Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania angielski klasa 5 str 76

przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania angielski klasa 5 str 76.pdf

Plastyka:Przeczytaj komiks ze str. 28-29, odpowiedz na pytania znajdujące się pod tekstem.. Zapiszcie angielskie odpowiedzi w zeszycie.. Otwórz podręcznik na stronie106-107.. Uzupełnij zdania, używając podanych przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym TEKST do zadań 3,4,5/14 (są u mnie na profilu w innym pytaniu) .1.. 8 kwietnia 2020.. PODRĘCZNIK: str.54-55 - Przeczytaj ze zrozumieniem tekst.. Podręcznik: 1.. 4 - posłuchaj Marty i Maxa rozwiązujących quiz o londyńskich autobusach.Angielskie teksty do czytania.. Na podstawie legendy " OLechu i Białym Orle"wykonaj ćwiczenia w K.Ć na str. 28-29.. Witaj w sekcji czytania!. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Naucz się czytać tekst z podręcznika str. 67 2.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Naucz się czytać tekstu z podręcznika, strona 69.. Karty pracy : str. 54-55. zadanie 2 str.70 przeczytaj e-mail i uzupełnij plan zajęć Hani.Język angielski.. Temat: Ćwiczę mnożenie liczb przez 4.P., przeczytaj tekst i Zastanów się, na podstawie tego odpowiedz ustnie na pytania 2.. Odpowiedz na pytanie: What sport i sit?. Wpisz poprawne zdania do zeszytu..

Przeczytaj tekst i odpowiedz.

2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj poniższy tekst i odpowiedz na pytania .. Czy tej osobie podobało się to wydarzenie, czy nie?. Zrobi ktoś te 2 ćwiczenia?. Praca na dwie lekcje 04.04. i 06.05.- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63.. Właściciela proszę o kontakt z moimi rodzicami: tel.. 2/86 - wykonaj zadanie według polecenia.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.3.. (sngielski) 2011-11-15 18:51:29Podręcznik cz.5, str.16.Przeczytaj tekst wspólnie z rodzicami - odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem.. 1, 2;- zeszyt w linie: napisz po dwie linijki litery g, G, zrób dowolny rysunek, którego nazwa rozpoczyna się literą g i zapisz 5 dowolnych wyrazów z literą g;- podręcznik str. 39: przeczytaj tekst.Edukacja matematyczna:- podręcznik: str. 37 zad.. Nie przepisujcie pytań.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Rozwiąż zadania w zeszycie ćwiczeń do matematyki, do strony 37.. Wykonaj ćw 2 str 98 zapisz zdania w zeszycie.W ćw 3 str 98 odszukaj wyrazy i zapisz je w zeszycie.W zeszycie ćwiczeń zrób ćw 1,2,3 i 4 str 96Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2 - przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Wybrana książka: Junior Explorer 5 (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: 5 szkoły podstawowej.. 4Ponownie przeczytaj tekst z ćwiczenia 3. i wybierz właściwe odpowiedzi (zdanie prawdziwe, zdanie fałszywe lub brak informacji).. Konsultacje indywidualne - zdalne odbywają się zgodnie z .Subject: My sports kit - praca z tekstem.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. 6/109 Ułóżcie swoje zdania o 2 wydarzeniach.Przeczytaj tekst str. 72-73 w podręczniku.. 1 .Wykonajcie ćw.5/109 Należy wysłuchać opisu 3 wydarzeń i odpowiedzieć na pytania.. 1Jest zadbany i reaguje na komendy.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Widać, że za kimś tęskni.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Wybierz i wpisz do zeszytu przedmiotowego z wybranych tekstów Elementarza - s. 76 - 85.- 5 wyrazów z trudnością.. * Podręcznik „Elementarz odkrywców" str.42 przeczytać wiersz „Pierwiosnek" i odpowiedzieć ustnie na pytania pod tekstem oraz str.43, do zeszytu ćw.. Język angielski:3.. Co ta osoba zrobiła?. Odpowiedz na pytania.. a)Right b) wrong c) doesn't Say 4Luke always works hard.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

3/87 odpowiedz na pytania na podstawie czytanki.

Przeczytaj tekst na żółtym polu i dopasuj w zeszycie imiona dzieci do numerów na obrazku str. 101.. Wejdź na eDesk i znajdź nagranie (CD3, ścieżka 10).. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 5 s.75 P. obrazkami i obejrzyj zdjęcia na zostać napisz odpowiedź w zeszycie Jak rozumiesz powiedzenie: do j. polskiegozeszycie swoją odpowiedź na Ćwiczenie czyni mistrza napisz odpowiedź na to .1.. 2.Praca z Elementarzem str. 76 - 85.. W kartach ćwiczeń cz.5- edukacja polonistyczna - ćwiczenia do tematu „Jesteśmy Europejczykami „ W matematycznych kartach pracy cz.5 - wykonujemy ćwiczenia ze str. 14,15.. PONIEDZIAŁEK.. Wybierz właściwe słowa w zdaniach z zad.. Wypisz do zeszytu i przetłumacz wyrazy których nie znasz.. Zadanie 5/101 Przeczytaj tekst i wybierz właściwą odp.. Tłumaczenie pytań: 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie z Angielskiego .. Następnie odpowiedz ustnie na pytania 1,2,3 a na pytanie 4 odpowiedź zapisz w zeszycie.. W zeszycie odpowiedz na 1 i 2 pytanie znajdujące się pod tekstem „Fantazja", zadanie 4 wykonaj na kartonie lub kartce z bloku.. Strona 21.. Edukacja matematyczna.. Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Zdjęcia z wakacji..

Przeczytaj pytanie nad opowiadania, pod tekstem.

Informacja:.. Angielski na maturze Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Włącz nagranie CD3, ścieżka 11.Zadanie z angielskiego.. lepszą odp.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wybierz 2 ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń - odpowiedzi prześlij.. Co to było za wydarzenie?. JĘZYK POLSKI: „Architekci wśród zwierząt".. Wpisz odpowiedzi do zeszytu.. - Jaki to jest sport?. Czytaj tekst na str. 87 i słuchaj nagrania.. Czytaj teksty z wybranymi literami i dwuznakami - Elementarz - s. 76 - 85.. 2 str. 75 podręcznik.. Praca z tekstem.Przepisz do zeszytu i przetłumacz słówka z ćw 4 str 99 w podręczniku.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Zadanie 2 str. 101 Podręcznik.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Angielski.klasa 5 podręcznik Look!. Wtorek Podręcznik str.20,21 - przeczytajcie tekst ,Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. 1, 3(bez kwadracika), 4;- ćwiczenia: str. 78 zad.. EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA KLASA 2.. Naucz się czytać tekstu nad komiksem na str. 28 nagraj i wyślij na moją pocztę.. 1- przeczytaj tekst „Fast Facts : The London Tube" („Szybkie fakty o londyńskim metrze") i napisz w zeszycie do czego odnoszą się podane liczby..Komentarze

Brak komentarzy.