Dopasuj odpowiedzi do pytań niemiecki

dopasuj odpowiedzi do pytań niemiecki.pdf

2009-06-14 15:33:30 Dopasuj odpowiedzi do pytań 2012-04-20 15:04:43 Dopasuj pytania do odpowiedzi 2011-03-07 20:24:36- w pierwszym zadaniu otrzymuje się 10 tytułów i 5 tekstów do każdego tekstu należy dopasować najbardziej pasujący tytuł.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. Podaj prawidłową odpowiedź na pytanie „Niemiecka sieć hurtowni".. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. Przetłumacz zdania.. B - Total langweilig.Napisz 10 pytań i 10 odpowiedzi na nie w języku niemieckim.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 30.10.2018 (18:16) - przydatność: 30% - głosów: 17 DodajNastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.. Ćw 8/81 (MIT LINKS) j. niemiecki : Do pytań (1-5) dopasuj odpowiedzi (A-E).. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem .Zadanie: trzeba dopasować odpowiedzi do pytań Rozwiązanie: 4a, 1d, 5f, 3e, 2b, 6c.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. 2009-06-14 15:33:30 Dopasuj odpowiedzi do pytań 2012-04-20 15:04:43 Napisz krótkie odpowiedzi dp podanych pytań .. 3.przeczytaj tekst i wskaż właściwą odpowiedź na pytanie..

2.Dopasuj odpowiedzi ojca do pytań syna.

Niezależnie od stosunku do zachodnich sąsiadów, powinniśmy mieć o nich podstawową wiedzę!. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.niemiecka moneta.. - Jak się nazywasz?Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. kacperbox 5 lat temu.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 2.Dopasuj odpowiedzi ojca do pytań syna..

odpowiedzi 1 Yes, she does.

- drugie zadanie polega na przeczytaniu popularnonaukowego tekstu o długości 500-600 słów i odpowiedzi na 5 pytań - odpowiedzi typu a,b,c.niemiecki księgarz.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Dopasuj ulubione jedzenie do postaci z anime!. Proste pytania w języku niemieckim komponujemy, stawiając na początku zaimek pytający (np. wer, wo, woher), a następnie dalszą część zdania w szyku przestawnym orzeczenie + podmiot.. od Anna199226 20.09.2018 Zaloguj się by dodać komentarz Co chcesz zrozumieć?. Pytania na poziomie 7 klasy plsss Przetłumacz na język niemiecki On pomaga siostrze w pracy domowej My dajemy nauczycielowi ćwiczenia Wy pomagacie babci w domu On kupuje dla dziecka za …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Do najczęściej słyszanych w języku niemieckim pytań należą: - Wie heißt du?.

Dzięki Twojej odpowiedzi na ...Niemiecka sieć hurtowni.

Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe .Sprawdź tłumaczenia 'pytanie pozostało bez odpowiedzi' na język Niemiecki.. .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Do pytań dopasuj odpowiedzi NIEMIECKI Pobierz jpg.. Odpowiedz na proste pytanie „niemiecka moneta" i przetestuj swoją wiedzę online.. Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe .kl.. 4 Zadania utrwalające rozdział 1 (omawiany wspólnie w I półroczu) 1. Podaj hasło które pasuje do pytania „niemiecki księgarz".. Odpowiedz na proste pytanie „taniec niemiecki" i przetestuj swoją wiedzę online.. Jeżeli nie znasz prawidłowej odpowiedzi na to pytanie, lub pytanie jest dla Ciebie za trudne, możesz wybrać inne pytanie z poniższej listy.. Wpisz właściwą literę.. Co przydarzy Ci się z postaciami Marvela?. Teksty mają łącznie 750-900 słów.. Nie lubię niemieckiego jak coś to podręcznik kompass team 3, strona 24/25Język niemiecki - słówka - DOM.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. 3.przeczytaj tekst i wskaż właściwą odpowiedź na pytanie..

Dzięki Twojej odpowiedzi na poniższe pytanie ...taniec niemiecki.

Podaj prawidłową odpowiedź na pytanie „Niemiecka łyżwiarka".. Jako odpowiedź trzeba podać hasło (dokładnie jeden wyraz).. a) Ich komme aus Polen .Niemiecka łyżwiarka.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Dzięki Twojej odpowiedzi na .Niemcy budzą w nas dużo emocji.. Dwie odpowiedzi zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego pytania.. Na podstawie 5 pytań dopasujemy do Ciebie ideal.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'pytanie pozostało bez odpowiedzi' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Dopasuj odpowiedzi do pytań.. e) Does she like spendink her holidays with her .Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.. Następnie posłuchaj nagrania i sp… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Dopasuj odpowiedzi do pytań.. Nie znosimy ich za okrutną wojnę, a podziwiamy za gospodarkę i technologię..Komentarze

Brak komentarzy.