Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania angielski

przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania angielski.pdf

Zadanie C.Angielskie teksty do czytania.. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Plis potrzebne na zaraz.. 2010-10-28 15:37:04 Przeczytaj uważnie poniższy tekst źródłowy ,a następnie wykonaj polecenia.. Odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami.. 3/106- uzupełnij brakujące litery w wyrazach.W zadaniu 6 uzupełnij teksty z ćwiczenia 5 wyrazami z odpowiedniej ramki.. 2 Tomku, jak ty to robisz, .. ; Na ekranie Strona główna wybierz pozycję Zgłoś problem.. 2011-10-14 10:45:09; Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania.. Jestem Cawdoru thanem thanem.Proszę odpowiedzieć na pozostałe pytania.przeczytaj z pomocą rodziców tekst i porozmawiajcie o nim.. 1/106- przeczytaj tekst ze zrozumieniem.. Kolega spytał cię jaka jest pogoda na zewnątrz.. Przeczytaj tekst This is our Earth ( podręcznik strona 42) - Zapisz do zeszytu słówka Earth - Ziemia round - wokół, w koło half - połowa Sun - słońce daytime - dzień dark - ciemny night - noc 5. .. (Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w przeczącej formie czasu teraźniejszego present simple Zadania z angielskiego w załączniki.Zadanie z angielskiego.. Następnie przeczytaj tekst dokładnie i wykonaj zadanie SKILLS BOOSTER.. 2014-01-09 18:48:39 przetłumacz tekst i odpowiedz na pytania PEŁNYM ZDANIEM 2013-05-27 16:24:29Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 1..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

2010-10-20 14:48:20-----Test sprawdzający rozumienie tekstu o charakterze matematycznym Przeczytaj uważnie tekst i odpowiedz na pytania Wojtek wrócił ze sklepu zabawkowego i powiedział, że są w sprzedaży trzy rodzaje aut: najtańsze auto kosztuje 10 zł, dwa razy droższe od najtańszego auta jest auto na baterie, a najdroższe, bo 30 zł kosztuje auto na .Przeczytaj tekst.. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.. Cieszę się, że cię widzę.. 1/ posiadanie książek polskich 2/ przeglądano książki i przetrząsano .Wypisz do zeszytu wyrazy z ramki VOCABULARY z e strony 107 I przetłumacz je korzystając ze słowniczka na stronie 112.. Odpowiedz na pytania zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij zdania, wpisując swoje odpowiedzi w luki.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. Strona 6 z 12 Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Najnowsze pytania z przedmiotu Język angielski.. But today I'm swimming in a .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. przejdź bezpośrednio do 49 tekstów..

Przeczytaj szybko tekst i odpowiedz na pytania.

W kartach ćwiczeń- edukacja polonistyczna - ćwiczenia do tematu "Niesamowite muzea" W matematycznych kartach pracy wykonujemy ćwiczenia str. 18,19- dl a chętnych str. 20 i 21.. Właśnie miałem wychodzić, lecz teraz zostanę.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przetłumacz angielski tekst na polski 2014-04-15 08:25:09 Angielski - przetłumacz tekst o soli.. SCENA V Akt.1 Orgon, Kleant, Doryna ORGON A, dzień dobry, szwagrze.. Przeczytaj tekst pod obrazkiem.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. 5 What does Zara want to be when she's older?czy mógłby ktoś przetłumaczyć mi na język angielski poniższy tekst?. 2012-03-12 19:21:50 Przetłumacz na język angielski poniższy tekst .. Czwartek Podręcznik str. 24,25 , przyjrzyj się ilustracjom i odpowiedz na pytania do niej.C/106- przeczytaj tekst i zastanów się czy jest on artykułem, plakatem, fragmentem książki etc. D/106- przeczytaj informacje z ramki SKILLS EXPLORER.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Nauczysz się analizy tekstu - jednej z umiejętności najbardziej przydatnych w mówieniu.Jeden tekst pozo…Przeczytaj teksty A-E i dialogi 1-4 do każdego dialogu dopasuj tekst który najlepiej do niego pasuje.wpisz w kratki własciwe litery.jeden tekst nie pasuje do żadnego dialoguZnasz odpowiedź na pytanie: Przeczytaj tekst (A-E)..

1.Przeczytaj szybko tekst i odpowiedz na pytania.

Pozwól, szwagrze, na chwileczkę małą,Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Uzupełnij tekst właściwą formą was / were.. Cóż tam na wsi, czas piękny, zboże już zasiane?. 2012-01-03 19:13:26przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania : 2012-01-29 17:54:52 Przeczytaj informacje i odpowiedz na pytania .. Przeczytaj .Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Znajdź w tekście słowa lub zwroty, które znaczą to samo , co poniższe.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 2. i odpowiedz na pytania .. moniula1978 15.04.2020 Język angielski Szkoła podstawowa Przeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 2. i odpowiedz na pytania .. Zrobi ktoś te 2 ćwiczenia?. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Odpowiedz na pytania: Where does Tomek live?. Wypisz w zeszycie wyrazy z tekstu których nie rozumiesz.. KLEANT Ja się cieszę także.. Uzupełnij zdania, używając podanych przymiotników w stopniu wyższym i najwyższym TEKST do zadań 3,4,5/14 (są u mnie na profilu w innym pytaniu) .11.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Język angielski; Język francuski; Język hiszpański; Język niemiecki; Język rosyjski; Język włoski; Kultura i Sztuka; Matematyka; Muzyka; O!błędne dyktando; Polski; ..

Przeczytaj tekst i odpowiedz.

Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.4.. Odpowiedz na pytania z zadania 16.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przeczytaj tekst w słowniku online PONS!. (tekst w załączniku ) 1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Witaj w sekcji czytania!.Komentarze

Brak komentarzy.