Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi a birthday party
Wybierz właściwe odpowiedzi z tekstu: Al had/didn't have a good time in Rome.Popatrz na obrazek.. Podręcznik strona 91.. Gdyby nie fotografia, nie zauważyłbym wielu atrakcyjnych rzeczy.. Posłuchajcie jeszcze raz i wybierzcie poprawne odpowiedzi.. Będziesz również znał wyrażenia z get.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. mam : piłki pomarańcze książki krzesło kapelusze jajko soki jabłkowy komiks gdzie mam wstawić A, AN, LUB SOME Ostatnia data uzupełnienia pytania: 22.10.2013 o 14:24birthday party - przyjęcie urodzinowe concert - koncert .. Popatrz na obrazki ( podręcznik strona 108) i powiedz jakie to wydarzenie.. 9/10 Przeczytaj tekst p o przeczytaniu tekstu wybierz poprawne odpowiedzi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazek i popraw zadania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. ROK SZKOLNY 2009/2010.. Jeszcze nigdy nie pracowałem w ogrodzie o północy.. Popatrz na obrazki.. _____ / 5Popatrz na to z innej strony Skoro i tak już muszę tyle jeździć, to się trochę porozglądam..

Popatrz na obrazki i wybierz poprawne odpowiedzi pobierz jpg.

chcemy powiedzieć, że coś lub ktoś znajduje się w pobliżu .. this, that, these, those.. Wybierz poprawną odpowiedź i zaznacz odpowiednią literę na karcie odpowiedziTopic: Tomek & friends: A birthday party.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. Ksawery w Brzezince.. W każdą lukę wstaw jeden brakujący wyraz.. Następnie odpowiedz na podkreślone pytanie pod tekstem .. I'm so sorry I didn't come to your birthday partyZad.. Jedna odpowiedź nie pasuje do żadnego pytania.. 02.06.2020 r. .. Otwórz zeszyt ćwiczeń na stronie 78 popatrz na obrazki i dopasuj podane słowa do zdań 1 - 5.Serwis zawiera oryginalne, po części niepublikowane wcześniej śmieszne zdjęcia, fajne obrazki, teksty, kawały i filmy.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćczaromirus.. Zaloguj sie zarejestruj sie liceumtechnikum.. Rozwiązanie jutro!. gramatyka angielska Testy on-line that these this those zaimki .Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu..

Popatrz n obrazek i wybierz poprawne odpowiedzi.

This Friday I am going to the birthday party.. Greetings!Obrazki - dewocjonalia - Najwięcej ofert w jednym miejscu.. piątek, 6 października 2017.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C. Podpisz zdjęcia.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).. Wybierz poprawne tłumaczenie. ). W ten piątek idę na imprezę urodzinową.. :) Podziel się ze swoimi znajomymi .Drogi uczniu!. 5 - popatrz na zdjęcia zwierzaków i wybierz jedno zwierzę.. Uzupełnij zdania informacjami o wydarzeniach.. English Class Workbook (wydanie rozszerzone poziomów A1, A2+, B1 dostępne od 2020/2021) to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.Częścią zeszytu ćwiczeń jest kod dostępu do Extra Online Homework, w którym .. POPATRZ NA OBRAZKI I WYBIERZ POPRAWNE ODPOWIEDZI DAJE NAJ Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.. CD 05 MP 05 Usłyszysz dwukrotnie cztery pytania.. Przeczytaj tekst.. Przyporządkuj każdemu z nich właściwą odpowiedź, wpisując litery a e w kratki 1.. Na tej lekcji rozwiniesz sprawność słuchania ze zrozumieniem, będziesz umiał wyszukać informacje w tekście..

popatrz na obrazki napisz a, an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Jeżeli obrazki się wczytują, ale nie wyglądają poprawnie lub wyglądają inaczej niż w innych przeglądarkach: Jeżeli korzystasz z dowolnego rodzaju oprogramowania przyśpieszającego wczytywanie stron, wyłącz je i sprawdź, czy obrazki teraz wczytują się poprawnie.Popatrz na obrazek i jeszcze raz jakie inne zwierzęta potrafisz odszukać Wskaż i nazwij je 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 26.2.2018 (15:10) - przydatność: 75% - głosów: 4Zanim usłyszysz nagranie, przeczytaj odpowiedzi i zastanów się, na jakie pytania mogą odpowiadać.. Przeczytaj tekst.. Zapiszcie wybrane opcje w zeszycie.. SPRAWDZIAN - Słuchanie SPRAWDZIAN - Znajomość środków C B D A G E F I J K H 1 tall 2 young 3 plump 4 straight 5 fair 6 smart 7 pretty 8 trendy5 Wybierz poprawne odpowiedzi.. Ale widząc powalone drzewo usiłujące schować się przed .KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV-VI .. Język angielski Liceum/Technikum POPATRZ NA OBRAZKI I WYBIERZ POPRAWNE ODPOWIEDZI DAJE NAJ naarixp3sg5z naarixp3sg5z 1 1 are, 2 is 4 is, 5 is, 6 are Birthday party..

Popatrz na obrazki napisz a an lub some oraz odpowiedni rzeczownik.

Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Odpowiedzi prześlij na Microsoft Teams do 02.06.2020 r. 28.05.2020 r. .. An invitation to a birthday party - zaproszenie na urodziny.. Zrób zadanie 3 ( podręcznik strona 109).. Nie widac za bardzo ale chyba.. (max: 10 pkt) .. Zad 3.. Popatrz na obrazki i powiedz: Which person might have a disability.Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt