Opisz swój ulubiony sport po angielsku
Następnie, przechodzimy do opisania wyglądu zewnętrznego czyli naszego koloru włosów, oczu, wzrostu.. zadanie dodane 1 listopada 2016 w Język angielski przez użytkownika Sandra Drążewska [Szkoła podstawowa]My favourite sport.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's veryOpisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz swój typowy weekend po angielsku 2010-10-05 15:31:29 Opisz swój ulubiony dzień tygodni po angielsku 2011-10-12 21:19:17polska nazwa sportuangielska nazwa sportubadmintonbadmintonbaseballbaseballbieganierunningbilardsnookerboksboxingdysk rzut.Opis siebie po angielsku: podsumowanie.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój plan lekcji po angielsku.. Napisz wypracowanie na temat : mój ulubiony sport.. 0 ocen | na tak 0%.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. Gra polegająca na strzelaniu bramek bez pomocy kończyn górnych.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) Autor edytował treść zadania 18.10.2010 (19:10), dodano OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( min 12 zdań ) PS.Opisz swój ulubiony sport po angielsku.. Opisując siebie po angielsku zazwyczaj zaczynamy od wieku, miejsca zamieszkania i tego czym się zajmujemy..

opisz swój ulubiony sport w 5-8 zdaniach .

Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Opisz swoją ulubioną dyscyplinę sportu (Piłka nożna) na stronę A5Przykłady użycia - "ulubiony" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. To nic trudnego!. 0 0 07.11.2013 o 17:16 rozwiązań: 3.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .Opisz swój ulubiony program telewizyjny po Angielsku?. Gdzie byłeś?. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. poleca85% Język niemiecki .Angielski dla początkujących, nauka słówek.. Sport po angielsku - golf, piłka nożna, siatkówka.Zadanie: napisz o swojej ulubionej dyscyplinie sportowej po angielsku dzięki dam naj na pewno Rozwiązanie: my favourite sport is football i go to sport center every week i play in boy footbal team in.Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Zamknij.. 1,057 wizyt.. Po angielsku- przetłumaczone.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. ~~~ To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.My favourite sport..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationSą.zwroty po angielsku .Opis ulubionej pory roku.. Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :)Opisz swój ulubiony sport po angielsku.. 2012-05-07 16:20:36 Opisz swój ulubiony zespół po angielsku 2019-11-27 18:36:47 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50Mój ulubiony sport (pływanie) po angielsku +1 głos.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Przykład recenzji filmu po angielsku - mój ulubiony film.. A potem możemy wspomnieć o naszej rodzinie, kim są nasi rodzice, czym się zajmują.Opis wakacji po angielsku: wstęp.. He is around 165 cm tall.W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu..

Bella2166 ...Dyscypliny sportowe po angielsku.

Skorzystaj z wzoru i pytań : .. Opisz krótko swój dzień w szkole po angielsku .. zadanie dodane 5 października 2016 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany .. Prześlij swoje .My favourite sports star - Adam Małysz Adam Małysz is my favourite sports star.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. (jeśli mógłbyś dodać ich tłumaczenie również na polski to będę wdzięczna ;) ) Odpowiedz.. mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( max 12 zdań ) PS.. Co robiłeś?. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. czy w opisie o porze roku występują jakieś błędy?. Najlepsi w pomaganiu: 1..Komentarze

Brak komentarzy.