Europa kontynent prezentacja multimedialna
Tu rozpoczyna się powieść.. Sałata morska zaliczana jest do królestwa roślin, do zielenic.. Pozostałe republiki zaproszono do nowej federacji.. Z USA pochodziła połowa produkcji świata, kraj ten kontrolował 23 zasobów złota a dolar był najważniejszą i najbardziej pożądaną walutą świata.. Po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie znajdziesz się w zupełnie nowej wirtualnej przestrzeni.Seria map świata, prezentacja Kontynent europejski (panoramiczna) Ten szablon z ułatwieniami dostępu — odpowiedni dla uczniów, nauczycieli lub firm — zawiera slajd tytułowy przedstawiający mapę kontynentu europejskiego w schemacie kolorów złożonym z szarości.Europa (ang. Europe) — kontynent położony na półkuli północnej.. Borys Jelcyn Temat: Europa po rozpadzie ZSRR.. Kraje postsowieckie: W 1999 r. do NATO przyłączono Polskę, Czechy i Węgry.. Europa, leżąca na półkuli północnej oraz pograniczu półkul wschodniej i zachodniej razem z Azją stanowi kontynent Eurazja, choć ze względu na oddzielenie jej górami Uralu, jest tradycyjnie uznawana za osobną część kontynentalną.Obecnie na jej terenie położonych jest 46 państw oraz dwa państwa niepodległe: Kosowo i Naddniestrze.Transcript Prezentacja multimedialna pt. Europa na drodze ku II wojnie światowej Mgr Justyna Tomaszewska Europa na drodze ku wojnie Prezentacja multimedialna do tematu: Europa na drodze ku wojnie Poziom: gimnazjum Klasa: III Zduńska Wola 2010 Europa na drodze ku wojnie Dlaczego rozpadła się Europa powersalska ?Zadania z techniki i informatyki..

Był to kontynent, na którym mieszkało wielu czarodziejów.

Do końca 1991 roku Związek Radziecki, który powstał 30 grudnia 1922 roku, przestał istnieć na mocy .. Z jednej Prezentacja PowerPointt strony powinna być wsparciem dla naszego wystąpienia, uzupełnieniem informacji .Na kontynencie afrykańskim istnieje 54 niezależnych krajów i jedno niezarządzające przez żadne Państwo terytorium, Sahara Zachodnia, w Afryce.. Australia jest najmniejszym kontynentem o powierzchni zaledwie 7,5 mln km Indeks górny 2 2 bez przybrzeżnych wysp (z całą Oceanią - 8,5 mln km Indeks górny 2 2 ).Liczba chrześcijan wynosi ok. 321.8 mln (8.5 % w 2000 r.), lecz stanowią oni większość mieszkańców tylko w 7 krajach ( Cypr, Timor Wschodni, Filipiny, Armenia, Gruzja, Liban oraz azjatycka część Rosji), w 8 dalszych krajach chrześcijanie stanowią znaczącą mniejszość od 10 do 41% ( np.W załącznikach znajduje się prezentacja multimedialna wykonana w programie PowerPoint 2003.. Wśród większości z nich popularna była idea czystej krwi, co wyróżniało Europę na tle innych .Graj i poznawaj świat.Puls ziemi 2 kartkowki europa chomikuj Azja kontynent wielkich kontrastów.doc - Puls Ziemi 2 kartkówki: Plik Azja kontynent wielkich kontrastów.doc na koncie użytkownika ixa06 folder Puls Ziemi 2 kartkówki Data Chomikuj.pl - przechowuj i udostępniaj pliki przez które przebiega umowna granica między Azją a Europą.Europa 9.8∞106 730 320 410 0.44 Płn. Ameryka 20.7∞106 670 290 380 0.43 Płd..

Sahara Afryka to kontynent położony w większości na półkuli wschodniej.Od Europy oddziela ją Morze Śródziemne, a od Azji Morze Czerwone .

Transport lądowy;Mocarstwo Stany Zjednoczone w chwili zakończenia II wojny światowej było najsilniejszym i najbogatszym państwem świata.. W Port Saidzie mieszkali i uczyli się Staś i Nel.Sałata morska jej ciało nie tworzy tkanek i dlatego nazywamy je plechą; wielokomórkowy glon, w którym plecha zbudowana jest z jednakowych komórek.. Ameryka 0.0187[ Zamów zestaw na płytach DVD-R] Dla katechetów 1 DVD-R: ponad 1800 plików PPS - cena 5 zł [ Strona główna]Ziemie polskie po kongresie wiedeńskim w 1815 roku ŚWIĘTE PRZYMIERZE 1815r.. To miasto położone w płn.-wsch. Egipcie nad morzem Śródziemnym.. Obszar Azji to 44,5 mln km² powierzchni lądów, tj. ~29,88% powierzchni wszystkich lądów.. Europa 1715 - zmarł Ludwik XIV (Król Słońce) 1789 - początek Wielkiej Rewolucji Francuskiej 1793 - ścięcie Ludwika XVI 1799 - Napoleon Bonaparte konsulem Francji 1804 - Napoleon Bonaparte cesarzem Francji 1812 - Napoleon .Większość Afryki zajmują tereny pustynne.. Dziś Prezentacja PowerPoint odgrywa kluczową rolę prawdopodobnie nie tylko w reklamie i marketingu, ale i różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach, wystąpieniach publicznych.Pełni bardzo ważną, dwuznaczną rolę.. - podpisanie aktu zawarcia ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA Święte przymierze - był to sojusz zawarty między władcami Rosji, Ausrii i Prus : car Rosji - Aleksander I cesarz Austrii - Franciszek I Habsburg król Prus -Prezentacja multimedialna na podsumowanie pracy z lekturą „Ania z Zielonego Wzgórza" (cykl 2 lekcji) ..

Plik Zwiedzamy kontynenty.ppt na koncie użytkownika grzechu-73 • folder Europa • Data dodania: 24 kwi 2012Europa Azja -największy kontynent na Ziemi.

Opracuj prezentację multimedialną w programie Power Point według poniższych założeń:Europa ma powierzchnię około 10,5 mln km Indeks górny 2 2 i leży wraz Azją na półkuli północnej i wschodniej, ale jej zachodnie krańce sięgają półkuli zachodniej.. Sąsiaduje z Europą od zachodu, Afryką od południowego zachodu Oceanem Indyjskim i Australią od południowego wschodu, oraz Pacyfikiem od wschodu.. Stany Zjednoczone wkroczyły na drogę realizacji państwa dobrobytu gwarantującego bezpieczeństwo socjalne .Power Point - prostota, która przyciąga uwagę.. Zmieniamy się, chwilowo więc strona jest niedostępna.. poleca 81 %.. Żyje w strefie przybrzeżnej mórz np. Bałtyku oraz na północnych wybrzeżach Oceanu Atlantyckiego.prezentacja multimedialna, karta pracy, mapa konturowa - Europa, podział polityczny (przed powstaniem nowych państw) na dużym kartonie lub szarym papierze, kontury nowych państw w skali mapy konturowej, inne elementy wynikające z inwencji uczniów (flagi, elementy stroju itp.)Japonia-prezentacja multimedialna.. -Ukraina - pomarańczowa rewolucja, Wiktor Juszczenko Wiktor Janukowycz Aleksander Łukaszenka8.. Początkowo nazwa Azja odnosiła się jedynie do Azji .Na podstawie traktatu z Maastricht 1993 powołano Unię Europejską..

1142 głosówMgr Justyna Tomaszewska Europa na drodze ku wojnie Prezentacja multimedialna do tematu: Europa na drodze ku wojnie Poziom: gimnazjum Klasa: III Zduńska Wola 2010 Europa na drodze ku wojnie Dlaczego rozpadła się Europa powersalska ?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt