W pustyni i w puszczy test ze znajomości lektury z odpowiedziami pdf
Test: Co podczas pierwszego spotkania Grek ofiarował Stasiowi i Nel?. 2.Plik Test z treści lektury pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Napisz do nas.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. 15 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Notatki z lektury Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" ..

Literatura "Potop" - test znajomości lektury.

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7647 razy Średnia ocena:W pustyni i w puszczy .. i zapytała na wpół ze zdziwieniem, a na wpół ze strachem: — Wzięli ą do więzienia?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. a) ze zgrozą b) z zaciekawieniem c) z sympatia d) z ciekawością i podziwem 4.. W jaki sposób Linde przyglądał się Stasiowi?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. nie nazywał Jej.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. Co nie zrobił Linde po wysłuchaniu opowieści?. Zobacz profil.. Zawiera 16 pytań.. — Nie, ale nie pozwolili e wy echać do Sudanu i przy echał urzędnik, który e będzie pilnował, by ani krokiem nie wyruszyła z Port-Saidu¹.c) opisał burze na pustyni d) opisał burzę w puszczy 3.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?.

Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. a) naboje b) garść fig c) zegarek d) pieniądze Rozwiązanie .. strzałów ze sztucera RozwiązanieProblematyka.. Przedmioty .wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz W pustyni i w puszczy 28.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. Quiz w Poczekalni.. Nelly Rawlison i Staś Tarkowski Nel Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław Tarkowski Nelly Rawlison i Stanisław .. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lekturyDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Nie było w powieści Kalego.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Więcej quizów..

Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.

W pustynii i w puszczy.. Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Dlaczego Staś zabił dwie pentarki?Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika damian53412 • folder testy z lektur • Data dodania: 5 sty 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. 1438 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze świ.. Który bohater filmu .Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Dorota NarulskaW pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Podczas wędrówki przez Afrykę ucznio - wie poznają głównych bohaterów lektury, razem z nimi przeżyją przygody i podejmą trudne decyzje.Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" ..

test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?

W pustyni i w puszczy.. Wyślij zgłoszenie Blues12.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Serwis zamknięty.. O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc.. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Życzę miłego rozwiązywania.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. a) rzekł w zamyśleniu b) wstał c) zapalił fajkę d) obejrzał Stasia 5.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.Pytania zawarte w teście.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. 2011-11-16 17:52:56; Jak szybko przeczytać w pustyni i w puszczy mam na jutro a film 3 godz Pomocy 2012-11-18 22:28:10Historia dwojga przyjaciół: 14-letniego Stasia Tarkowskiego i 8-letniej Nelly Rawlison.Test z języka polskiego - starożytność (1) PMW; Test z języka polskiego dla uczniów klasy IV Jolanta Lach; Test z języka polskiego w klasie V na podstawie lektury "W pustyni i w puszczy" Urszula Kaczmarek; Test z lektury „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Marta Soczek; Test z lektury pt. "Skąpiec"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt