Zanieczyszczenie środowiska niemiecki




Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Społeczeństwo Niemcy: Natura na wschodzie odżywa.. I jeśli chcemy uniknąć zagłady, musimy dokonać zmian w skali całego świata.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i .W krajach UE co ósmy zgon ma związek z zanieczyszczeniem środowiska.. Gleba zawiera pewne składniki, na przykład azotany, które mogą się uwalniać w trakcie orania terenów.Zanieczyszczenia powietrza następują wskutek wprowadzenia do niego substancji stałych, ciekłych lub gazowych w ilościach, które mogą powodować szkodliwe oddziaływanie na klimat, glebę, wodę, zdrowie człowieka oraz innych organizmów żywych lub też powodować inne szkody w otaczającym nas środowisku.Poznaj definicję 'zanieczyszczenie lokalne', wymowę, synonimy i gramatykę.. Komisarz ds. ochrony środowiska Karmenu .ASGARD ekologia słowniczek słownik Umwelt Umweltverschmutzung zanieczyszczenie środowiska Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.Ochrona środowiska po niemiecku - fiszki, jak zawsze niezawodne!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Język niemiecki; Dodaj materiał .. Wygląda to groźnie, ale dawniej było jeszcze gorzej..

Co znaczy i jak powiedzieć "zanieczyszczenie środowiska" po niemiecku?

Zanieczyszczenie środowiska może być spowodowane przez źródła naturalne (np. wulkany) lub sztuczne spowodowane działalnością człowieka, które następuje w wyniku nie zamierzonego, ale systematycznej działalności człowieka, polecającej na ciągłej emisji czynników degradujących środowisko lub jest .Zanieczyszczeniem środowiska przyrodniczego nazywamy stan środowiska wynikający z wprowadzenia do powietrza, wody lub gruntu albo nagromadzenia na powierzchni ziemi substancji stałych, ciekłych lub gazowych albo energii w takich ilościach lub w takim składzie, że może to ujemnie wpływać na zdrowie człowieka, przyrodę ożywioną, klimat, glebę, wodę lub powodować inne .zanieczyszczenie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przeglądaj przykłady użycia 'zanieczyszczenie lokalne' w wielkim korpusie języka: polski.n Verunreinigung f, (zabrudzenie) Beschmutzung f, Verschmutzung f; zanieczyszczenia pl Schmutz, Dreck m; zanieczyszczenie środowiska Umweltverschmu..

PL ... Małe zanieczyszczenie, ale stan wód do poprawy.

Niemiecki ekspert: Polska nadal dobrze wykorzystuje fundusze UE 05 .Tłumaczenie słowa 'zanieczyszczenie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Rodzaje substancji zanieczyszczających środowisko wyróżnia się kilka naturalnych polutantów, czyli 'substancji zanieczyszczających środowisko.. Tuż po zjednoczeniu Niemiec obszary dawnego NRD były ekologiczną katastrofą.. Kiedy Tyrone mówi o płodzie zamkniętym w zanieczyszczonym środowisku, mówi o moim zanieczyszczonym środowisku.. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. W sieci i jako aplikacja.ZANIECZYSZCZENIE ŚRODOWISKA jest to stan wynikający z wprowadzenia do powietrza, wody lub gruntu albo nagromadzenia na powierzchni ziemi substancji stałych, ciekłych lub gazowych w takich ilościach lub w takim składzie, że może to ujemnie wpływać na zdrowie człowieka, przyrodę ożywioną, klimat, glebę, wodę lub powodować inne niekorzystne zmiany.Tłumaczenia w kontekście hasła "zanieczyszczenie" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: zanieczyszczenie powietrza, zanieczyszczenie środowiska, zanieczyszczenie wód, zanieczyszczenie wody, zanieczyszczenie morzaŹródła zanieczyszczeń..

Co znaczy i jak powiedzieć "zanieczyszczenie" po niemiecku?

Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'zanieczyszczenia' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. gospodarczych produktów płynnych oraz cieczy mogących zanieczyścić środowisko naturalne.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'zanieczyszczenie środowiska' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Sprawdź tłumaczenia 'zanieczyszczenie środowiska naturalnego' na język Niemiecki.. w Hörverstehen - słuchanie .. Blog o języku niemieckim powstał właściwie spontanicznie i początkowo miał być o czymś zupełnie innym, niemiecki był jego małym elementem.. Obecnie dewastacja środowiska na Ziemi zagraża bezpieczeństwu ludzkości bardziej niż cokolwiek innego.. more_vert.Po długoletnim sporze na temat znacznego zanieczyszczenia powietrza w niemieckich miastach Komisja Europejska wyznaczyła rządowi Niemiec ultimatum.. 82% Zanieczyszczenia środowiska a zdrowie człowieka.Zanieczyszczenie środowiska to jeden z wielu problemów dzisiejszego świata.. - Belastung, Verschmutzung, Verunreinigung, Verseuchung, Kontamination, VerpestungLEO.org: Twój internetowy słownikpolsko-niemieckiTłumaczenia, forum, trener i kursy językowe.. Tłumaczenie słowa 'zanieczyszczenie środowiska' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

"zanieczyszczenia" - niemieckie tłumaczenie Wyniki dla "zanieczyszczenie".

W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Tłumaczenie słowa 'zanieczyszczenie powietrza' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Fiszki do nauki słownictwa w języku niemieckim cieszą się ogromną popularnością wśród kursantów, gdyż są one nie tylko jasne, trafne i łatwe w pracy edukacyjnej, ale przede wszystkim: słownictwo w nich zebrane należy do najczęściej używanego zarówno w żywej mowie, jak i w oficjalnym, urzędowym języku .Darmowy słownik tematyczny online - ochrona środowiska - Umweltschutz..



Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt