Napisz o swoim ulubionym nauczycielu po niemiecku
żeński @Asgard Tłumaczenia pośrednie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Moją ulubioną nauczycielką jest pani od jezyka niemieckiego.ma na imie marta.bardzo ją lubię jest miła i wyrozumiała,choć czasem się smuci z powodu zwchowań moich koleów i koleżanek.jest bardzo ładna ma piękne bląd włosy i zawsze jest umalowana.tak jak każdy nauczyciel bardzo pragnie nas dużo nauczyć.bardzo lubię panią marte ,myślę ze pani też mnie .Tłumaczenie słowa 'ulubiony' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Zadanie: opis ulubionego nauczyciela Rozwiązanie:moim najlepszym nauczycielem jest p uczy j polskiego p jest bardzo wyrozumiałym nauczycielem pomaga uczniom którzy czasem sobie nie radzą p ma duże doświadczenie w swoim zawodzie , jest przykładem na dobrego nauczyciela ponieważ nie zadaje dużo pracy domowej ma krótkie, ciemne włosy a do tego ok 170cm wzrostu jest naprawdę .Moja ulubiona nauczycielka - Alina Kowalska od trzech lat uczy mnie historii.. Każdego ucznia traktuje poważnie i nie zbywa nas, gdy przychodzimy do Niej z naszymi problemami.Moim ulubionym nauczycielem jest Mariola Stelmaszczyk.Jest moją wychowawczynią i uczy mnie historii.Nigdy na nas nie krzyczala.Moze tylko na chlopakow,gdy byli niegrzeczni.Pani Mariola bardzo ciekawie tlumaczy swoj przedmiot.Zawsze organizuje jakies wzcieczki oraz wyjscia do kina lub na basen.Bardzo chetnie ucze sie historii i ciesye sie ye mam taka fajna pania.Przykłady użycia - "nauczyciel" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

2011-03-12 13:30:11Opis nauczyciela po niemiecku.

-----Interesuje się tancem i muzyką w wolnym czasie prowadzę bloga o swoim życiu i o pewnym zespole.. Napisz wypracowanie o swoim ulubionym nauczycielu, nie będzie pracy dla dzieci w różnym wieku.. Kraków należy do najpiękniejszych miast Polski.Przykłady użycia - "nauczycielka" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jeśli spodoba mi się jakaś piosenka wymyślam do niej choreografię i czasami umieszczam ją w internecie.r.. 2010-06-09 19:13:20; Potrzebuje krótki opis dwóch dni świąt wielkanocnych, np. sobota i niedziela ale po niemiecku!. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Ulubiona książka .E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Pllss pomóżcie !. Email niemiecki.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Polish Jak powiedziała Jane, jestem artystką, pracownicą naukowo-techniczną i nauczycielką .E - mail po niemiecku - wzór, zasady pisania, przydatne zwroty.. Weź kubek z ulubionym napojem i zapraszam do czytania.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Polish To jedyna uczelnia, gdzie nauczyciel jest uczniem, a uczeń jest nauczycielem.Napisz wypracowanie po niemiecku na temat ulubionego nauczyciela :) Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZMeine Deutschlehrenin heit Katarzyna Pączek..

Co znaczy i jak powiedzieć "nauczyciel" po niemiecku?

die Lieblingsbeschäftigung - ulubione zajęcie die Zeit im Freien verbringen - spędzać czas na świeżym powietrzu die Zeit im Grünen verbringen - spędzać czas na łonie natury ein ungewöhnliches / seltenes Hobby haben - mieć niezwykłe / rzadkie hobbyopis ulubionego nauczyciela po niemiecku w 10 zdaniach .W Courchevel odnotował lepszy występ .Plik Opisz swojego ulubionego sportowca po niemiecku (cala praca)+tlumaczenie.docx na koncie użytkownika dominikmazurek • folder Dokumenty • Data dodania: 9 mar 2013Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: napisz po angielsku o swoim ulubionym aktorze lub sportowcu.Przykłady użycia - "nauczyciele" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Od pierwszej lekcji bardzo Ją polubiłam , bo swoim charakterem bardzo szybko zdobywa sympatię uczniów.. tego nie ogarniam mam to oddac na poniedzialek ; / (klasa 1gim) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Uczęszczam do gimnazjum,moim ulubionym przedmiotem jest Angielski.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa nauczyciel i dodaj je do swoich fiszek.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim..

Przykładowe e-maile po niemiecku.

wgl.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2010-03-30 17:32:18; potrzebuje krótki opis brata po niemiecku z tlumaczeniem 2014-08-07 16:02:52; Jak napisać po niemiecku,, Mój ulubiony zawód to tance'' 2012-12-06 17:04:10E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Chcesz dowiedzieć się, do jakiej książki lubię powracać (zurückkehren)?. Opis nauczyciela po niemiecku proszę o przetłumacznie !. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.nauczyciel - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przykład opisu ulubionego nauczyciela w języku niemieckim.. Pani Kowalska jest bardzo miła, kulturalna i sympatyczna.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Ale ogl wypracowania super.. Polish Jednym z najważniejszych elementów tego badania jest to, że nauczyciele też dali się zwieść.Jak jest nauczyciel po niemiecku?. Opis nauczyciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.Napisz o swoim ulubionym nauczycielu i ulubionym przedmiocie po niemiecku.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Podstawowe zwroty po niemiecku w restauracji..

Przykład e maila po niemiecku.

Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. 1 .Mam na imie michał.. Zdecydowanie lepiej byłoby, gdyby cechowały go wyrozumiałość, otwartość i pomocność.. ( mój dzień ) po niemiecku.. ;)) 2009-11-30 17:58:35 Pomożecie?. Mogłam napisać o albumie muzycznym (das Musikalbum) lub filmie, ale wybrałam książkę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt