Quizy o krajach niemieckojęzycznych online
Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2013 Strona główna Mistrz RodzajnikaKonkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych quiz 2019.. Do klasyków wiedeńskich zalicza się: a) Mozart, Beethoven, Haydn b) Mozart, Schubert, Strauss c) Mozart, Haydn, Strauss 4.II Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2015.. Wyślij zgłoszenie.. Stolicą Szwajcarii jest Berno , ale największym miastem jest1 KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH GIMNAZJUM 1.. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas VI - VIII.. 2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz .Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Ile wiesz o krajach Europy?. z .Witaj na moim quizie!. PatriotaPL • 2 lata temu • #cowolisz #glosowanie #kraje #panstwa #podroze .. Co myślisz o 10 podanych państwach?. Zobacz podobne quizy: #europa #geografia #kraje #ludnosc #mapa #polska #pytania #swiat #test .. Udostępnij.. Zobacz podobne quizy: #inteligencja #kraje #nauka #niemcy #test .. Skrzynki pocztowe w Niemczech są koloru: A. czerwonego B. żółtego C. zielonego D. niebieskiego 2.. Kim jest Heidi Klum.. Skrzynki pocztowe w Niemczech są koloru: A. czerwonego B. żółtego C. zielonego D. niebieskiego 2.Znajdź jak najszybciej prawidłową odpowiedź!Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych DRAFT..

Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?

Leradesss 5 lat temu.. Quiz trwa 10 minut i .Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie język niemiecki nie jest językiem urzędowym?. Kraje niemieckojęzyczne /TEST/ magda_manikowska 3 lata temu.. Skomentuj.. Zamki, rzeki, góry, obiekty atrakcyjne turystycznie itp. .. Masz świetny pomysł na quiz?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Quiz trwa 12 minut i zawiera 40 pytań.. Wyniki quizu .· Zadanie 1 - „test" ( 30 pkt ) Drużyny otrzymują do rozwiązania test z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii Niemcy poprzez quiz online.. Konkurs składa się z dwóch dyscyplin: Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2015 (40 pytań 12 minut).. Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. Z ilu landów (krajów związkowych) składa się Republika Federalna Niemiec?. Wyniki są oparte na 1143207 odpowiedziach na pytania w kategorii Niemcy podane przez graczy z 150 krajów..

Turniej wiedzy o krajach niemieckojęzycznych DRAFT.

Chętni do udziału w konkursie proszeni są o zgłaszanie się do pani M.Polek nauczycielki j.niemieckiego do dnia 19 października br.Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych 2015.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W ciągu 10 minut drużynowo zakreślają poprawne odpowiedzi.. Udostępnij.. Po wprowadzeniu danych, zaznaczeniu poprawnych odpowiedzi należy nacisnąć przycisk Prześlij wynik Quizu .. Nie brakuje tutaj także jezior i rzek .. Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?. Uczestniczyło w nim 16 uczniów z klas pierwszych i jeden uczeń z klasy drugiej.2.KRAJE NIEMIECKOJĘZYCZNE Do krajów niemieckojęzycznych należą Niemcy , Austria i Szwajcaria.. Mistrz rodzajnika (4 minuty).Szkolny quiz o krajach niemieckojęzycznych Opublikowano 9 czerwca 2019 przez Administrator SPK W dniach od 20 do 23 maja 2019 r. w naszej szkole, wzięło udział łącznie dwudziestu czterech uczniów z klas szóstych uczęszczających na kółko języka niemieckiego w konkursie, który dotyczył wiedzy o państwach niemieckiego obszaru .Quiz na temat wiedzy o krajach niemieckojęzycznych Opublikowano: 25-05-2017. wdvgyj123 7 miesięcy temu.. tris12345 4 lata temu.. z Niemiec.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Najmniejsze z tych państw - Szwajcaria - to kraj górzysty , którego krajobraz zdominowany jest przez ALPY ..

1st ...Ile wiesz o krajach niemieckojęzycznych?

1st grade .Darmowy quiz: Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. Sprawdź, co sądzą inni o poszczególnych krajach!. W ciągu 10 minut drużynowo zakreślają poprawne odpowiedzi.. Kolejna edycja Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Poniżej znajduje się Konkurs wiedzy o Niemczech quiz 2019.. Ten test ma pytania w następujących językach: język niderlandzki, język francuski, język rosyjski, język angielski, język ukraiński, język polski, język rumuński .Drużyny otrzymują do rozwiązania test z wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Udostępnij.. a) 9 b) 26 c) 16 d) Stolicą Niemiec jest: a) Bonn b) Berlin c) Bremen d) Bielefeld 3.Globalny Test Wiedzy o Niemczech.. Rozwiąż quiz!. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Skomentuj.. Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>> * szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny .Preview this quiz on Quizizz.. Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. Neutralność Szwajcarii datuje się od roku: A.. Głosowanie!Język niemiecki - quiz wiedzy obejmujący historię, kulturę, realioznawstwo, geografię, sztukę, sport i politykę, krajów niemiesckojęzycznych.. Językiem urzędowym w Szwajcarii nie jest: a) j. francuski b) j. niemiecki c) j. hiszpański 2..

1780 3.quiz o krajach niemieckojĘzycznych Szkoła Podstawowa im.

Z jakiego kraju niemieckojęzycznego pochodzi Arnold Schwarzenegger, aktor i były gubernator stanu Kalifornia?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Gdzie język niemiecki nie jest językiem urzędowym?. To państwo ma powierzchnię mniejszą czy .Sprawdź się w tym quizie!. 25 maja 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbył się quiz z języka niemieckiego dotyczący znajomości krajów niemieckojęzycznych.. Co wiesz o krajach niemieckojęzycznych?. promyczek3105.. Panojoj • 1 rok temu • #jezyki #kraje #zgadywanka .. Masz świetny pomysł na quiz?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. Quiz w Poczekalni.. W tym roku konkurs dotyczy nie tylko obszaru Niemiec, ale także Austrii i Szwajcarii.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 14735 razy.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. w kategorii GeografiaTest o krajach niemieckojęzycznych.. Młodzież otrzymała 48 pytań, na które musiała odpowiedzieć w ciągu godziny lekcyjnej.Quiz o krajach niemieckojęzycznych 1.. Poniżej znajduje się Quiz wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.. 34 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt