O ile więcej o ile mniej karta pracy klasa 4
Na ile wiązanek wystarczyło jej 110 kwiatów?. Ile cukierków dostała Zosia?Tu nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości - skoro Tomek ma o \(4\) pary spodni mniej od Kasi, to Kasia ma tych spodni więcej.. a) 15 ∙ 6 - 56 : .. a brzoskwiń o 7 mniej niż jabłek.. Ile leżało na tacy jabłek, ile gruszek,Ponad 600 bezpłatnych filmów edukacyjnych do nauki matematyki i chemii, zgodnych z podstawą programową.. Wypełniana codziennie daje ogromny materiał do porównań ilościowych i jakościowych.. Możesz dzięki tym kartom prowadzić obserwacje z (młodszymi dziećmi): temperatury, nasłonecznienia, wiatru i opadów.. Połącz wyniki działań z ich znakami: Iloraz Suma Iloczyn .. Liczby pierwsze.. Ile to kosztuje — czyli od zagadki do zadania tekstowego, cz. III Poziom A,B,C,C2: 11.Oto karta pracy do obserwacji pogody na dany miesiąc lub wybraną jego część.. Ile to kosztuje — czyli od zagadki do zadania tekstowego, cz. I Poziom A,B,C: 9.. Zadanie 3. d) Które klasy zwyciężyły: czwarte, piate czy .KARTA PRACY Z PROCENTÓW - nowa ZA NIE 1. więcej.Karta pracy 8.. Za album o Warszawie pani Joasia zapłaciła 92 zł, album o Mazurach kosztował ją 64 zł.. Porcja ziemniaków ma 199 kilokalorii, porcja gotowanej marchewki ma o 133 kilokalorie .. Ile jest wszystkich pokoi, jeśli wiadomo, że w hotelu .Zadanie 4 (4 punkty) Ania z rodzicami wybrała się na grzyby..

Test - o ile więcej, o ile mniej.

Kasia czytała książkę: A. Janek kładzie się spać o wpół do dziesiątej wieczorem, a wstaje za piętnaście .Zadania tekstowe (na poziomie ucznia klasy 4) .. a z Malborka do Warszawy 247 km.. Film - dzieci porównują liczby posiadanych kulek do gry.. Ile kwiatów jej zostało?. Ile grzybów zebrała mama, a ile tata?. Rozwiązanie: _____ _____ Odp.. Podkreśl właściwą cenę.Zadania tekstowe- o ile więcej, o ile mniej (klasa III) Zadanie 1.. Karty te będziemy publikować do użytku własnego bez żadnych opłat.. Odp : Kasia ma o 50% pocztówek więcej niż Monika, a Monika ma o 33 % mniej niż Kasia.. Ile kosztowała ta lampa po okresie promocji?. Systematycznie będziemy tu dodawać nowe materiały i z miesiąca na miesiąc, z roku na rok, będzie ich coraz więcej.. Do zrobienia każdej bransoletki zużyła 15 koralików.. Rozpoczynamy publikację kart pracy, jako pomoc naukową dla rodziców i nauczycieli w nauczaniu matematyki.. Ile piłek ma Olivier?. Zadanie 1/10 .. Czekamy też na Państwa uwagi do kolejnych materiałów, których mamy nadzieję będzie przybywać z biegiem czasu.4.. Materiał zawiera 2 ilustracje (fotografie, obrazy, rysunki), 1 film, 20 ćwiczeń, w tym 5 interaktywnych.. Co do nowych materiałów i pytań, to w klasie 4 jest już i tak gigantyczna ilość materiałów, muszę teraz trochę czasu poświęcić na inne klasy ;) .. by naprawdę miło gdyby można było zrobić również stronę poświęconą J.Polskim ale wiem że to wymaga dużo pracy..

Ile bransoletekKarta pracy nr 1 Zadanie 1.

W okresie promocji lampa kosztowała 69 zł.. Mikołaj T. - Mam 50 kredek, a Tomek ma 10 razy mniej niż z ja.. O ile tańszy był album o Mazurach?. OBWÓD PROSTOKĄTA.. - Ja naostrzyłem 23 kredki, Dawid o 7 kredek mniej, a Julia o 3 kredki więcej niż Dawid.. Ile kredek naostrzyła Julia?Porównywanie ilorazowe (ile razy więcej?, ile razy mniej?). - Michał ma 40 książki o dinozaurach, a Wiktor na dwa razy mniej.. Za bilet lotniczy z Warszawy do Szczecina trzeba zapłacić 700 zł plus 7% podatku VAT.. Detektyw — czyli rozwiązujemy zagadkę Poziom A,B,C: 6.. _____ b) W środę Tomek wykonał 34 przysiady, dzień wcześniej - o 12 przysiadów mniej, a w czwartek - o 17 przysiadów więcej niż w środę.Plik o ile więcej mniej.doc na koncie użytkownika qartus • folder MATEMATYKA klasa 4 • Data dodania: 14 wrz 2014Zadania matematyczne typu: tyle razy więcej/ mniej, o tyle więcej/ mniej Zadanie 1 Mama dała Kamilowi 5 cukierków, a Zosi 4 razy więcej cukierków.. Ile zadań rozwiązał przez te dwa dni?. Rozwiązanie.. Mateusz C. Uzupełnij tabelkę: O 5 więcej 5 razy więcej O 5 mniej 5 razy mniej 10 25 30 40 Zadanie 4.. Zaczęła czytać o godzinie 19:47, a skończyła za dwadzieścia pięć dziewiąta.. Która klasa przeczytała najwięcej książek, a która najmniej i o ile mniej?. Wortgitter.bukiecie było 9 kwiatów..

Pozdrawiam Julka kl 4 ...Karty pracy.

Odczytując odpowiednie dane z wykresu odpowiedz na pytania 20- 21.. Zadanie 1/10 .. Dla uczniów szkół podstawowych oraz liceum i technikum.. "Matematyka z klasą", Wydawnictwo LektorKlett; Ponieważ dla SuperKid jest to dopiero początek przygody z klasą 4 - prosimy o cierpliwość :).. OBWÓD PROSTOKĄTA.. Razem było 31 o woców.. Razem było 38 owoców.. Ile łącznie przeczytały razem: a) klasy czwarte b) klasy piąte c) klasy szóste?. Odpowiedź.. Ile kilometrów przeszedł Piotr?. Ile leżało na tacy jabłek, ile gruszek, .. - Kuba ma dwie piłki, a Olivier o 100 piłek więcej.. Matematyka wokół nas.. Powodzenia:) Tomasz D. GwiazdaPRACA KLASOWA DIAGNOZUJĄCA - KLASA 5 1.. 4 p. Oblicz wartość podanych wyrażeń.. Jeżeli już ustalimy sobie kto ma więcej danych przedmiotów, to unikniemy pomyłki, bo to znaczy że musimy teraz znaleźć taką liczbę, która po pomniejszeniu o \(4\) da nam wynik równy \(5\).Testy matematyczne - o ile więcej, o ile mniej.. Zadanie 5* Maciek jest 9 cm wyższy od Wojtka, Bartek jest o 13 cm niższy od Maćka.MNIEJ, WIĘCEJ, TYLE SAMO • pliki użytkownika barwiolek przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • porównywanie liczb.pdf, RENIFER więcej mniej tak samo.pngKinga K. - Paweł przeszedł 2 kilometry, a Piotr osiem razy więcej.. O ile kilometrów trasa z Malborka do Warszawy jest krótsza od trasy Gdynia - Warszawa?.

No to - ruszamy :)Jest to mniej więcej: A.

Ile kredek ma Tomek?4 winogrona 9 zł/kg _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____ _____W tym kanale znajdziesz pełny wykład - 100% lekcji - z Matematyki dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.. Zamień procenty na ułamki ( : 100 ) .. O ile procent mniej pocztówek ma Monika niż Kasia?. Z poprzedniego rozdziału wiesz, że na pytanie, o ile jakaś liczba jest większa lub mniejsza odpowie odejmowanie.Wykres przedstawia czytelnictwo w klasach IV- VI.. Liczba o 3 mniejsza od liczby 16 to:O ile więcej, o ile mniej?. Ćwiczenia - porównywanie różnicowe (liczby, wiek, długość, cena), również w zastosowaniach praktycznych.18 zadań, a dzisiaj o 13 zadań więcej.. Wieczorem Kasia czytała książkę.. Porównywanie różnicowe (o ile więcej?, o ile mniej?). Ania znalazła aż 23 grzyby, mama miała ich o 7 więcej, a tata znalazł o 4 grzyby mniej niż Ania.. Liczby pierwsze.. Ile książek o dinozaurach ma Wiktor?. Matematyczne opowiadania — czyli o tworzeniu i rozwiązywaniu zadań tekstowych, cz. II Poziom A,B,C: 7.. Liczba 5 razy mniejsza od liczby 10 to:Jakub S. - W naszej klasie jest 19 osób, a w 5c o 2 osoby więcej.. Następnie jej cena wzrosła o 23 zł..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt