Przetłumacz zdania na język niemiecki jem chętnie pizzę
Jem Chętnie pizzę 2.. Essen zubereiten - przyrządzać jedzenie .. Moi rodzice lubią kino i jazz.. Moja siostra chętnie gra w siatkówkę.. Przetłumacz zdania z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę.. Od czterech lat uczę tego języka.. W wolnym czasie gram w squasha.niemieckixddd.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 5 rozwiązań: autor: many72 9.5.2010 (14:08) Połącz zdania Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 2 rozwiązaniaJęzyk niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. Moj brat jest fanem pitki nożnej.Przetłumacz zdania na język niemiecki: 1.. Przygotowaliśmy zbiór zwrotów i wyrażeń, które przydadzą się w rozmowie z osobą posługującą się innym językiem, czy to w podróży za granicę, przy przeprowadzce za granicę lub gdy po prostu spotkasz obcokrajowca.W języku niemieckim ten drugi czasownik musi być na końcu zdania) „Du sollst stattdessen Sport machen!". Dzieci piją chętnie kakao 3.. Nie, nie pochodzę z Niemiec.. Po tych przyimkach rzeczownik np. na stole, obok łóżka znajduje się albo w 3 przypadku (Dativ) albo w 4 (Akkustativ).urope 2019 1.Przetłumacz podane zdania na język niemiecki.Przetłumaczone zdania wyślij na maila [email protected] do 25.03.2020..

Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Musimy zrobić zakupy.. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach.Jedzenie po niemiecku to kolejna grupa słówek, którą warto poznać.. Jedzenie po niemiecku - co jeszcze?. Potrawy po niemiecku wcale nie są takie trudne nie sądzisz?. Tłumaczenie jest bardzo .Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) przetłumacz zdania na jezyk niemiecki [ PROSZE O POMOC]!. Mój pokój jest duży i przytulny.Na przeciwko mojego łóżka znajduje się biurko mojego brata.Nad moim łóżkiem wisi białą półka.Mój pokój jest zielony.Na półce nad moim łóżkiem znajduje się moja kolekcja kostek rubika.Na przeciwko łóżka mojego brata znajduje się szafa.Obok łózka mojego brata znajduje się szafka nocna .Przetłumacz zdania na język niemiecki i polski.. Powinieneś się uczyć j.niemieckiego.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Czy jesteś Nico?. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.. mieszka w Gdyni 2 ja kupuje mieszkanie w Gdyni 3 co tutaj robisz 4 Uczę się niemieckiego zawsze w sobotę 5 moja mama gotuje obiad 6 Ona fotografuje chętnie 7 on sprząta salon 8 my szukamy naszego psa 9Moja babcia opowiada mi bajk ..

Przetłumacz zdania na jezyk niemiecki.

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Oto przykład, w jaki sposób Tłumacz z niemieckiego na polski przekłada częściowe dopasowania zdań dzięki sztucznej inteligencji.. Tak, jestem Emma.. Czy wszystko dobrze .Tłumaczenie słowa 'chętnie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. 4.Co jemy dzisiaj na kolacje?. das Abendessen/das Abendbrot - kolacja.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.przetłumacz zdania na j.Niemiecki 1 )CZY NAPISAŁEŚ MÓJ ADRES 2) CZY DOBRZE SPAŁEŚ 3) CZY TO CZYTAŁEŚ 4) CZY SPOTKAŁEŚ SIĘ.. Gimnazjum, Język Niemiecki, dodał: dekompozyt, dodane: 2012-01-17 16:13:38🎓 Przetłumacz na język niemiecki.. Ja jestem w kinie 2. je idę do kina 3. on jest w supermarkecie 4. on idzie do supermarketu 5. my jesteśmy w pizzerii 6. my idziemy do pizzerii 7. ona jest w kinie 8. ona idzie do kina 9. oni są w aptece 10. oni idą do aptekiW zdaniu prostym czasownik znajduje się na drugim miejscu, a podmiot albo na pierwszym albo na trzecim miejscu.. Czy pochodzisz z Niemiec?. Rozwiązania proszę przesłać do piątku, 29.05.2020r.. Moja siostra chętnie gra w siatkówkę 5.. Lubimy piłkę nożną.. TEIL 3 / CZĘŚĆ 3 Ćwiczenie.. Ich mache Einkäufe - Robię zakupy.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.niemiecki.ang.plDativ to jeden z czterech przypadków niemieckich..

przetłumacz zdania na niemiecki.

- Potem zrobię zakupy.. - Jedzenie jest dobre.. Dativ jest po to w zdaniu, żeby nie mówić „Kali jeść, Kali pić".. W języku niemieckim, są tylko 4 spada przez inflects członków i zakończeń.. Moi rodzice lubią kino i jazz 4.. Z pewnością przydadzą się nam one w codziennym życiu, podczas robienia zakupów, lub czytania przepisów kulinarnych.. Zobacz, po polsku nie powiesz „Daję ty kwiaty", tylko powiesz „Daję tobie kwiaty".. 7.potrzebuje nozyczek, ide .Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. na adres .Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: 1.. Co chciałbyś zjeść?. - Ich - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami: - Jedyna polska stacja antarktyczna, na której prowadzi się badania prze cały rok .Zwroty bab.la.. Co z tego, że znamy słówka dotyczące jedzenia skoro nie potrafimy z nimi ułożyć sensownego zdania.. Nie wolno wam oglądać telewizji!. jeść - essen pić - trinken gotować - kochen smażyć - braten kroić .Przetłumacz zdania na j. niemiecki.. Czy jesteś Emma?. Załóżmy, że chcesz przetłumaczyć z niemieckiego „Ich mag einen kalten Sommer" na język polski, a pamięć Translatora online zawiera tylko zdanie „Ich mag einen warmen Sommer":drei Hauptmahlceiten - trzy główne posiłki..

1 Jem chętnie pizzę.

("sollst", czyli czasownik modalny jest na drugim miejscu w zdaniu, a "machen" na samym jego końcu, w bezokoliczniku)auf- na (w poziomie- coś leży na stole, łóżku, podłodze) an- przy, na (w pionie- coś wisi na ścianie, suficie, oknie) über- nad unter- pod vor- przed hinter- za neben- obok zwischen- pomiędzy in- w, do.. Chciał(a)błym pizzę- Wezmę rybę z warzywami- Przetłumacz zdania na .Przetłumacz zdania na język niemiecki infinitiv A następnie na czas partizip perfekt 1 ona.. Monika chce wracać do domu.. Dzieci piją chętnie kakao.. 2.Helga mieszka u swoich dziadków na wsi.. Na kolacje jem chleb z szynką i serem .. Czasownika!. Na podwieczorek jem lody z owocami .. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Charakterystyczny jest stałym szyk wyrazów.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. 3.Na śniadanie jem zazwyczaj bułke z dżemem i pije filiżanke kawy.. Interesuję się matematyką, podróżowaniem i samochodami.. Potrzebuje przetłumaczyć zdania na j. niemiecki : 1.Chciałbym mieszkać w domu szeregowym.. Czego nam brakuje?. „Ty" zamieniło się na „tobie", bo zmienił się przypadek.. Tak, jestem Nico.. Umiem grać w piłkę ręczną.. bab.la .. Polish Firma Microsoft chętnie pozna komentarze na temat tych zasad zachowania poufności informacji.. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt przez dziennik librus lub Messenger.Przetłumacz zdania na język niemiecki: Na śniadanie jem bułkę z dżemem i białym serem ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt