Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi angielski
Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Na podstawie czytanki odpowiedz na pytania, gdzie można robić poszczególne rzeczy (wybierz poprawne odpowiedzi).. Znajdź odpowiedzi na pytania w tekście oraz zadanie 5 ( Zeszyt ćwiczeń strona 46).. bike to school .. Liceum/Technikum Popatrz na zdjęcia i wybierz poprawne odpowiedzi wika0216 wika0216 Odpowiedź: 1. of jam.. angielski .. napisz o tym: 2012-11-10 17:37:42; Popatrz na obrazki na s 68.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu.. Zwróć uwagę na dwie wybrane kwestie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Kliknij na obrazek i powtarzaj.. Nie przepisuj całych zdań!. Wybierz dwa pytania i odpowiedzi z tekstu piosenki, przepisz je do zeszytu.. 2012-06-17 21:56:59Wybierz poprawna odpowiedz ?. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Uczniowie patrzą na zegar na obrazku i układają zdanie tak jak w przykładzie .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W zdaniach pod obrazkami wybierz właściwy przymiotnik.. Słownik angielskiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki.Zwróć uwagę na trzy wybrane bitwy.. Aby mieć pewność, że dobrze wykonałeś zadanie, odsłuchaj załączonego nagrania:ZAGADNIENIA NA EGZAMIN - JĘZYK ANGIELSKI KL. IV 11..

Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi.

i wybierz.. Kliknij w link: a następnie popatrz na obrazki, posłuchaj nagrania i wybierz poprawną odpowiedź.. 2015-05-28 15:36:25; Popatrz i napisz, język angielski kto pomoże?. 3 Czas na ćwiczenia na słuchanie.. Popraw fałszywe zdania tak, aby były prawdziwe.. Swoją odpowiedź uzasadnij.. przedwczoraj o 19:58 rozwiązań: 01 Popatrz na obrazek i˝zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F).. 1 Popatrz i powiedz.. Następnie uzupełnij odpowiedzi, wpisując jedno słowo w lukę.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Następnie zapisz w zeszycie.. Używamy go, gdy chcemy powiedzieć o: sytuacjach i zdarzeniach mających miejsce w przeszłości, definitywnie zakończonych (np.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazek.. Podręcznik strona 49 zad.. Praca na lekcji: SB (Student's Book, Podręcznik) - s. 49.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. poprawne odpowiedzi a brith całabstr.dajenaj odpOdpowiedź:1. of jam2.. Dla chętnych: zadania 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 46)ANGIELSKI 3 zadania muszę mieć na jutro wiec bardzo byłabym wdzięczna za Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa 0 odpowiada - 0 ogląda - 1 rozwiązań 1 rozwiązaniePlik wybierz poprawne odpowiedzi angielski klasa 4.pdf na koncie użytkownika teoeenam • Data dodania: 1 paź 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Czas Past Simple..

Popatrz na obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

Kiedy skończysz wszystkie przykłady, kliknij finish na dole strony, a następnie opcję chceck my answers.. Popatrz na obrazek ( strona 84) i przeczytaj pytania.. Prześlij odpowiedzi do zadań 2/78 i 3/78 do sprawdzenia na adres [email protected] do 30.03.2020.Popatrz na obrazki z zad.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.3.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o popatrz.. przedwczoraj o 19:58 rozwiązań: 0; joajoa8 Historia W jaki sposób nacjonalizm wpłynął na wybuch pierwszej wojny światowej ?. Uzupełnij zdania w czasie present continuous.Najlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.. Poprawne odpowiedzi zaświecą się na zielono, a niepoprawne na czerwono.Ćwiczenia na poziomie A1 są oparte na liście słówek do testu Cambridge English dla najmłodszych A1 Movers.Dowiedz się więcej o poziomach i skali Cambridge English.Jeśli nie wiesz który poziom ćwiczeń wybrać, wybróbuj ćwiczenia na pozostałych poziomach Pre-A1 oraz A2.. Kliknij Start, żeby przejść do ćwiczenia, a następnie kliknij Next, żeby rozpocząć ćwiczenie.Lesson 6 7th/8th April (wybierz właściwą datę) Topic: Cel: Life in Britain: London - poznajemy atrakcje turystyczne Londynu.. Czas przeszły prosty.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna..

Przeczytaj dialogi i wybierz poprawne odpowiedzi.

(Angielski, proste) 2013-04-11 19:00:11; Popatrz na obrazki bena.uzupełnij jego dzisiejszy wpis.. Sprawdzian 2016 Język Angielski Sprawdź Czy Umiesz 2 the desk is next to in front of the sofa.. Zad.1 Popatrz na zdjęcie z podręcznika lub otwórz go na stronie 84, jeśli masz go w domu.. .Angielski na maturze.. 4 Przeczytaj tekst zatytułowany: „Humans of the sea".. Zrób zadanie 4 ( strona 73).. Dopasuj miejsca od 1-4 z obrazkami a-d.. 1 str. 84 podręcznika.. Zeby moc okreslic odpowiedzi najpierw trzeba przetlumaczyc wszystkie slowka.. Popatrz na obrazki obok testu, przeczytaj pytania, wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie.3.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. - Zadawanie pytań o pory posiłków oraz udzielanie na nie odpowiedzi.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski .. angielski, ktoś coś sie orientuje .Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi daje naj natychmiastowa odpowiedz na twoje pytanie.. 4 Where's Dad?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zadania z angielskiego kl. 5 szkoły podstawowej.Posłuchaj piosenki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.Polecenie brzmi: Posłuchaj rozmowy, przeczytaj zdania i wybierz poprawną odpowiedź, a następnie napisz ją w zeszycie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt