Opowiedz o swoich wakacjach po niemiecku
Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Treść .. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. Zadanie jest zamknięte.. Będzie naj i 2 dyplomy.. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Spędziłem 2 miesiące z rodziną i przyjaciółmi.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. w treści muszą się znajdować odp na te pytania : 1.Kiedy?. Zobaczyłem wiele pięknych miejsc przez ten czas.Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.My working day was seven hours and it was very exhausting.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem..

napisz o swoich wakacjach po niemiecku ?

Moje ostatnie wakacje były zdecydowanie najbardziej spektakularnymi wakacjami w całym moim życiu.. - W wakacje pojechałem nad morze.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Specjalnie dla Ciebie stworzyłam fiszki do nauki przedstawiania się po niemiecku.. Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Napisz po NIEMIECKU co robiłes na wakacjach 10 zdań 2012-09-17 15:08:04 Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25 napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14List o zgubionym telefonie / Beschreibe in einem Brief, wie du dein Handy verloren hast Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę / Berichte einem Freund aus Deutschland über deine neue Schule List do biura podróży / Anfrage an ein Reisebüro15 zdań o sobie po niemiecku.. Proszę napiszcie 15 zdań.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Tego lata moje wakacje były lepsze od poprzednich, bo zawarłam nowe znajomości.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Przykład e maila po niemiecku.

Cześć!. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Produkowane od 1997, Freshmind Sp.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. poleca 81 % 845 głosów.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2.Gdzie?. 4.co robiliście?. 1 0. beta1316 15.9.2011 (20:48)Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. .Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

Email niemiecki.Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Najlepsze rozwiązanie.. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Gdzie można pojechać w czasie urlopu lub wakacji ?Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Polish Chciałabym opowiedzieć o niektórych założeniach i związanych z nimi problemach.Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Gospodarstwo mojej babci jest.napisz 12 zdan w czasie przeszlym co robiles w wakacje po niemiecku prosze pilne Zgłoś nadużycie.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. 5.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku - Mein Name ist - Ich heiße - Ich wohne in Posen - Ich komme aus Polen - Ćwiczenia leksykalne - Czas na niemieckiPrzykłady użycia - "opowiedzieć" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

z o.o. ...Wiesz już, jak przedstawić się po niemiecku.

Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Chciałbym, żeby wakacje były o miesiąc dłuższe.. Osiem książek, od których nie można się oderwać [CYKL "WYBORCZEJ" - CZ. Maria Kuncewiczowa „Cudzoziemka" - Motyw .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ napisz wypracowanie o wakacjachMuszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. 2010-09-07 19:27:38; Opowiadanie z wyrazami : (krótkie opowiadanie) 2011-03-22 20:03:34„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. - Byłem tam z moimi przyjaciółmi.. wynagrodze .. polecenie brzmi : zrób notatki , a następnie opowiedz o swoich wakacjach.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt