Bezpieczne wakacje prezentacja pdf
Pływać należy tylko w miejscach strzeżonych1 Bezpieczne wakacje Jadąc samochodem z rodzicami pamiętamy o zapinaniu pasów bezpieczeństwa, które mogą uratować życie w razie wypadku.. Dbaj o swoją prywatność.. Prezentacja o bezpieczeństwie na wakacjachBEZPIECZNE WAKACJE.. Prezentacja zostaje zamieszczona w dwóch plikach - PDF i PPTX (Power Point).Bezpieczne wakacje nad wodą, w lesie i górach.. WAKACJE… - LITERY 3.. Przed wyprawą do lasu dobrze jest użyć preparatu odstraszającego kleszcze i komary.. Historia Igrzysk Olimpijskich to nie tylko wielkie gwiazdy, medale, emocje i obrazy zostające w naszych głowach na zawsze.. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że niejednokrotnie zapominamy o podstawowych zasadach .bezpieczne wakacje - kolorowe ilustracje • lato • pliki użytkownika agulaa214 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • wakacyjne przestrogi.doc, schemat wakacyjne rady.JPGPrezentacja o wakacjach 1. kwitnące akacje i słoneczny blask.. A o czym warto pamiętać, wybierając się na urlop - jak co roku - przypominają opolscy policjanci.. Z poniższych literek możecie jedynie ułożyć dwa napisy: WAKACJE i BEZPIECZNE WAKACJE!. czytaj więcej » 14.07.2014 Bezpieczne wakacje: jak sprawdzić autokar przed wyjazdem dzieci na kolonie .. Przypomnienie dla opiekunów - pasażerowie do 12 roku życia muszą być przewożeni w foteliku ochronnym i nie ma od tej reguły odstępstw.2 Bezpieczne wakacje Drogie Dzieci i Drodzy Rodzice, Zbliżają się wakacje czas wyjazdów, przygód i beztroskiej zabawy na podwórku..

Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

a do okna nam zagląda czereśniowy sad.. W tym okresie należy szczególnie pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa, aby wypoczynek na wsi, nad jeziorem czy w górach był szczęśliwy i udany.Poznaj zasady bezpiecznego Internetu Zabezpiecz swój sprzęt - komputer, telefon, tablet.. Podczas zabawyprzebiegu lekcji, można pobrać ze strony internetowej akcji "Bezpieczne Wakacje 2019" pod adresem Zapraszamy do pobrania prezentacji multimedialnej i zadania do wykonania dla dzieci.. Gdy masz ochotę popływać pamiętaj : a) Kąp się w miejscach, gdzie kąpiel jest dozwolona.. Tyle białych szos, Taki jasny świt, tyle nowych dróg.. Wakacje to czas wyjazdów, wypoczynku i relaksu, ale także wielu pokus, niebezpieczeństw i zagrożeń.. WAKACJE… - LITERY 1.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Część dzieci i młodzieży spędzając wakacje w domu wypełnia sobie czas zabawą w jego okolicy.. To także rywalizacja w sportach, które w naszejWAKACJE Wakacje to cudowny czas zas+užonego odpoczynku!. #DzieciUczaRodziców CGNTRUMBezpieczne wakacje - Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny.. Skonfiguruj ustawienia prywatności.. b) Nie wchodź na głęboką wodę, gdy nie umiesz .. Wybierając się na wycieczkę w góry należy zadbać o właściwy ubiór.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Bezpieczne wakacje: numery alarmowe, o których warto pamiętać ..

... Załóż okulary przeciwsłoneczne i ruszaj na wakacje bezpieczne!

WAKACJE… - LITERY 2.. I słońce ma rację - szkoda długo spać.. Nikomu nie udostępniaj swoich danych.. W lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop spędzając czas nad wodą, w górach czy w lesie.. Nigdy nie można oddalać się od grupy.. Wykorzystanie materiałów po uprzedniej akceptacji i stosowaniu regulaminu akcji.. WAKACJE… - LITERY NA CHORĄGIEWKACH.. Szanuj siebie.PREZENTACJA: BEZPIECZNE WAKACJE!. LITERKI KOŁO RATUNKOWEWAKACJE ZAGROŻENIA W Polsce, jedną z najpopularniejszych form spędzania wakacji jest bezpieczna i spokojna, jest groźnym żywiołem.. Scenariusz zajęć dla dzieci w wieku 5 - 9 lat Temat - Bezpieczna drogaBezpieczne wakacje - zasady do pobrania Cześć!. Oto wskazówki dla turystów .. Plakat - BEZPIECZNE WAKACJE.. ;) Zapewne wielu z Was przeŽywaé bedzie niezapomniane chwile czy podróže.. BEZPIECZNE WAKACJE 2.. [PNP - dzieci młodsze] Plakat w formacie A3 więcej.. WAKACJE… - LITERY 4.. Wykupione materiały Pomoc .. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży, zabawy i wypoczynku.. czytaj więcej »Title: Bezpieczne wakacje Author: Ela Last modified by: ea66 Created Date: 4/12/2006 8:50:35 PM Document presentation format: Pokaz na ekranie (4:3)Bezpieczny wypoczynek Ustawa z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U.2017.2198) Ustawa z dnia 11 września 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty orazWAŻNE TELEFONY na Bezpieczne Wakacje.pl 112 - Europejski Numer Alarmowy - w Polsce połączenia odbiera Straż Pożarna - 998 i Policja - 997 Telefony ratunkowe nad wodą: WOPR - 601 100 100 w górach: TOPR - 601 100 300 / 18 20 63 444 GOPR - 985 / 601 100 300 Grupy GOPR Beskidzka - 33 82 96 900 Bieszczadzka - 13 46 32 204 Jurajska - 34 31 52 000 Karkonoska - 75 75 24 734 Krynicka - 18 47 77 444Typ: pdf..

Aby wakacje były bezpieczne i udane należy zastosować się do kilku rad.

Dlatego Sanepid przygotował szereg wskazówek dla dzieci i młodzieży, by wakacje były bezpieczne i z letnich wojaży wszyscy wrócili cało i zdrowo.Bezpieczne wakacje - rady/porady - Aktualności - Ostatni szkolny dzwonek już za nami.. Należy więc wybierać ratownika nie zwalnia od zachowania zdrowego rozsądku i od zapewnienia należytej opieki naszym dzieciom.. Już się zbliża lato, czas radości, słońca,wielu przygód i zabaw bez końca!Jednak w czasie zabaw musicieprzestrzegać zasad bezpieczeństwa!. Zainstaluj antywirus, pamiętaj o aktualizacjach, nie klikaj w nieznane linki i nie pobieraj nieznanych załączników.. Rok w rok, telewizyjni prezenterzy raczą nas przykrymi informacjami o wypadkach i rozmaitych nieszczęściach, które przydarzyły się komuś podczas wakacji, często w sytuacjach, podczas których wystarczyłoby zachować minimum ostrożności.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Pobierz Ten plik można .douiesz sic jak bezpiecznie bauié sic na éuiežgøm powietrzu douiesz sic jak bezpiecznie spedzaé czas Rad wodQ • jak bgé w øórach .. taki piękny świat, Chodź, kolego, razem z nami - a nie żałuj nóg!. Wszelkie prawa zastrzeżone.. Stron: 1.. Zblije i inne leéne zwierzeta omija,j szerokiwt {Ukiebl..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt