Notatka o filmie informatyka klasa 4
O bezpieczeństwie w internecie.. Temat: Malowanie na ekranie - podsumowanie wiadomości z edytora Paint.. Korzystając z poznanych własności kwadratów, wykonaj: zadanie 11 ze strony 240 podręcznika; .. Klasa 4 - 25 czerwca 2020.. Zapisz na swoim komputerze pod nazwą .INFORMATYKA klasa IV - 11.05.2020r.. Klasa 4 - 17 kwietnia 2020 .. Notatka z poprzedniej lekcji.. Klasa 4 Klasa 5 Informatyka.. Na ostatniej lekcji zapoznaliście się ze skrótami klawiszowymi w edytorze tekstu.. - Duration: 10:10.tabela (przydatna tam, gdzie mowa o dwóch, trzech lub czterech alternatywach, perspektywach, grupach, etapach) Baw się!. Jak sprawnie przygotować notatkę o filmie?". Adres do wysłania znajduje się w zakładce INFORMACJE.. Napisz krótką notatkę o filmie, który ostatnio oglądałeś.. Szkoła mikołajka 5.. Cel lekcji: .. Notatka zwykle składa się z kilku części.. Pracę zapisz pod nazwą: notatka_o_filmie Pracy nie odsyłaj.. Jak poprawnie przygotować notatkę o filmie Prace zapisujemy i przysyłamy do oceny.. M.Dąbrowskiej w Grodźcu; Aktualności.. Ważna informacja!. Dom mikołajka 2020-10-21 14:55:33Klasa IV Szkoła Podstawowa w Stolcu 03.04.2020 Temat: Idziemy do kina.. Temat: Bezpieczne korzystanie z komputera w czasie wakacji.. Nauczanie zdalne.. Notatka powinna się składać przynajmniej z pięciu zdań oraz dwóch akapitów.. O przyjaźni, która jest w stanie przetrwać wszystko, nie łamie się nawet w obliczu śmierci..

...Informatyka klasa 4.

PAMIĘTAJ, aby w trakcie pracy zapisywać .Formatowanie notatki o filmie w MS Word.. Notatkę zapisz na swoim komputerze pod nazwą pogoda.Scenariusz lekcji „Idziemy do kina.. Będę oceniała zgodność wykonania pracy z opisem w zadaniu.. Proszę zapoznać się z treścią tematu, podręcznik str. 102 - 106.. Witam.. Nasze prace.. 25 czerwca 2020.Szkoła podstawowa Język polski klasa 7 autorka: Izabella Bartol blog autorki - kliknij Temat lekcji: Imiesłowy?. Liceum 4 letnie (nowa podstawa programowa) - klasa 1; Liceum 4 letnie (nowa podstawa programowa) - klasa 2; Liceum 3 letnie (stara podstawa programowa) - klasa 2; Liceum 3 letnie (stara podstawa .Przedmiot: Informatyka, kl.4 Data: 7 kwiecień 2020r.. Bohaterowie 4.. Seria:O formatowaniu tekstu.. Podręcznik str .Szkoła Podstawowa im.. jednoczešnie Ctrl + Shift 4 Spacja.. Przestrzegaj poznane zasady sporządzania notatki.INFORMATYKA 4 Lekcja 5 Temat.. Dziś proszę Was abyście wybrali jedno z zadań i wykonali je oraz przesłali do mnie mailem.. Powinna się ona składać z przynajmniej 5 zdań i 2 akapitów.. Piszemy w programie MS Word , Klasa 4 , Lubię to!. Im śmieszniejsza, ciekawsza będzie Twoja notatka, tym lepiej ją zapamiętasz.. Bezpieczeństwo rowerzysty - autor Beata Kiestrzyn Test..

Notatka o filmie.

Korzystając z edytora tekstu, jaki posiadasz w swoim komputerze przepisz tekst notatki o filmie „Wakacyjna przygoda" i sformatuj go tak, aby jego wygląd był jak najbardziej zbliżony do tego na rys. 7 ze strony 105 w podręczniku.. Zapoznaj się z podstawowymi funkcjami edytora tekstuKlasa 4 Materiały .. Na początku znajduje się tytuł, który należy w jakiś sposób .22.06.2020 - Temat: Nie daj się wciągnąć w sieć.. Pobierz na dysk swojego komputera i zapisz w folderze Informatyka kartę pracy Notatka o filmie.. Proszę zapoznać się z kartami pracy (5.1), są tam podane skrót klawiszowe do programu Word czyli edytora tekstu.. Jeéli nieKlawiatura zamiast pióra.. Na rysunku poniżej zamieszczona jest notatka o filmie, który będziecie przepisywać.. 17 kwietnia 2020. cze 19; 1 min; Klasa4 - lekcja10.. 1.Istnieją różne edytory tekstu, jednak większość dostępnych w nich .Klasa 4.. Proszę o wpisanie tematu do zeszytu.. Zamieść w niej informację gdzie żyje i czym się odżywia.. wg Mateuszbialas02.. Temat: Klawiatura zamiast pióra.. Napisz krótką informację o dzisiejszej pogodzie.. Napisz krótką informacje o dzisiejszej pogodzie.. 08.06.2020 - Temat: Urządzenia .W notatce o filmie umieszczamy: tytuł filmu i krótki opis jego treści, .. Te skróty ułatwią Wam pracę.. Strona główna.. ProszęInformatyka klasa 4 Temat .. O skrótach klawiszowych w programie MS Word ..

... "Notatka o filmie" MS Word Zadanie 1.

O skrótach klawiszowych w programie MS Word , 5.2.. Wykorzystamy do tego program MSWord, Open Office lub LibreOffice / Writer (można zainstalować z opcji: Linki do programów/ LibreOffice).. Temat 2: Jak poprawnie przygotować notatkę o filmie?. Zdalne nauczanie dla uczniów klas IV - VIII4.Otwórz program Paint: - plik nazwij do_notatki i zapisz w folderze Informatyka, - ustaw rozmiar - 1000 pikseli w poziomie.. tj. wtorek.. Dobrze kończ notatkęDziś zajmiemy się animacjami w programie PIVOT.. Skróty klawiszowe.. "Notatka o filmie" Otwórz dokument z linku ( https: .4 Idziemy do kina, czyli jak poprawnie napisać notatkę o filmie psp1pionki.. Jak poprawnie przygotować notatkę o filmie?. Mimo, że na drodze Harry'ego, Rona i Hermiony stoi wiele przeszkód, wyglądających na przerastające trójke nastolatków, oni nigdy się nie poddają.Omów swoje wrażenia po lekturze.. Lekcja 13.. Wykonaj formatowanie:Matematyka.. Niektórzy z Was już go znają i chętnie z niego korzystają.. Polecenia do wykonania: 1.. Obejrzyj prezentację i filmy: Na czym piszemy Tworzenie akapitów Użycie opcji pokaż wszystko.. Katarzyna Michalska .. Przygotuj krótką notatkę o wybranym ssaku morskim.. (2 godziny) Temat 3: Na skróty.. Notatka o filmie.. postawa, czas pracy, treści.Klasa 4 Informatyka..

Napisz notatkę o filmie, wzór znajdziesz poniżej.

Drogi Uczniu!. 2020 r. TEMAT .. Otwórz dokument notatka_o_filmie i sformatuj tekst: w pierwszym wierszu zmień krój czcionki na Arial, rozmiar czcionki na 22 pkt, a kolor czcionki na zielony, .. Znajomość komend Logo cz.1 Test.. Informatyka.Film opowiada o nietypowej przyjaźni, która trwa od 1 klasy do końca życia bohaterów.. Sprawdi, Czy tekst w do- kumencie jest sformatowany zgodnie z zasadami wymienionymi w ramce.. Wskaż te fragmenty treści, które uzupełniły twoją wiedzę o powstaniu i jego bohaterach oraz te, które dostarczyły ci zupełnie nowych informacji.. Programy.. Klasa 4 Klasa 5 Informatyka.. Dzisiaj napiszemy krótką notatkę o filmie.. 15.06.2020 - Temat: Wzrok i komputer.. Na dodatkowe oceny polecam do wykonania zadania na dowolny temat w programie scratchWitam Was na kolejnej lekcji informatyki online.. Czas akcji 2.. Korzystając z komputera w czasie wakacji należy pomiętać o przestrzeganiu zasad dotyczących bezpiecznej pracy z komputerem, min.. Uczniu, po tej lekcji dowiesz się: - Czym są imiesłowy; - Na jakie rodzaje się dzielą; - Jak poprawnie stosować je w zdaniach.. Przypuszczam, że nie macie tego programu na komputerach domowych, dlatego proszę Was o poproszenie Rodziców o zgodę i pomoc w zainstalowaniu go u siebie.INFORMATYKA.. Znam, rozumiem i stosuję.. Temat: Idziemy do kina.Jak poprawnie przygotować notatkę o filmie?. Klasa 6 - 25 czerwca 2020. Podaj także cechy jego budowy i kilka ciekawostek.. 25 czerwca 2020.. Otwórz p ik notatka o_filmie i w14Cz opgie Pokai wszystko.. Narysuj robota - wykorzystaj jak najwięcej narzędzi.. , Informatyka , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plKlasa 1; Klasa 2; Klasa 3; Klasa 4; Klasa 5; Klasa 6; Klasa 7; Klasa 8; Lekcje archiwalne; Szkoła średnia: liceum i technikum Wstecz.. Nauczanie.. Zwrot grzecznościowy: serdecznie zapraszamy, klasa 4 wraz z wychowawcą zapraszają, mam zaszczyt zaprosić itp.Na skróty.. Wszystkie posty; Klasa 1; Klasa 2; Klasa 3; Klasa 4; Klasa 5; Klasa 6; Klasa 7; Klasa 8; Wszystko; basnie.. Rysunki obok notatek muszą, choćby w najmniejszym stopniu, ale jednak komponować się z treścią, aby pomagały.. Miejsce akcji 3.. Praca w edytorze tekstu.. Zadanie tygodnia 15.04-22.04.. Wzór notatki.. Informatyka.. Informatyka..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt