Dialog w sklepie odzieżowym po niemiecku
Rozmówki w sklepie odzieżowym po niemiecku przydadzą się w nie-sieciówkach (bo tam przecież dużo mówić nie trzeba).. Szukam eleganckiej bluzki do czarnej spódnicy.. Obojętnie czy planujesz wyjazd do Niemiec w celach turystycznych, czy stały pobyt - na pewno znajdziesz się nie raz w sklepie.. Ponieważ mam już duże doświadczenie w tym zakresie, sama opieka mnie nie przerażała - jednak jeszcze nigdy nie pracowałam w Niemczech i obawiałam się o moją znajomość niemieckiego.W sklepie odzieżowym: wstęp.. Jak się Pani podoba?. Wesprzyj mnie na Patronite https:.W sklepie » • Ubrania po angielsku • Kolory po angielsku • Reklamacja produktu po angielsku • Dialog w sklepie • Opis ubrania • Dialog w sklepie AGD • Słownictwo zaawansowane - zakupy, jedzenie, zdrowie; Pisanie listów »Dialog w sklepie odzieżowym (klient i ekspedientka) .. - Czy to wszystko?Sklepy po niemiecku z Fiszkoteką!. No to dziękuję, jednak tego nie wezmę.. Podobało się?. Zapraszam do oglądania.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.W tym odcinku dialog w sklepie.. dialogos - rozmowa) Dialog w sklepie odzieżowym; Dialog w sklepie; Napisać dialog podobny do tego z załącznika;Tłumaczenie słowa 'sklep odzieżowy' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Treść .Trzeba napisac robudowany dialog w sklepie z ubraniami po niemiecku (między sprzedawcą a klientem) zapytać o kolor ubrania np;czy macie taką bluzkę w kolorze czerwonym zapytać czy te ubrania pasuje spytać o rozmiar np;potrzebna mi bluzka w rozmiarze s itp. Autor edytował treść zadania 4.6.2010 (15:10), dodano napiszcie też co dane zdanie znaczy po polskuDialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki ..

Dialog w sklepie odzieżowym po niemieckuNiemiecki.

III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w .W sklepie odzieżowym.. 2015-02-19 10:42:41Wspominanie niższej ceny w innym sklepie _[suma]_ i ani grosza więcej!. poleca 78 % 915 głosów.. Motyw rodziny - Motyw rodziny w muzyce; O nas; Regulamin i Politka prywatności;Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy.. Dyskutowanie.. - Proszę bardzo.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. W sklepie odzieżowym za granicą, warto wiedzieć jak powiedzieć, że chcemy coś przymierzyć, że czegoś szukamy, że coś nam się podoba czy nie podoba.. Przygotowałam dla ciebie dwa dialogi - jeden w sklepie spożywczym, a drugi w sklepie odzieżowym/ obuwniczym.. - Tak, 300 g szynki i 400 g polędwicy proszę.. Przedstawiamy przydatne słownictwo związane z zakupami ubraniowymi.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13) Zdania po niemiecku Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 4 rozwiązania: autor: Pataaaaa 26.4.2010 (15:52) Napiszcie dialog w sklepie odzieżowym pomiędzy klientką a .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką.

B: Dzień dobry!. - Tak, naturalnie.. Znajdziesz tu mnóstwo przykładowych dialogów i przydatnych wyrażeń.W sklepie spożywczym - Czego pan sobie życzy?. W naszej lekcji nie tylko poznasz sklepy po niemiecku z rodzajnikami, ale także zapoznasz się z czynnościami, które wykonuje się podczas robienia zakupów.. 2018-11-28 16:57:30 Ile kosztuje popcorn w normalnym sklepie spożywczym ?. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookie.. Oto najważniejsze słówka niemieckie i zwroty, których potrzebujesz podczas kupowania:Znajdziecie w nim pytania i odpowiedzi, które ułatwią Wam codzienną komunikację po niemiecku, przy czym nacisk został położony na zwroty niemieckie przydatne w pracy.. O tym jak brzmieć ładnie i grzecznie nie tylko w sklepie, ale generalnie po niemiecku - dowiesz się tutaj.. A: Tutaj proszę, w jakim kolorze?. Jeżeli chcesz poznać rodzaje sklepów po niemiecku, to doskonale trafiłeś.. 84% Dialog między sprzedawcą a klientem w sklepie odzieżowym; 85% Dialog w sklepie odzieżowym.. B: Myślę, że jasny kolor byłby najlepszy.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dziękuję, pójdę do innego sklepu.FACEBOOK----- SUBSKRYBUJ ----- po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Proponowanie ostatecznej ceny.. W czym mogę Pani pomóc?.

dialogos - rozmowa] dialog (gr.

- Życzy pan sobie wędlinę w plasterkach, czy w kawałku?. Dziś dialog w sklepie odzieżowym - słówka o ciuchach po niemiecku, obuwiu I nakryciu głowy już były (znajdziecie je we wpisie ubrania po niemiecku - die Kleidung ).Dialog w sklepie po niemiecku.. Początkujących może to trochę przeraża, ale ja uważam, że jest to bardzo logiczne i można domyśleć się co oznacza.Dialog w sklepie spożywczym po niemiecku.. 2010-02-18 16:52:13 Kupię korzeń imbiru w zwykłym sklepie spożywczym ?. Oprócz tego dowiesz się, jakie są podstawowe produkty spożywcze.Dialog w sklepie odzieżowym między klientem a eksedientką..

Czyli jak sobie poradzić na zakupach w małym sklepie.

by kulinarne podróże kontynuować również w Niemczech.. Niemcy bardzo dużą uwagę przywiązują do zwrotów grzecznościowych, co między innymi słychać robiąc zakupy w sklepie.. Coś jeszcze?. - W plasterkach proszę.. Okazywanie braku zainteresowania.. A: Dzień dobry!. A: Ta biała jedwabna bluzka jest bardzo wytworna.. Może biały albo szary.. - A więc proszę kilo wieprzowiny i pół kilo cielęciny.. B: Bardzo ładna.Dialog w sklepie odzieżowym - Niemiecki .. (Dziękuję) Strony: 1 2. dialog w sklepie niemiecki dialog w sklepie odzieżowym niemiecki robienie zakupów po niemiecku zakupy .. III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy .Dialog w sklepie po niemiecku - tylko do sprawdzenia ;) Krótki dialog po niemiecku do sprawdzenia ;) To ma być przykładowy dialog w sklepie odzieżowym..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt