Zapisz w zeszycie odpowiedzi na podane pytania womit fahrst du zur schule

zapisz w zeszycie odpowiedzi na podane pytania womit fahrst du zur schule.pdf

Przeczytaj teksty w zadaniu 1 jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi nazwami środków transportu.Odpowiedź na pytanie: Womit fährst du zur Schule?. Atrakcje turystyczne Frankfurtu.. Zastosuj zdania złożone podrzędnie.. Zapisz w zeszycie zdanie wzorcowe , zwróć uwagę na szyk wyrazów w zdaniu .. Podręcznik, Author: Klett Polska sp.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania.. Dla chętnych w zeszycie ćwiczeń zadania zad.. 1 Zapisz notatkę w zeszycie: mich -mnie , ihn -jego , uns -nas, euch -was , sie -ją , sie -ich .. Zapisz temat lekcji w zeszycie.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zapisz w zeszycie odpowiedzi na podane pytania.. 🎓 Zapisz w zeszycie, na jakie pytania - Zadanie 1: Ponad słowami 2.Część 2.. Wypisz do zeszytu atrakcje turystyczne Frankfurtu podane w ćw.1 str.93.. 'fahren' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckieZapisz odpowiedzi na podane pytania.. ?Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Jakie filmy lubisz oglądać?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odpowiedzi mają być w niezbyt skomplikowanych zdaniach.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

W zeszycie zapisz odpowiedzi na pytania 1, 2, 4, 5 ze strony 275.

i znajdź w nim tłumaczenie powyższych wyrazów.. Zad 2.Odpowiedz na pytania : Wie findest du Junge in deiner Klasse?. Zdjęcie zadania ñ, ò, ó proszę przesłać na mój adres mailowy.1 Jolanta Kamińska 2 KOMPAKT Język niemiecki dla gimnazjum Część 2 Komentarze do zadań i ćwiczeń rozdział 2.. 2011-02-01 18:42:31 Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms. Zapisz w zeszycie pełne odpowiedzi.. Materiały ucznia: Podręcznik repetytoriumpodane na obrazkach, zwróćcie uwagę na rodzajniki tych rzeczowników.. W zeszycie zapisz odpowiedzi na pytania 1, 2, 4, 5 ze strony 275.. 4 - w tym zadaniu masz 4 dialogi, jako przykłady, w jaki sposób możesz zapytać o drogę oraz wskazać komuś drogę.. na pytania odpowiadamy i np. ch finde sie ok albo ich mag sie - lubię ich albo ich mag sie nicht - nie lubię ich a) Wie findest du deine Deutschlehrerin?Otwórz podręcznik na stronie 78 i wykonaj w zeszycie zad.. Odpowiedz na pytania.. Dlaczego zażywasz tabletkę od bólu.. Przeczytaj dialogi z ćw.2 str.93 a występujące słownictwo wykorzystaj przy uzupełnianiu ćw.4 str.93 .4.. Pytania na poziomie 7 klasy plsss .. Itd.Napisać w zeszycie wywiad z wybranym sławnym twórcą po niemiecku.. 2015-04-19 18:24:05Odpowiedz na następujące pytania: 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zapisz frazeologizmy w ktorych wystapia podane wyrazy..

Następnie zapiszcie sobie/ lub wklejcie podane pytania i odpowiedzi: Womit fährst du zur Schule?

Cel: Uczniowie doskonalą zadania z czytania i słuchania.. Zadanie ostatnie i najważniejsze- zrób w zeszycie niewielki kolaż, (np. na 2 strony zeszytu), namaluj coś niewielkiego lub przyklej obrazki i napisz minimum 4 zdania o swojej ulubionej porze roku, tak jak na przykładzie:Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania 1, 2 i 3 na str. 110.. 1.94-105) - wykonaj ćwiczenie 6 w zeszycie ćwiczeń na str.77.. 🎓 Zapisz w zeszycie odpowiedzi na podane - Zadanie 3: Słowa na czasie 1 - strona 25 🎓 Jakie dary obiecały Parysowi poszczególne boginie?Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2 Pflicht und Vergnügen Skróty i objaśnienia: N Nauczyciel U Uczeń/Uczennica/Uczennice i Uczniowie a, b, c fazy realizacji zadania/ćwiczenia A, B, C warianty realizacji zadania/ćwiczenia W ramce wprowadzenie do tematu lekcji 1.. Wypisz z wiersza : 2 epitety, 2 anafory, 2 pytania retoryczne, wyliczenia .. Wykonaj ćwiczenie: 7, 8, 9 w zeszycie ćwiczeń na stronie 47, aby przećwiczyć te zagadnienia.a) Vielleicht ein T-Shirt.. W zdaniu w j. niemieckim spójnik WEIL kieruje orzeczenie na koniec zdania, w j. polskim orzeczenie zaraz po spójniku - ponieważ .. Wypisz z wiersza : 2 epitety, 2 anafory, 2 pytania retoryczne, wyliczenia ..

Napisz 10 pytań i 10 odpowiedzi na nie w języku niemieckim.

Co dla ciebie jest najważniejsze w życiu?. W formie mapy myślowej zapisz odpowiedzi na pytanie: o warto ocalić od zapomnienia?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zapisz w zeszycie notatkę będącą odpowiedzią na poniższe pytania 2011-04-04 16:43:44 Zapisz w zeszycie wyrazy w kolejności alfabetycznej 2018-05-24 20:33:31 Zapisz w zeszycie związki wyrazowe z podanego zdania (związek główny, związki poboczne).. 2011-11-08 20:16:28 Zapisz w zeszycie wyrazy w kolejności alfabetycznej 2018-05-24 20:33:31Zadanie: zapisz odpowiedzi na podane pytania zastosuj zdania złożone podrzędnie 1 co dla ciebie jest najważniejsze w życiu 2 jakie filmy lubisz oglądać Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zapisz w zeszycie nazwy środków transportu i przetłumacz na język niemiecki.. Zakres podstawowy i rozszerzony.Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms. Może być jaka kolwiek gwiazda, ale musi być muzyczna!Z góry dziękuję i jak odpiweisz to należy Ci się ocena .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Die Party bei Dana Podręczniki zamknięte.Rozważ, jak muzyczna interpretacja wpłynęła na odbiór utworu poetyckiego..

Uzupełnij w zeszycie ćwiczeń zadania ze str.64.

Zapoznaj się z tematem lekcji „Australia środowisko przyrodnicze, cechy gospodarki na .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Pomoże ci w tym słownik j. niemieckiego online, który znajdziesz na stronie.Komentarze

Brak komentarzy.