Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednio wyrazy z ćwiczenia 4
Otwórz podręcznik na stronie 52 i popatrz na obrazki w zadaniu 2.4 Fantastic Film Families Fantastic Film Families Places Wpisz w luki brakujące litery.. Uzupełnij zdania w ćwiczeniu 3.. Pomocnik STRONY 2-3 Monografia liczb 1, 2 i 3 Ćwiczenie 1 „„ Popatrz na kartonik z liczbą w lewym górnym rogu.. kupujemy bilety.. Zapisz bardzo wyraźnie odpowiedzi w .. str.47, ćwiczeniówka.. 4.Ćwiczenia str. 55 Zadanie 1. j e l e ń dłoń • budyń • bańki ń k]o€´] [s4ł]o€´] b a/ń|k]a] k]a/m?i_e/ń] koń słońce cieńWyrazy z h, których pisownię trzeba zapamiętać 4.. 4 w podręczniku.. Przeczytaj zdania, wstaw znak zapytania lub kropkę.. Czas na kolejne ćwiczenie on line.. Popatrz na obrazki w zadaniu 6 i uzupełnij zdania.. „„ Przeczytaj trzy pierwsze pytania i odpowiedz na nie.. W wyrazie pszczoła i wyrazach pokrewnych piszemy sz po literce p. Pokoloruj tym samym kolorem wyrazy oznaczające tego samego członka rodziny.Kl VIa Proszę sprawdzić się z powtórką z działu 4.. Dopasuj wyrazy z ramki do podanych niżej schematów.. Jest to wyjątek, ponieważ niedawno poznalismy zasadę mówiącą, że po literce p zawsze piszemy rz. 6.W zadaniu 3 wytnij rogi tajemniczego obrazka z ćwiczenia z rozdziału 4 i wklej na stronie 83.. Zadanie 2. napisz a , an lub some oraz odpowiedni rzeczownik .. At the park At Uzupełnij zdania o rodzinie Dixonów, używając at lub at the i wyrazów z ćwiczenia.Trenuję umysł z Lokomotywą..

Popatrz na obrazek.Popatrz na obrazek w zad.

1 - popatrz na obrazki, podpisz je odpowiednimi wyrazami z ramki;Wykonać ćwiczenia: 1,2,3,4,7 z podręcznika na str. 76.. Staraj się budować pełne poprawne zdania, pamiętając o odpowiednich czasach gramatycznych.. herbata - Podhale - hulajnoga - druhna -Popatrz na obrazki .. Kliknij na głośnik a następnie na obrazek pasujący do nagrania.Popatrz na obrazki i dokończ odpowiednio zdania w dymkach, wykorzystując wyrazy z ramki.. Spróbuj zaplanować miasto koszmarów.. Otwórz ćwiczenie na str. 77.. Postępuj tak, jak w poleceniu.. Zapisz do zeszytu wyrażenia z: do, go, play.. Dla utrwalenia nazw sportów możesz zagrać w grę:14 P cz. 4 s. 10-11 ń 1. siadamy i czekamyOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Wymień nazwy zwierząt, możesz skorzystać z podpowiedzi umiesz-Uzupelnij tekst poniższymi wyrazami.. Odpowiedz na pytania 1-6 na podstawie tekstu.. Pomocnik Dla 6-latków i nie tylko Ćwiczenie 2 „„ Przeczytaj podpisy pod ramkami.. 1 w domu sprawdzamy repertuar w internecie.. Spróbuj opowiedzieć, co się na nim znajduje, pamiętając o powyższych zasadach.. Utwórz wyrazy z sylab i zapisz je w kolejności od najkrótszego do najdłuższego.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb..

Zapisz te wyrazy i wklej odpowiednie obrazki.

5 str. 81 podręcznika ułóż zdania twierdzące (przy imionach i nazwach czynności zobaczysz plusy) oraz przeczące (przy imionach i czynnościach zobaczysz minusy).wyrazy z "ż" wymiennym i niewymiennym na litery r,b,s,n 2010-02-22 14:41:57 wyrazy z ó niewymiennym 2016-04-14 19:25:00 Znacie jakieś wyrazy z ó niewymiennym PODAJCIE ILE PAMIĘTACIE 2009-12-14 15:20:06Testing spot W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B albo C), zgodną z treścią ilustracji.. Ułóż z rozsypanki wyrazowej i zapisz zdania.. Na ulicy Weneckiej, przed kamienicą numer siedem, zatrzymał się czarny mercedes M‑Klasse.. 3 zdania opisujące obrazek.. Zapisz si ę Wypisz się .Popatrz na obrazek i napisz, na jakich instrumentach grają dzieci w szkolnej orkiestrze.. Zeszyt ćwiczeń, ćw.. ZAPAMIĘTAJ!. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Angielski na maturze.. Popatrz na wzór schematu z wpisanym wyrazem.. Uzupełnij informacje o rodzinie Tomka, skorzystaj z wyrazów z ramki.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na obrazek i zapisz odpowiednio5wyrazy z ćw.. zad 5 Na podstawie informacji z tabelki z zad.. Popatrz na ilustracje, ponumeruj odpowiednio podpisy, narysuj ostatnią ilustrację.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Pod tematem zapisz nazwy zwierząt z powyższego ćwiczenia.

Aby było Ci łatwiej, podpowiem co oznaczają następujące wyrazy : Cinema - kino Funfair - wesołe .Czytam z Lokomotywą.. „„ Przeczytaj czwarte pytanie.. Część 4.. Uzupełnij zadania w zeszycie ćwiczeń: Strona 50: - zad.. ustal kolejnoŚĆ wykonywanych czynnoŚci wpisujĄc odpowiedni numer przy obrazku.. Wysiadła z niego.. Wykonaj zad.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.1 chcesz iŚĆ do kina z rodzicami.. Zapisz go w okienkach.. Tym razem musisz wstawić odpowiedni przysłówek: exercise 2 of degrees of ability.. Znajdź inne wyrazy z h ukryte w podanych wyrazach.. „„ Popatrz teraz na obrazki umieszczone obok kartonika z liczbą 1.. Czy wiesz, co to za liczba?. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.3.. Zrób ćwiczenie 5 ( podręcznik strona 109).. Połącz wyrazy ze zdjęciami rodziny Dixonów.. Uporządkuj zdania w odpowiedniej kolejności.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.3.. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź..

Put on a sweater - zapisz temat w zeszycie.

Zapisz i zapamiętaj: I must leave .A teraz zapisz w zeszycie temat i odpowiednią datę.. Kliknij i nazwij je.. Proszę przeczytać temat z podręcznika: Rzeczpospolita pod rządami Wettinów str.152-156 ( pomocne może być skorzystanie z epordecznik: Czasy saskie Rzeczpospolita Wettinów) oraz wykonać ćwiczenia w zeszycie ćwiczeń 1,2,3,4,5,6 (7 dla chętnych) str.78-804.. Zrób ćwiczenia 3,4 ( zeszyt ćwiczeń strona 68) 6.. Przeczytaj nazwy mebli z zadania 1 i zapisz te, które widzisz na obrazkach.. p a r k b b c h w k s o o h m Wpisz wyrazy z ćwiczenia we właściwe kolumny tabeli.. Jeśli nie, popraw błąd.Odczytaj wyraz zapisany na rączce tego koszyka i zapisz go w okienkach.. „„ Ile koralików zaczepiono na sznurku przymocowanym do kartonika z liczbą 1?. Zad.3 Utrwalimy teraz wymowę nazw zwierząt.. Wklej w ramkach odpowiednie obrazki.. Popatrz na obrazek i powiedz co znajduje się na plaży w idealnym mieście, następnie uzupełnij tekst wyrazami z ramki.. odnajdujemy rzĄd i miejsca, ktÓre widniejĄ na biletach.. Zapisz je.. Odszukaj na obrazku zwierzęta, których nazwy wpisałeś do zeszytu.. angielski cwiczenia 2 str 10, 5 klasa Odpowiedź Guest Steps in English 2, ćwiczenia, zadanie 1, strona 20 .Ex 7 - Przeczytaj wyrazy z ramki i zapisz je w odpowiednie miejsce, zgodnie z numerkami na obrazku.. Zapisz na kartce min.. Otwórz ćwiczenie na stronie 78.. Rozpoznaję liczby.. czy czerwone wyrazy są dobrze zapisane.. Ile palców pokazano na foto- jedziemy do kina na odpowiedniĄ godzinĘ.. Zmień w wyrazach pierwszą literę na h lub H. Zapisz nowe wyrazy.. Popatrz na zdjęcie, przeczytaj zdania obok i zakreśl przy każdym z nich Yes lub No.. Ex 8 - Przeczytaj, napisz po śladzie i pokoloruj sukienkę z ćwiczenia 7 na wskazany przez myszkę kolor.zad 4.. 2010-04-12 15:39:21; Angielski .. Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32; Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Z liter w ponumerowanych polach ułóż trzeci wyraz hasła..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt