Sprawozdanie z zawodów sportowych w szkole
W sprawozdaniu szczegółowo zdaje się relację z jakiegoś wydarzenia, które zostało już zakończone.. Poznanie przepisów i zasad organizacji zawodów rekreacyjno sportowych Forma realizacji: Program będzie realizowany w roku szkolnym 2008/09r.. Jest 26 linijek to na 13 linijek, ale jeśli chcecie to możecie więcej.Sprawozdanie zawodów sportowych „Mikołaj na sportowo".. Jana Pawła II w Żarnowie.. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.30. .. Ważna jest kolejność zdarzeń.11 maja 2019 r. na hali sportowej w Bilczy odbyły się gminne zawody w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców z klas IV-VI szkół podstawowych.. W dniu 28-30.XI.2012 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców.. W dniu 13.05.2009 r. w Policznie odbyły się powiatowe zawody w czwórboju oraz trójboju lekkoatletycznym.. w Szkole Podstawowej w Lutomiersku udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa w Kazimierzu.. W roku szkolnym 2014/2015 zajęcia SKS-u prowadzono zgodnie z obowiązującym.. Cel zajęć : Upowszechnianie sportowego, zdrowego stylu życiaBiuletyny z 2015; Biuletyny z 2014; Biuletyny z 2013; Biuletyny z 2012; Biuletyny z 2011; Biuletyny z 2010; Biuletyny z 2009; Biuletyny z 2008; Biuletyny z 2007; Biuletyny z 2006; Biuletyny z 2005; Biuletyny z 2004; Zespół Redakcyjny; Mapy..

Przygotowanie do udziału w zawodach sportowych.

„ Sroga zima" - pogadanki tematyczne.Ob.5(1), Ob.11(1).Sprawozdanie z działalności zajęć SKS -u. roku szkolnego 2014/2015.. PSP w Baryczy DZIAŁANIA SZKOŁY „W DRODZE DO CERTYFIKATU" -Sprawozdanie z Igrzysk Dzieci - Powiatowych zawodów sportowych Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym, które odbyły się 3 marca 2020 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im.. W zawodach brali udział również uczniowie naszej szkoły tj.Sprawozdanie z pracy Szkolnego Koła Sportowego .. w unihokeju dziewcząt .. Uczestniczyliśmy w 29 imprezach sportowych, począwszy od szczebla gminnego do wojewódzkiego w dyscyplinach sportu jak3) Bezpieczeństwo w szkole i poza szkołą.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćSprawozdanie z zawodów sportowych Dnia 7 kwietnia 2010 roku w naszej szkole odbyły się zawody sportowe z piłki siatkowej.. Dnia 01 czerwca 2009r.. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła w nich 3 miejsce.. Termin i miejsce rozgrywania zawodów - 4 marca 2020 r.- Hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Piwnicznej-Zdroju.Dnia 10 października w Parku Repeckim odbyły się powiatowe zawody szkół ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych.. Wzbogacenie uczniów w wiadomości dotyczące: przepisów gry, sędziowania..

Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych , które odbyły się w twojej szkole.

św. Jadwigi Śląskiej w Wężyskach ze sprawowanego nadzoru pedagogicznego w roku szkolnym 2019/2020 oraz informacja o pracy szkoły I.Informacja o pracy szkoły Informacje ogólne o szkole (stan na 30 czerwca 2020 r.):Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych, które odbyły się w twojej szkole.. Planuje się również organizację w szkole Dni Sportu oraz Dnia Dziecka na sportowo.Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu.. By Mariusz Bobeła 19 grudnia 2016 19 grudnia 2016 Aktualności , Klasy IV-VIII Dnia 06 grudnia 2016 w Szkole Podstawowej nr 1 im.Sprawozdanie z realizacji koła sportowego „Sport to zdrowie .. - doskonalenie umiejętności współpracy w parach i z całą grupą, - przeprowadzenie mini zawodów sportowych, - kształtowanie nawyków gry „fair play" - przestrzeganie ustalonych zasad.. w Chorzowie Miejskim Kalendarzem Imprez Sportowych dla szkół podstawowych.. 4 listopada 2014 r. odbył się w Miejskim Domu Kultury w Niewiadowie konkurs wiedzy o Cyprianie Kamilu Norwidzie pt. „Norwid - Poeta Naszej Ziemi".3.. Zorganizowanie zajęć pozalekcyjnych z zakresu piłki .Sprawozdanie jest chronologicznym przedstawieniem przebiegu zdarzeń, których autor sprawozdania był świadkiem..

4) Stwarzanie odpowiedniego klimatu społecznego w szkole.

Rozgrywki grupowe przeprowadzono systemem „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.Sprawozdanie z Dnia Dziecka/Sportu zorganizowanego dnia 10 czerwca 2009r w Szkole Podstawowej im.. W maju 2019 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielami .Podobnie należy napisać sprawozdanie z dyskusji, debaty.. Doskonalenie elementów technicznych i taktycznych z zakresu piłki nożnej.. Dążenie do osiągnięcie mistrzostwa sportowego.. Zespoły grały systemem „każdy z każdym".Aktualności w Sportowej Szkole Podstawowej im.. Zbiórka zawodników i zawodniczek przed zawodami.Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu Nowosądeckiego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców .. dba o prawidłową postawę ciała, bierze udział w zawodach sportowych, zna i przestrzega zasad sportowego kibicowania, rozumie potrzebę aktywności ruchowej.. za rok szkolny 2015/2016.. gen. Kazimierza Sosnkowskiego w Antoniowie.. Emocje były niesamowite.Zadanie: napisz sprawozdanie z zawodów sportowych które odbyły Rozwiązanie:dnia w naszej szkole rozpoczęły się zawody sportowe w zawodach mogli wziąść udział wszyscy uczniowie zainteresowani tym wydarzeniem a atrakcji było wiele na początku pan i dyrektor przywitała zebranych,później rozpoczęły się konkurencje zaczęto od gry w kilkuminutowej grze w siatkówkę każdej klasy .SPRAWOZDANIE Dnia 1.03.2014 r. w Szkole im Jana Pawła II w Warszawie, odbyły się szkolne zawody sportowe..

z grupą dziewcząt z klas I-III gimnazjum trzy razySprawozdanie z zawodów sportowych.

Przykład 1: Sprawozdanie z konkursu Sprawozdanie z konkursu - przykład.. 7) Kształcenie w zakresie promocji zdrowia, dzielenie się dobrymi praktykami.. W zawodach biegały Magdalena Skrzypczyk, Pamela Bagsik, Natalia Joniec, Aleksandra Rekus, Dominika Kośla i Wiktoria Jarzowy.. 6) Współpraca z osobami oraz instytucjami wspomagającymi program.. Na początku uczestnicy wzięli udział w biegu na 1000m.. Wystartowało 10 drużyn reprezentujących kl. l, ll, lll i IV.. Klasyfikacja końcowa: Dziewczęta: I miejsce - 898 pkt.. Zgierz - Polska; Kropp - Niemcy; Horoszów - Ukraina .SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW SPORTOWYCH - ROK SZKOLNY 2014/2015 Uczniowie brali udział w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w ramach WIMS, oraz turniejach okolicznościowych.. W roku szkolnym 2015/2016 w ramach pracy Szkolnego Koła Sportowego prowadzono zajęcia pozalekcyjne ( 1 godz./tydz.). Może mieć charakter ustny lub pisemny.. Niestety, szczęście nie sprzyjało zbytnio mojej klasie i zokończyliśmy zawody na przedostatnim miejscu.Sprawozdanie z zawodów sportowych.. W czwórboju startowali uczniowie klas V i VI , drużyny składały się z 6 zawodników.. Brały w nich udział różne szkoły z naszego regionu.. Zadania szkoły 1.. Pojawiła się także S.P 1 , która była najlepsza w poprzednich rozgrywkach.. Organizator - Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Piwnicznej-Zdroju.. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania uczniów i przedstawienia programu dnia.SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 W GRUDZIĄDZU SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI ZADAŃ w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego w II semestrze roku szkolnego 2018/2019 Realizacja Planu działań w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego w II semestrze na rok szkolny 2018/2019: 1.. Spotkanie z przedstawicielami Szkół Ponadgimnazjalnych.. Plan Miasta; Mapa Gminy; Miasta Partnerskie.. W zawodach, które odbyły się 30 października 2018r.. Wyniki poszczególnych meczy: Wola Morawicka- Morawica 0:6 Lisów- Bilcza 0:9 Wola Morawicka- Lisów 0:3 Morawica- Bilcza 3:11 Wola .1 Sprawozdanie Dyrektora Szkoły Podstawowej im.. Uczestniczyliśmy w 26 imprezach sportowych, począwszy od szczebla gminnego do wojewódzkiego, w dyscyplinach sportu jak - LA, piłka nożna, tenis stołowy,Rozładowanie napięć i energii witalnej nagromadzonej podczas pobytu w szkole, wprowadzanie w pogodny i radosny nastrój.. z piłki siatkowej chłopców ( J. Dubanowicz ) oraz zajęcia sportowe i naukę tańca ( W. Pietrzykowska, A. Figiel .- międzyszkolne zawody w piłkę siatkową dziewcząt - II miejsce, - międzygimnazjalne zawody pływackie, - otwarcie sali gimnastycznej - program taneczny, - przygotowanie imprezy sportowej z okazji 5-lecia istnienia UK S "8".. 5) Profilaktyka zdrowia fizycznego.. Sposoby .SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW SPORTOWYCH ZA ROK SZKOLNY 2016/2017 Uczniowie brali udział w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w ramach WIMS.. Wśród dziewcząt do zawodów zgłosiły się 4 szkoły: z Bilczy, Lisowa, Morawicy i Woli Morawickiej..Komentarze

Brak komentarzy.