacja 11, czas wolny .Biuro Podróży Tęcza Bielsko-Biała.. JUŻ OD 65 ZŁ!Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45 Napisz sprawozdanie z wycieczki .. Więcej podobnych szablonów.. Jerozolimskie 47 lok.. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych, w tym przysługujących praw, znajduje się w Polityce Prywatności, która znajduje się w stopce serwisu.. Po zakończeniu zwiedzania udaliśmy się do autobusu i pojechaliśmy do turku.. Jest miejscem, do którego przybywają wycieczki z całego świata, dzięki czemu w 2016 r. okrzyknięto je Europejską Stolicą Kultury.Wycieczki 5-dniowe Wybierz oferty ze względu na: Miasto: Biały Dunajec Czermna Częstochowa Duszniki Zdrój Hoczew Istebna Karpacz Kazimierz Dolny Kielce Komańcza Koniaków Kowary Kraków Krzemionki Opatowskie Kudowa Zdrój Kłodzko Lesko Lublin Nałęczów Nowa Ruda Nowosiółki Pszczyna Sandomierz Sanok Solina Szczyrk Szklarska Poręba .1 dzień - wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Paczkowa - polskiego Carcassonne - krótkie zwiedzanie miasteczka, przejazd do Dusznik Zdroju; spacer po centrum, parku zdrojowym; Muzeum Papiernictwa .Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg..

Główny cel wycieczki to obóz przetrwania.

13 czerwca 2013 roku uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami udali się na dwudniową wycieczkę do Warszawy.. 10 A tel./fax (0048 22) 621 32 46, 622 62 43 pon.-pt. 10.00 - 18.00 e-mail: [email protected] Turystyki i Przewozów PARTNER Sławomir Albiński tel.. wycieczki do Włoch, wycieczka Wiedeń, Wycieczka do Pragi, Budapesztu, Rzymu, Szwajcarii, wycieczki na Sycylię, wycieczki do .4 dniowa Wycieczka na Słowację, Zwiedzanie Słowacji, Zwiedzanie Zamku Orawskiego, Liptowski Mikulasz, Jaskinia Demianowska, Hrebienok, Zwiedzanie Zamku w Czorsztynie,, Słowacja, Wycieczki Szkolne, Zielone Szkoły, Wycieczki Szkolne 4 dniowe, Tanie Obozy Młodzieżowe i Kolonie 2020, Wycieczki i Wczasy Bułgaria, Hiszpania, Włochy.. Dnia 26 maja 2015 roku klasa druga liceum wyjechała na wycieczkę do Wisły.. Około godziny 11:00 zajechaliśmy do jakiejś restauracji na obiad, który trzy czwarte .WYCIECZKA SZKOLNA DO WROCŁAWIA 3 DNI: Wrocław zwany jest miastem stu mostów rozciągających się nad Odrą, drugą co do długości rzeką w Polsce..

Dobiegł koniec naszej wycieczki, ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Pałacu w Wilanowie.

Po drodze zatrzymaliśmy się w Golubiu - Dobrzyniu.. 2 dzień - po śniadaniu wyjazd do Kudowy Zdroju, zwiedzanie: pijalnia wody zdrojowej, Muzeum Żaby, przejazd do Czermnej .Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2.. Wcześnie rano, bo o 5.50 zebraliśmy sie przed szkołą, by wyruszyć w .Oferty na krótkie wakacje, wyjazdy na 4-5 dni, weekendowe wycieczki, krótki urlop zagraniczny, wczasy na 4, 5 dni, Wakacje z TUI(wycieczka realizowana NA ZAMÓWIENIE GRUP - najlepiej by grupa liczyła od 15 osób w górę) PROGRAM WYCIECZKI 5-dniowej BIESZCZADY, III wersja (aktywne zwiedzanie Bieszczad, ale bez chodzenia po górach połączone z wycieczką zagraniczną do wyboru: Lwów, Węgry, Kolej Zakarpacka, Słowacja, Przemyśl ze Szwejkiem!. Tam zwiedzaliśmy zamek.Wycieczki 5-dniowe; Wycieczki zagraniczne; Wycieczki 3-dniowe.. Wyjechaliśmy o godz. 7:20 spod budynku naszej szkoły.. Z powrotem do Stegny wracasz tą samą drogą i odbijasz z trasy 501 na 502 do Nowego Dworu Gdańskiego (tutaj możesz zgłębić historię Żuław odwiedzając Muzeum .Potrzebuję sprawozdania z wycieczki 2-dniowej.. Ecotravel - strona główna +48 12 648 99 77 +48 12 647 11 88Z rzeczy do zobaczenia - obowiązkowo latarnia morska, można także wybrać się statkiem do Fromborka, ale na taką wycieczkę należy zaplanować sobie dużą część dnia..

2 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Warszawy z miejscowym ...Sprawozdanie z 2 dniowej wycieczki do krakowa...pomózcie.

Pięciodniowa wycieczka spędzona z nami w Paryżu będzie wspaniałą przygodą.. Dodaj szczegóły planu podróży do tego poręcznego szablonu planu podróży.. 94-351-74-85 Fax 94-351-74-85 mobile +48 602-339-956 e-mail [email protected] 5-dniowy wyjazd do Paryża z wliczonymi biletami, noclegami, transferami i usługami przewodników.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 8.30 na placu przed szkołą.. pokoje 2,3 os. z łazienkami-1 x nocleg Hotel*** Radom- pokoje 2,3 os. z łazienkami .<<Wycieczki 5-dniowe autokarowe>> Jeśli chcą Państwo zwiedzić jak najwięcej, ale nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie na podróż więcej niż kilku dni, z myślą o Państwa zadowoleniu powstała nasza oferta obejmująca 5-dniowe wycieczki do Paryża nastawione na intensywne zwiedzanie miasta oraz zasłużony relaks w najbardziej .Wycieczki 1-dniowe, Tanie Obozy Młodzieżowe i Kolonie 2020, Wycieczki i Wczasy Bułgaria, Hiszpania, Włochy.. W ciągu pięciu dni w Paryżu zwiedzasz najpopularniejsze zabytki paryskie, bawisz się i odpoczywasz.5) upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży zasad ochrony środowiska naturalnego oraz umiejętności korzystania z zasobów przyrody, 6) podnoszenie sprawności fizycznej, 7) poprawę stanu zdrowia dzieci i młodzieży pochodzących z terenów zagrożonych ekologicznie, 8) upowszechnianie form aktywnego wypoczynku,Plan podróży 5-dniowej..

Wróciliśmy około godz.23.00.74% Sprawozdanie z klasowej wycieczki do teatru ("Moralność Pani Dulskiej") 78% Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Warszawy.

)WYCIECZKI DO KRAKOWA - kompelsowa organizacja: noclegi w komfortowych obiektach, pełne wyżywienie, bogaty program zwiedzania.. Wycieczka odbyła się 11-12 maja Zbiórka spod szkoły o godzinie 7:30.. Arkusz burzy mózgów Excel Dziennik kaloryczności i procentowej zawartości tłuszczu Excel .W dniach 5 i 6 czerwca wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do Torunia.. Pobierz Edytuj w przeglądarce Udostępnij.. (wycieczka realizowana NA ZAMÓWIENIE GRUP - najlepiej by grupa liczyła od 15 osób w górę) PROGRAM WYCIECZKI 4-dniowej BIESZCZADY, II wersja (program łączący zwiedzanie z chodzeniem po górach, ale z większym nastawieniem na zwiedzanie w porównaniu do I wersji) I DZIEŃ - „ SANOK - brama Bieszczad ":1 dzień - wyjazd rano, przejazd do Warszawy: Pałac Kultury i Nauki w Warszawie - wyjazd windą na taras widokowy, możliwość przejażdżki: metro w Warszawie, spacer po Ogrodzie Saskim, Grób Nieznanego Żołnierza, spacer Krakowskim Przedmieściem i Chmielną.Przejazd na miejsce zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.. Jechaliśmy dość długo.. Przylatujesz do Paryża samolotem, a następnie przez pięć dni poznajesz to wspaniałe miasto.. Ja tutaj napiszę w streszczeniu co się tam działo, a któreś z Was rozwinęłoby mi to?. Grupa liczyła 40 osób: 36 dzieci z klas II-VI oraz cztery nauczycielki.. Było tam pięknie i każdy z nas zachwycał się wystrojem pałacu.. 2014-01-13 20:18:21Dział Sprzedaży 00-697 Warszawa, Al.. w naszej ofercie: 8951 imprez, 3779 terminów!. Jest to miasto o wielowiekowej tradycji, przeplatające kulturę polską, niemiecką i czeską.. 1 i 2 oraz art. 14 ust.. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że Pani/Pana dane osobowe .. "Jak przygoda to tylko w Warszawie" - sprawozdanie z wycieczki szkolnej.. Wszyscy uczestnicy przyszli punktualnie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt