Przetłumacz zdania na język niemiecki jem chętnie pizze
Najbardziej lubię spagetti.. 6.Kiedy twój brat napisze list motywacyjny?Świeżo po Nowym Roku zaczynam kolejną lekcję języka niemieckiego.. Załóżmy, że chcesz przetłumaczyć z niemieckiego „Ich mag einen kalten Sommer" na język polski, a pamięć Translatora online zawiera tylko zdanie „Ich mag einen warmen Sommer":Jedzenie po niemiecku - co jeszcze?. Co z tego, że znamy słówka dotyczące jedzenia skoro nie potrafimy z nimi ułożyć sensownego zdania.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 5 rozwiązań: autor: many72 9.5.2010 (14:08) Połącz zdania Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązania- Człowiek często się zmienia, lecz rzadko na lepsze.. Moj brat jest fanem pitki nożnej.Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Jem Chętnie pizzę 2.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.🎓 Przetłumacz na język niemiecki.. że należy połączyć zdania niemieckie ze zdaniami polskimimi .W języku niemieckim ten drugi czasownik musi być na końcu zdania) „Du sollst stattdessen Sport machen!". Po powrocie do domu gotuje obiad, sprzatam, staram sie uczyc :).. Zobacz, po polsku nie powiesz „Daję ty kwiaty", tylko powiesz „Daję tobie kwiaty".. Mój pokój jest duży i przytulny.Na przeciwko mojego łóżka znajduje się biurko mojego brata.Nad moim łóżkiem wisi białą półka.Mój pokój jest zielony.Na półce nad moim łóżkiem znajduje się moja kolekcja kostek rubika.Na przeciwko łóżka mojego brata znajduje się szafa.Obok łózka mojego brata znajduje się szafka nocna .Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) przetłumacz zdania na jezyk niemiecki [ PROSZE O POMOC]!.

Przetłumacz zdania na jezyk niemiecki.

2.Moja siostrzenica chciałaby pracować jako pielęgniarka.. Moi rodzice lubią kino i jazz 4.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Na śniadanie często spożywam kanapki z serem oraz pomidorem, nie może też zabraknąć kawy.. Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski.Zadania domowe z przedmiotu Język Niemiecki z poziomu nauczania: Liceum.. Test 6 na podstawie podręcznika direkt neu 1b dotyczy tematu jedzenie i picie.. Na obiad zazwyczaj w każdy dzień jem coś innego.. Moi rodzice lubią kino i jazz.. - Ich - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami: - Jedyna polska stacja antarktyczna, na której prowadzi się badania prze cały rok .W zdaniu prostym czasownik znajduje się na drugim miejscu, a podmiot albo na pierwszym albo na trzecim miejscu.. Podobnie jest w niemieckim :Oto przykład, w jaki sposób Tłumacz z niemieckiego na polski przekłada częściowe dopasowania zdań dzięki sztucznej inteligencji.. Czego nam brakuje?. Biznes i Finanse (34612) Biznes i Finanse (34612) Wszystkie (34612) Banki (7598) Bankowość Elektroniczna (49) E-biznes (3855) Ekonomia (1813) Fundusze UE (616) Giełda .Przetłumacz-niemiecki 2015-01-17 12:32:35 Pomocy niemiecki miasta przetłumacz jan pliss!.

przetłumacz zdania na niemiecki.

Jest rok 1996 a ja, dziecko, siedzę w jakiejś klasie i uczę się odmiany czasownika essen (jeść) i tłumaczę zdania.Kiedyś trochę narzekałem, że popołudniami muszę biegać na niemiecki, teraz dziękuję rodzicom, że mnie na ten kurs zapisali.Przetłumacz na język niemiecki PILNE: Moj typowy dzien wyglada tak, ze od poniedzialku do piatku wstaje o godzinie 6 rano, szykuje sie do pracy.. Czas spędziłam nad oceanem, pływałam i grałam w siatkówkę.. 5.Środowisko jest zagrożone przez przemysł.. Moja siostra chętnie gra w siatkówkę.. Pomożcie ; ) 2012-04-16 16:20:15; przetłumacz tekst z jezyka niemieckiego na jezyk polski 2009-02-27 15:10:09; Przetłumacz na jezyk angielski ale nie przez google tłumacz 2012-01-15 20:31:02Dativ to jeden z czterech przypadków niemieckich.. - Muszę odrobić moją pracę domową.. Tylko na zadanie.pl możesz dodać swoje zadanie za darmo!. W przyszłości chciałabym grać w teatrze.Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: 1.. „Ty" zamieniło się na „tobie", bo zmienił się przypadek.. Strona 2Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen.. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przetłumacz na język niemiecki: 0%.

Utwórz przymiotniki od podanych miast, krajów i kontynentów i wstaw je w odpowiedniej formie: 0%.. Testy Direkt neu 1b AKI Arkadiusz Gerlic.. Dzieci piją chętnie kakao 3.. Mój brat jest fanem piłki nożnej Pls mam na jutroBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Z kolacją bywa różnie nie jem jej o stałych porach, zazwyczaj są to płatki z mlekiem.. W tygodniu spedzam czas z rodzina.. 2010-10-21 20:34:04 Niemiecki - przetłumacz :( 2011-05-09 19:23:44Przetłumacz zdania na język polski ( z niemieckiego) 2012-04-20 13:43:36; Zadanie z niemieckiego przetłumacz z jezyka polskiego na niemiecki !. Wykonaj test poniżej i sprawdź na ile opanowałeś słownictwo.. Moja siostra chętnie gra w siatkówkę 5.. 111.niemiecki.ang.plPrzetłumacz zdania z języka polskiego na język niemiecki.. 1.Dlaczego wy segregujecie śmieci?. ("sollst", czyli czasownik modalny jest na drugim miejscu w zdaniu, a "machen" na samym jego końcu, w bezokoliczniku)Tłumaczenie słowa 'chętnie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Ich mache Einkäufe - Robię zakupy.. Czasownika!. W piatek moj dzien troszkę rozni sie od pozostalych .Tłumaczenie słowa 'po niemiecku' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

1 Jem chętnie pizzę.

Od godziny 7 do 15 lub 16 jestem w pracy gzie zajmuje sie transportem.. Wstaw w odpowiedniej formie przymiotniki od podanych państw lub miast: 0%.Przetłumacz zdania na język niemiecki.. 4.Wszyscy budują ścieżki rowerowe,ponieważ są ważne dla zdrowia.. bab.la .. Polish Firma Microsoft chętnie pozna komentarze na temat tych zasad zachowania poufności informacji.. Interesuję się matematyką, podróżowaniem i samochodami.. Po pracy jade na zakupy.. Dativ jest po to w zdaniu, żeby nie mówić „Kali jeść, Kali pić".. 3.Zanim idę do szkoły,jem śniadanie.. TEIL 3 / CZĘŚĆ 3 Ćwiczenie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Wakacje spędziłam z moją rodziną.. Pytania .. jeść - essen pić - trinken gotować - kochen smażyć - braten kroić - schneidenRzeczownik łączy się z innym rzeczownikiem bezpośrednio, tak jak w powyższym przykładzie lub poprzez spójki -s, -es, -n, -en, -r, -er.Najczęściej występującą spójką jest -s.Występuje ona zawsze wtedy gdy pierwszy rzeczownik składa się z dwóch lub więcej sylab lub gdy pierwszy rzeczownik zakończony jest na: -keit,-heit, -ion, -schaft, -ung, -tät.niemieckixddd..Komentarze

Brak komentarzy.