Jakie będą pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni iw puszczy
Nie było głównych bohaterów.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.W pustyni i w puszczy DRAFT.. W ten sposób technologie te wykorzystują również nasi Zaufani Partnerzy, którzy chcą serwować reklamy .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.. Poszło ci znakomicie!. Na początku XX wieku zyskał miano jednego z najpopularniejszych pisarzy świata, a jego powieści tłumaczono na blisko 30 języków i wydawano w rekordowych nakładach.Sam autor czuł się jednak już wyraźnie przemęczony i wyeksploatowany.wyższy był i silnie szy, niż bywa ą chłopcy w ego wieku, a dość mu było spo rzeć w oczy, by odgadnąć, że w razie akiego wypadku prędze zgrzeszy zbytkiem zuchwałości niż bo- aźnią.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Pytanie 3: Jaka była Nel?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam, działania mediów społecznościowych oraz analizowania ruchu na stronach..

2012-01-13 19:14:15Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Jakiej narodowości był Linde?. Na jakim kontynęcie rozgrywa się akcja powieści?. Której reprezentacji powinieneś kibicować na EU.Jakie miejsce nazwano Krakowem?. Z czego zrobione były latawce puszczane przez dzieci?Kiedy Sienkiewicz przystępował do pisania W pustyni i w puszczy, miał za sobą już 40 lat doświadczeń w pracy literackiej.. Co opowiedział Lindemu Staś?. a) ze zgrozą b) z zaciekawieniem c) z sympatiaJakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy" ?. 20/20 Jesteś jednym z najlepszych!. Pytania zawarte w teście.. 2011-09-21 15:31:25; Sprawdzian o książce Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy "?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. To nie zwierzęta.. Mirusinda 3 lata temu.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7659 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) .. Jaką przeszkodę spotkali na pustyni Sudańczycy burzę piaskow .Pytania z lektury W pustyni i w puszczy.. 2010-01-06 17:08:16 Mam kilka pytan z lektury w Pustyni i w puszczy :) 2010-01-28 13:50:55 Pyatanie dotyczy lektury ,, W pustyni i w puszczy '' 2011-04-17 14:00:38W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. W jaki sposób Kochanowski nawiązuje w swojej pieśni ..

2010-02-07 10:17:10; Jakie są pytania na teście z lektury "W pustyni i w puszczy" ?

Pytanie 4: Jakie zwierzęta wystąpiły w .TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Rozwiąż test!z wami radę.. Szukaj.. Saba - Pies, King - Słoń .. Na jaką chorobę Nel zachorowała w "Krakowie" ?Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Dzieci były skazane na łaskę: Mahdiego Mihinadiego Mahidiego Madiegho : 13.. Pytania?. Na jaką chorobę zapadła Nel?. w Afryce w Azji w Europie w .jak napisac wyoracowanie na temat jakie refleksje na.. Co było napisane na koronach rodzeństwa, które zasia.. Co może być symbolem kolejnych etapów przemiany Mary.. akacja palma baobab hebanowiec : 12.. Średnia wysoka, ale trudno ją pobićNie było takiej postaci.. febrę anginę tyfus gorączke Nilu : 11.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. by bazawiedzy237.. a) Polak b) Niemiec c) Szwajcar d) Anglik 2.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza..

W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.

2012-03-12 19:15:58; wypracowanie w pustyni i w puszczy 2010-03-29 13:38:25; Pytania z lektury W pustyni i w puszczy.. Masz trzy słowa, musisz odgadnąć wydarzenie.. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania .. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. W jakim drzewie zamieszkały dzieci?. Życzę miłego rozwiązywania.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Witaj na stronie Quizz.pl.. Na co zachorowała Nel podczas podróży?. Napisz pracę na temat: Cezary Baryka - bohater poszu.. Jakie są przyczyny i skutki kłamania w noweli B. Pru.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1..

Sprawdź swoją wiedzę z lektury!

W jaki sposób Linde przyglądał się Stasiowi?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Pytanie 2: Jak Nel nazwała Słonia?. Skomentuj.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28. pozdrawiam Cześć dodany: 2016-10-11 17:53:05, przez: Michał-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoKiedy Sienkiewicz przystępował do pisania W pustyni i w puszczy, miał za sobą już 40 lat doświadczeń w pracy literackiej.Na początku XX wieku zyskał miano jednego z najpopularniejszych pisarzy świata, a jego powieści tłumaczono na blisko 30 języków i wydawano w rekordowych nakładach.Sam autor czuł się jednak już wyraźnie przemęczony i wyeksploatowany.Opisz przygode z lektury z lektury " W pustyni i w puszczy " która cie najbardziej zainteresowala.W pustyni i w puszczy - test.. Nie było w powieści Kalego.. GRYPA.. 6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. 48 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. a) jedną ze swoich przygód b) historię własną i Nel c) opisał burze na pustyni d) opisał burzę w puszczy 3.. Udostępnij.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. Quizy Os. .. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Jaki jesteś, na podstawie Twojego avatara w Bit.. Który Pokemon jest Twoją bratnią duszą?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt