Przeczytaj teksty ae i uzupełnij luki w zadaniach 15
Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). Luki należy uzupełnić w j. polskim.. Uzupełnij luki poprawnymi wyrazami z ramki.. Zadanie 6 (0-10) Przeczytaj tekst.. 15.04.2020 Język angielski .. Znajdziesz w nim 120 dodatkowych zdań typu Open Cloze do uzupełnienia, jak również transformacje, tłumaczenia fragmentów zdań oraz ćwiczenia sprawdzające opanowanie struktur gramatycznych .Katalog testów Słowotwórstwo Struktury leksykalno-gramatyczne Test luk otwartych cz. 1.. Uzupełnij luki 10.1.-10.3. w opinii na temat spektaklu zgodnie z treścią tekstu.. Uzupełnij każdą lukę (6.1-6.5) w tekście tak, aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.Witamy w Macmillan Polska-przeczytaj tekst MayDay ze strony 94-wypisz i przetłumacz nowe słowa z Check the words-wykonaj pisemnie w zeszycie zadanie 2 i 3 ze strony 94-wykonaj pisemnie w zeszycie zadania 1,2,3,5,6,7 ze strony 95-wykonaj str. 32 z ćwiczeń.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. )Wykonaj ćw.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Przeczytaj i posłuchaj cztery porady żywieniowe A-D zamieszczone na dole strony: Na podstawie informacji w nich zawartych uzupełnij w zeszycie luki w zdaniach w języku polskim..

C1 str/ 70 - uzupełnij luki w tekście.

Dzisiaj kontynuacja poprzedniej lekcji.. Strona 8 z 14 15.. W zadaniach 7.1-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Średni wynik: 53,45 %.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, czegoś nie potrafisz jestem do twojej dyspozycji na Messengerze codziennie do 15:00Zadanie 10.. Subject: The Ninja Festival -20.03.20 -piątekPrzeczytaj historyjkę jeszcze raz i uzupełnij zdania odpowiednimi imionami - w ćw.. przetłumacz go.. 24 sierpnia, 2018 Szanuj prawa autorskie, abyśmy mogli uczyć Cię skutecznie języka polskiego.Rozwiąż już teraz przykładowe zadania na uzupełnianie luk w tekście, które pochodzą z naszego najnowszego e-booka Grammar Practice B2/ C1.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj poniższy tekst.. Jeśli lekcje, a tym bardziej zadania z niemieckiego zadawane jako praca domowa są dla ciebie zawsze trudne i stresujące - nie łam się.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Test luk otwartych cz. 1.. Zadanie w załączniku z gòry dziękuj .Przeczytaj tekst, A następnie uzupełnij luki poprawna forma czasownika - menu profil..

Przeczytaj tekst, A następnie uzupełnij luki poprawna forma czasownika.

Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. (0-3) Uzupełnij rozmowę telefoniczną.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.. .Uzupełnij dialogi.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2018-11-10 12:15:46; Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście.. Wykorzystaj wyrazy podane w nawiasie, ale nie zmieniaj ich formy.. Celem lekcji jest sprawdzenie znajomości czasu present perfect i past .Przeczytaj teksty.. Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uwaga: dwa zdania zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zrób zdjęcie wykonanych zadań (ze str. 70 ćw.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z .Uzupełnij luki w e-mailu.. Napisz całe zdania w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. - przepisz do zeszytu.. (15:39) Treść zadania i przykłady w .A uczniowie uczęszczający w szkołach na język niemiecki rozwiązują zadania z ręką na sercu lub… włączonym tłumaczem internetowym.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki ambition / want / wonder / we / much / be hi B.Zadanie 9..

Przeczytaj teksty.

KROK 9.. Zadanie 7 (0 -4 pkt.). Skorzystaj z informacji zawartych w podręczniku na str. 52 w tekście „Sport ohne Waffen".. Luki należy uzupełnić w języku .. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. W zadaniach 1 - 4 z podanych odpowiedzi wybierz ( A, lub ), zgodną z treścią tekstu.. Dla każdego, kto .Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 13875 razy.. Zadania z języka niemieckiego .. Uzupełnij luki 1-5 , wybierając jedną z podanych mozliwość (A,B lub C ),tak aby otrzymac logiczny , spójny i poprawny językowo tekst.. Uzupełnij luki JEDNYM wyrazem tak, aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. (0-3) Przeczytaj tekst.. zU u peł ni jd al og.W szw kż ąę ( 61- 3) b rc yf mt, ć ó i logiczny tekst.. 2018-11-10 12:15:46; przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. Wpisz w lukę literę A, B, C lub D.. 2013-02-14 19:32:30; Przeczytaj poniższy tekst.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Są tam czasowniki nieregularne, odszukaj ich formę przeszłą- Past simple w tekście o .. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

4 Przeczytaj teksty.

Lektury; Jak napisać .. 5 Napisz w zeszycie ogłoszenie o sprzedaży stolika.. Rozwiązania z niemieckiego.. Zadanie 6 (0 -3 pkt.. Uzupełnij litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. A. bring B. come C. far D. leave E. nice F. stay MOON RUBBISHZadanie 5 (0-16) Uzupełnij każdą lukę w zdaniu tak, aby otrzymać logiczne i poprawne zdanie.. Na podstawie: OCENA OPINIA Przedstawienie było dobrze zagrane i bardzo śmieszne.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. użyj odpowiedniej formy wyrazów z ramki.. B6 - z poprzedniej lekcji i C1) i wyślij na mój adres e-mail do piątku 17 kwietnia 2020 r. Czwartek, 16.04 2020 r. Klasa VIIZadanie 6.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. 2011-09-18 15:50:51przeczytaj poniższy tekst.. Język polski.. 8 pkt - 5.10.2020 (09:39) Napisz po 10 zdań w stronie biernej -jakie masz .Uzupełnij tekst piosenki ''My jesteśmy krasnoludki!". Uwaga!Wykonaj zad.5 str.61.. Najbardziej podobało mi się, kiedyPrzeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Dodaj zadanie.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 1.-3.. 2011-02-10 20:05:03; Przeczytaj tekst,,Mail'' i uzupełnij luki..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt