Soy luna 2 streszczenie odcinków
Uwaga na spoilery!. Co wydarzyło się tym razem?. Już od tego od 16 kwietnia ,,Ameryka Łacińska" może się nacieszyć pierwszym tygodniem nowych odcinków z 3 sezonu!. Polecamy!. Zapraszam do czytania postu.. , Opracowanie, podsumowanie, Soy Luna 2, Soy Luna Polska, streszczenie, Tłumaczenie.. Normalnie zwykłe posty będą.. Jeśli zapomniałeś już co się wydarzyło a chcesz sobie przypomnieć to ten post jest dla ciebie z streszczeniem aż .Soy Luna (pol.. Odcinek 200 (Sezon 3) Luna mieszka z rodziną w meksykańskim mieście Cancun.. Polecamy!. Jeżeli jesteście ciekawi, co się wydarzyło, zapraszam do posta!. 14 odcinek[ Soy Luna 2 ] Streszczenie odcinka.26 Witam dzisiaj mam dla was odcinek 26 drugiego sezonu.. Przeprowadzka do Buenos Aires wstrząsa jej poukładanym życiem.Soy Luna.. Uwaga ostrzegam przed spoilerami, jeżeli czekasz na premierę w Polsce, nie wchodź tu!Soy Luna - Opracowanie - odcinki od 01-56!. Wiem, że się troszkę spóźniłam z tym odcinkiem ale wam to wynagrodze w kolejnych odcinkach.. Już od pewnego czasu nie pisałam streszczeń odcinków a to wynika z mojego braku czasu, tak wakacje i brak czasu.. Mam nadzieje, że to streszczenie wam się spodoba miłego czytania.. Trudno odnaleźć się jej w nowej sytuacji i nie może uwierzyć, że to .Na pewno zastanawiacie się ile odcinków będzie miał serial ,,Soy Luna''.. #Soy Luna en Poland 2 cz .W 167. odcinku telenoweli „Soy Luna": Matteo odchodzi z Roller, żeby rozwijać karierę muzyczną..

Znamy już datę premiery nowych odcinków!

Luna wie już, że jest Sol Benson, jednak życie wywraca się do góry nogami, gdy poznała prawdę.. Pierwsza próba nie była zbyt udana, ponieważ dziewczyna preferuje dotychczasowy freestyle, a kroki taneczne na wrotkach nie są jej znane, poza tym szybko musiała zejść z toru, ponieważ .Soy Luna 3 - Streszczenie odcinków - odcinki od 1-2!. [ Soy Luna 3 ] Streszczenie odcinków 31-33 Na naszym blogu rzadko pojawiały się streszczenia odcinków Soy Luny, ale postanowiłam to naprawić i zacząć pisać streszczenia z trzech lub dwóch ostatnich odcinków.. Są tutaj również linki do opisów danych odcinków i ich oryginalne tytuły.Soy Luna 3 Polska to blog poświęcony serialu Soy Luna.. , podsumowanie, Ruggero Pasquarelli, Soy Luna, Soy Luna Polska, streszczenie, Tłumaczenie, Valentina Zenere, Valiente.. Chodzi do szkoły, ma wielu przyjaciół i uwielbia jeździć na wrotkach.. Chciałabym tylko powiedzieć, że to będzie niesamowity odcinek jeśli chodzi o Rollera nie przedłużając zaczynajmy!. Zaczynamy!. Chcecie wiedzieć, co takiego się w nich wydarzyło?Podsumowanie i opracowanie odcinków 1-5 ..

Oraz informacje dotyczące streszczeń odcinków.

Emisja 7 listopada o godz. 19.30 w Disney Channel.Podsumowanie .. [ Streszczenia odcinków ] Soy Luna odcinki 13 - 15 marca (22) Etykiety.. Zdarza się.. Zaczynamy!. Zaczęłam oglądać Soy Lunę niedawno, kończę 1 sezon, a na Disney Channel leci tylko 2 sezon.. [ Streszczenia odcinków ] Soy Luna odcinki 13 - 15 marca (22) Etykiety.. Tutaj znajdziecie najważniejsze informacje o odcinkach 1 sezonu , hiszpański i polski tytuł , premierę w Polsce , linki do odcinków i streszczeń na naszym blogu.. Znamy już datę premiery nowych odcinków!. #Soy Luna en Poland 2 cz .Soy Luna Diary Pary pasikot.pl Paso Paznokcie Piosenka Plotki Płyta Pocałunki Pod lupą podsumowanie pokój Polska polska wersja Poradnik wrotkarski Post informacyjny Postacie Poznaj Lunę Poznaj Matteo Pre-emisja Premiera Premiera w Polsce Profugos Promo Promocja serialu Prófugos Przyjaźń Przypuszczenia Radio Disney Ramiro Recenzja Roller .Soy Luna - streszczenia odcinków.. [Soy Luna 2] Podsumowanie odcinków 11-15 Kolejny tydzień za nami.. Nie mogę się już doczekać, aż kocówka 1 sezonu będzie znów dostępna, trzymam za was kciuki i powodzenia .Odcinek 2: Luna w Jam&Roller poznaje tam swoją przyjaciółkę Ninę, wita ją także Nicolas, pracownik wrotkarni, daje jej jeden darmowy karnet na jazdę, z okazji jej pierwszej wizyty w tym miejscu..

Dzisiaj ma dla was streszczenie 14 odcinka 2 sezonu.

Chcecie wiedzieć więcej ?Nastał weekend, za nami pierwszy tydzień nowego sezonu "Soy Luny", czyli czas na pierwsze opracowanie odcinków Soy Luny 3.. Archiwum bloga 2019 (6) marca (2) lutego (1) stycznia (3) 2018 (157) grudnia (8) listopada (10) .. [SOY LUNA 2] Podsumowanie - odcinki 1-5 Jeszcze nie tak dawno wszyscy czekaliśmy na premierę 2 sezonu Soy Luny, tymczasem już pierwsze pięć odcinków za nami!. Po finale 40 odcinka, nowych odcinków możemy spodziewać się dopiero od 4 lipca br. Aktualnie od 9 maja lecą powtórki, a od 16 maja na pols.Pamiętajcie, że w powyższych streszczeniach znajdują się głównie elementy z historii Luny.. [ Soy Luna 2 ] Streszczenie odcinka.22 Witam was kochani bardzo serdecznie.. [Soy Luna 2] Podsumowanie odcinków 11-15 Kolejny tydzień za nami.. Dostawałem dużo pytań czy będę robił opracowania odcinków więc postanowiłam, że będę robił posty z streszczeniami odcinków, bo wiem, że nie każdy ma Disney Channel!. Odcinek 26.Na tej stronie możesz poznać datę wyemitowania i tytuły wszystkich polskich odcinków serii.. 12 komentarzy: Anonimowy 7 maja 2017 17:19. bardzo czekam na odcinki i proszę zróbcie głosowania w sprawie który serial jest .Soy Luna 3 - Streszczenie odcinków - odcinki od 1-2!.

[ Soy Luna ] Ogólne streszczenia odcinków Witajcie moi kochani.

Tak jak mówiłem nie dawno, że w sierpniu pojawią się posty podsumowując 1 sezon.. Historia zaczuna się od snu w Jam&Roller.. Luna mieszka w Cancun w Meksyku.. Soy Luna - Podsumowanie przed Drugim Sezonem.. Serio, nie wiem co bym zrobiła bez waszej stronki.. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o 26 odcinku Soy Luny 2 zapraszam do rozwinięcia tego posta!. Jestem Luna) - argentyńska telenowela, która pojawiła się na ekranach 14 marca 2016 roku.Producentem serialu jest argentyński koncern telewizyjny Pol-ka, - ten sam, który wyprodukował telenowelę Violetta, a twórcą: Disney Channel Latin América we współpracy z Disney Europe i Middle East & Africa (EMEA).. Polska premiera miała miejsce 16 maja 2016 roku o .To naprawdę miłe z waszej strony, że wstawiacie te wszystkie odcinki.. Dzisiaj postaram się wam ogólnie streścić co się wydarzyło w ostatnio wyemitowanych w Argentynie odcinkach.. Zapraszam do rozwinięcia posta!. Dzisiaj przyszedł czas na opracowanie 31,32 i 33 odcinka.. Na samym początku pojawiła się podobno błędna informacja, która została napisana 11 czerwca: Nowy blog!. Przekonajcie się sami!. Archiwum bloga 2019 (6) marca (2) lutego (1) stycznia (3) 2018 (157) grudnia (8) listopada (10) .Soy Luna 3 - Streszczenie odcinków - odcinki od 1-2!. Znajdziesz tutaj wszystkie nowości odnośnie serialu oraz aktorach w nim grających.. Nie .Witam w kolejnym poście w którym pisze streszczenie odcinków.. Oprócz tego, również nie zabraknie recenzji produktów z serialu, opracować piosenek czy odcinków i wiele innych rzeczy związanych z serialem.. Nowy blog!. Disney wierzy w kolejny hit i intensywnie promuje nowy serial.. Odcinek 22.Soy Luna - Avance del Capítulo 41 + informacje..Komentarze

Brak komentarzy.