20 zdań po niemiecku o wakacjach
Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !. Języki obce online.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictw…E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Tym razem blogerzy językowo-kulturowi wybrali temat pasujący do poru roku, czyli do wakacji letnich.. Znaleziono 3415 zdań w 11 ms. 2016-06-06 20:07:47; Napisz kilka zdań o Wakacjach .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz kilka zdań o Wakacjach .. Definicja .. Es gibt ein Sofa, zwei Sessel, einen Fernseher und ein Regal.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.1.. die Insel - wyspa das Schiff - statekNapisz w języku niemieckim pocztówkę(wypracowanie} Jesteś na wakacjach w Austrii.Napisz pocztówkę rodziców w której:-poinformujesz jaka jest okolica-opisz jaką macie pogodę -napisz gdzie byłeś i co robiłeś -podpisz się jako xiz-długośc pocztówki min.160 słówProszę o napisanie po niemiecku wypracowania na temat Meine ferien .Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym)..

Po niemiecku .

Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.wakacje po niemiecku .. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Przykłady użycia - "wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Definicja .. Poznałam dużo nowych ludzi.Jeśli lecicie samolotem, niezbędne okazać się mogą wpisy o Reise mit dem Flugzeug => podróż samolotem Poniżej mini słownik obrazkowy słówek po niemiecku o wakacjach, słówek o urlopie i związane z latem.. Pochodzą one z różnych źródeł i nie zostały zweryfikowane.. Gdzie można pojechać w czasie urlopu lub wakacji ?Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Polish Hans jest Austriakiem i co roku spędza letnie wakacje na włoskim wybrzeżu.. Das Hotel hat in ruhiger Lage gelegen.Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2010-10-20 22:29:1090% Ich lade dich auf Sommerferien - zapraszam Cię na wakacje - list po niemiecku Na6.pl Motyw miłości sentymentalnej - Motyw miłości sentymentalnej w filmie0-null 1-eins 2-zwei 3-drei 4-vier 5-funf 6-sechs 7-sieben 8-acht 9-neun 10-zehn 11-elf 12-zwolf 13-dreizehn 14-vierzehn 15-funfzehn 16-sechzehn 17-siebzehn 18-achtzehn 19-neunzehn 20-zwanzig 21-einsundzwanzig 22-enisundzwanzig 23-dreiundzwanzig 24-vierundzwanzig 25-funfundzwanzig 26-sechindzwanzig 27-siebundzwanzig 28-achtundzwanzig 29 .Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Musze opisać rodzine po niemiecku 25 zdań <1gim.> 2009-11-24 16:47:04Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Codziennie grałam w siatkówkę z moim bratem.. Często pomagałam w domu i odwiedzałam przyjaciół.. : D Daje naj .. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćW dzień Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt, Napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie przeszłym Opis.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Miłego urlopu!. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zadanie: ułóż 6 zdań o wakacjach szyk prosty po niemiecku z wyrazami gt gt gt gt gt gt skaten baden wandern reisen Rozwiązanie: ich schwimme jetzt ich fahre nach deutschland ich liebe reisen ich spiele fussball vonProszę o napisanie 4 zdań o wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym Prateritum / Imperfekt..

2011-04-27 18:05:42 napisze mi ktos zdania po niemiecku /gimnazjum.?

Wakacje spędziłam bardzo fajnie.. Więcej informacji tutaj.. Autorzy en.wiktionary.org, oj4, .Wakacje spedzilam nad morzem w mielnie.bylam tam 2 tygodznie!Pojechalam z przyjaciolmi!Pogoda byla ladna!codziennie plywalam w morzu!Wieczorami wychodzilismy do barow i dyskoteki!. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. - Miłych wakacji (letnich)!. Bez dwóch zdań, najnudniejszy człowiek na całej kuli ziemskiej.. @GlosbeMT_RnD Tłumaczenia pośrednie.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProszę o pomoc !. Meine sommerferiwn waren .Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2012-05-22 16:01:14; napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14; Napisz 5 zdań o swoich problemach..

( w ferie Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22.

Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.6 zdań (najmniej) po niemiecku o wakacjach w czasie przeszłym 2011-11-25 10:18:23 POMOCY !. 1 - pala 2 - cienizna 3 - ujdzie w tłoku 4 - całkiem, całkiem 5 - brawo 6 - czapki z głowbez dwóch zdań po niemiecku ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt