Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 16 jednym wyrazem
Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.).. 2011-11-13 17:36:48; Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Przeczytaj tekst.. The boy on the left is4 Przeczytaj opis ilustracji.. Pozdrawiam, E. P.znajomość środków językowych CZŁOWIEK 1 Przeczytaj pary zdań 1.1.-1.2.. 2010-09-06 17:51:16 Uzupełnij lukę wpisując w wykropkowane miejsca odpowiedni związek.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Zadanie 8 Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją..

Uzupełnij każdą lukę (6.1-6.4.)

jednym wyrazem, tak by powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z listy poniżej w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. "Ch" piszemy, gdy: - wymienia się w innych formach tego samego wyrazu lub w innych wyrazach na: sz - Ch piszemy po literze s np.: schab, schody, wschód.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. This room is quite big.1 Przeczytaj opis ilustracji.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.- Ó piszemy w wyrazach zakończonych na: -ówna - Ó piszemy na początku wyrazów: ósemka, ósmy, ów, ówczesny, ówcześnie, ówdzie.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 0,5 punktu.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (9.1.-9.4.).. 1 Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. rozpoczęli A ukończyli B 2.. _____ somethingPrzeczytaj opis ilustracji.. eins Uwaga!. Bierne prawo wyborcze oznacza, że można do parlamentu ____.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie..

Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.)

W każdą lukę można wpisaćPrzeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją .. maksymalnie trzy wyrazy.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Uwaga!. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Czynne prawo wyborcze w Rzeczypospolitej mają obywatele, którzy w dniu wyborów ____ 18. rok życia.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Wpisz je do zeszytu.. _____ two pupils.2 Przeczytaj opis ilustracji.. 5 Przeczytaj pary zdań.. Wymagana jest pełna poprawność orograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Kliknij i odpowiedz.Przeczytaj opis ilustracji.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę, tak aby .. Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym wyrazem z ramki we .Przeczytaj opis ilustracji.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij każdą lukę (1.1.-1.5.)

SŁOWNICTWO.. Uzupełnij krzyżówkę, wpisując czasowniki o znaczeniu przeciwnym do słów ponumerowanych 1-8.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj tekst i wpisz w luki czasowniki w odpowiedniej .Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.Przeczytaj opis ilustracji.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .2 Przeczytaj opis zdjęcia i wybierz właściwe wyrazy.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.1.. 1,2,3/53 w ćwiczeniówce.. Uzupełnij luki 1-5 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Zrób zrzut ekranu lub WYRAŹNE zdjęcie lub zapisz w Wordzie same odpowiedzi i prześlij pod adres [email protected].. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem, przekształcając wyraz podany w nawiasie, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów..

Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.)

Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.4.).. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki?. W każdą lukę możesz wpisaćZnasz odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst i uzupełnij go, w każdą lukę wpisując z ramki jeden wyraz w odpowiedniej formie.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę, tak aby zachować sens zdania wyjściowego.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij luki wyrazami z ramki.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). wybierać kogoś C być wybieranym D 3.Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij każdą lukę (6.1-6.4.). jednym wyrazem, tak by powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna poprawność ortografi czna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09 .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Uzupełnij luki 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt