Przyjrzyj się obrazowi a następnie odpowiedz na pytania smak przygody

przyjrzyj się obrazowi a następnie odpowiedz na pytania smak przygody.pdf

Następnie dopasuj do poszczególnych części obrazu odpowiedni fragment przypowieści.Był piękny,słoneczny dzień.Klasa 3b wybrała się na wycieczke wczesną wiosną do lasu.Dzieci szukały odznaki wiosny,Mateusz znalazł małe,białe pąki na drzewach.Ania zobaczyła małego bociana lecącego w górze.Po chwili mały biocianek zaczął spadać w dół.Połamało mu się skrzydło,pani zadzwoniła po weterynarza.Po 15 minutach bocianek miał skrzydełko w gipsie.GdY .Na rysunku znajdują się dwie kobiety, siedzące naprzeciwko siebie, a mały chłopiec bawi się na podłodze.. Obejrzyj obraz Podróż do nieznanej krainy Tomasza Sętowskiego, zamieszczony w podręczniku „Teraz polski!". A to dlatego, że Emil bardzo mocno stuknął głową o biurko doktora.. Zastanów się i powiedz, co wyraża mowa ciała obu przedstawionych na nim postaci.Przyjrzyj się obrazowi Herberta Jamesa Drapera Herberta Jamesa Drapera pt. „Opłakiwanie Ikara", a następnie odpowiedz na pytania: Kim jest postać centralna przedstawiona na obrazie Herberta Jamesa Drapera?. Podkreśl wszystkie wyrazy z nie .Następnie uzupełnij regułę dramatyczną i zilustrój ja przykładami z tekstu 2020-10-04 13:56:48; Potrzebuję opis budowli katedry z filu katedra na 200 słow 2020-09-27 17:37:46; Przedstaw stosunki Polski z Habsburgami, Turkami i Moskwą w ujęciu wojny i Inflanty.. Są dla siebie rodziną podróżującą w nieznane..

🎓 Przyjrzyj się ilustracji, a następnie odpowiedz - Zadanie 2: My i historia 5.

Przyjrzyj się obrazowi Historia syna marnotrawnego Fransa Franckena II, flamandzkiego malarza z przełomu XVI i XVII wieku.. 🎓 Przyjrzyj się obrazowi, a następnie - Zadanie 4: Między nami 7. Przyjrzyj się obrazowi a następnie odpowiedz na pytania co widzisz na obrazie kim może być postać usytuowana po prawej stronie Jak sądzisz dlaczego grupa ludzi wpatruje się intensywnie w jedną stronę osobę jaki ma to związek z tytułem dzieła w jaki sposób artysta przedstawił w skupieniu Zwróć uwagę na wygląd twarzy Jaka jest .Zadaj pytanie.. Historia i społeczeństwo - strona 82Przeczytaj zamieszczony poniżej tekst .. Jakie niesamowite przygody mogłyby Cię spotkać w mieście przedstawionym na obrazie?Zbyt ciężko to stwierdzić, nigdy nic nie czuje gdy patrzę na takie zdjęcia.. Co ułatwiło ci zidentyfikowanie tej postaci?Uważa się, że osobowość danej osoby można zidentyfikować poprzez prawie każdy podejmowany przez nią wybór.. a) Podaj imię i nazwisko mężczyzny na zdjęciu.. Napisz co znajduje się na pierwszym planie (najbliżej widza), a co na drugim (w głębi, w dalszej perspektywie) Wykonasz polecenie 4 str. 243 Pamiętaj o uzasadnieniu swego stanowiska.. Z czym kojarzą Wam się zaprezentowane obiekty..

2020-09-26 21:49:10Przyjrzyj sie ilustracji, a nastepnie odpowiedz na pytania.

Plastyka 27.04.2020. .. spokojny, tajemniczy 2.. Na nasze decyzje, nawet te najprostsze, mają wpływ nasze cechy charakteru i zainteresowania.. oles0 oles0 .. Liceum/Technikum +45 pkt.. całość: "Przyjrzyj się uważnie obrazowi Carracciego "Domine, quo vadis", ilustrującemu moment spotkania Chrystusa i św. Piotra na drodze z Rzymu, które opisują apokryfy i Sienkiewicz w ostatniej scenie powieści.. Czy potrafisz zgadnąć, która z pań jest jego mamą?. Ten tekst pozwoli ci przeprowadzić krótki test z wiedzy o sobie samym.. Jest tylko jedna poprawna odpowiedź, a twój wybór może wiele powiedzieć o twojej osobowości.. Dzięki nim panuje nastrój _____.. 🎓 Przyjrzyj się fragmentowi obrazu.. Komu chcesz pomóc?. *.88.223) 2015-11-12 19:01:43 +12 bardzo mi sie ta baja podoba :) OdpowiedzBarwy dominujące na obrazie to odcienie _____.. Wykonane prace przesyłamy do 04.05.2020 w wiadomości na Messenger lub na email.. Przyjrzyjcie się przedmiotom przedstawionym na ilustracjach, a następnie wykonajcie polecenia.. Temat: Symbole narodowe.Emil nie mógł zobaczyć doktora, ale przecież musiał się nim przywitać, ukłonił się więc tak głęboko, jak tylko potrafił, mimo że miał głowę w wazie..

Odpowiedz na pytania 1- 3 i 5 i 6 ze str. 285.

Rozległ się brzęk i przepołowione naczynie gruchnęło na ziemię.. 2014-05-31 10:28:44; J.Polski.. 12.05.2020 r.Zadanie: przyjrzyj się fotografii , a następnie napisz na jej podstawie opowiadanie z dialogiem w swoim tekście odpowiedz na podane pytania gdzie znajdują się Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przyjrzyj się zaprezentowanemu obrazowi i w zeszycie wykonaj podane polecenia: Przyjrzyj się zaprezentowanemu obrazowi i w zeszycie wykonaj podane polecenia: a. Opisz obraz, używając jak najwięcej przyimków oraz przymiotników.. W głębi obrazu widzę pustynię na której znajduję się wulkan a z przodu dziewczynkę siedzącą na trawie, pod drzewem .Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przyjrzyj się obrazowi a następnie odpowiedz na pytania 1. Przyjrzyj się obrazowi a następnie odpowiedz na pytania aglusia2005 aglusia2005 1.. Czy taka sytuacja jest możliwa w rzeczywistości?. Jeśli zdecydujesz się pomóc .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Rozwiązane Przyjrzyj się obrazowi a następnie odpowiedz na pytania 1 2 3 1 Zobacz odpowiedź Wercix747 Wercix747 1.

Następnie - Zadanie 2: Wczoraj i dziś 4 - strona 42Przyjrzyj się obrazowi i napisz?. b) Napisz nazwę formacji wojskowej, w której walczył w czasie I wojny światowej.. Zapiszcie w zeszycie swoje skojarzenia:1.Przyjrzyj się fotografii, a następnie wykonaj polecenia.. Mogę pomyśleć że jakieś zdjęcie jest ładne lub że mi się nie podoba, ale nigdy nie czuje żadnych zmian w emocjach.Pisząc opis obrazu: - zacznij od podania nazwiska malarza i pełnego tytułu dzieła - można zamieścić informacje na temat artysty - podać temat obrazu, odpowiedzieć sobie na pytanie, co cię zainteresowało - można opisać technikę wykonanego dzieła - należy podzielić płaszczyznę obrazu na plany, np.: na pierwszym planie, na drugim planie, w oddali, w prawym górnym rogu .Bardzo mi się podobała dziękuje że wystawiliscie tą bajkę Odpowiedz anonim223 (*.. 🎓 Przyjrzyj się poniższym zdjęciom, a następnie - Zadanie 1: Puls życia 6 - strona 45 🎓 Rozwiązanie zadania 1 z książki Puls życia 6 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Moim zdaniem osoby przedstawione na obrazie, zajęte są czytaniem prasy kolorowej, komiksów, gazet.A) postacie przedstawione na tym obrazie wyglądają jak lalki.. Więc kto jest prawdziwą matką dziecka?. c) Wymień trzy funkcje pełnione przez niego w niepodległej Polsce.. 🎓 Przyjrzyj się ilustracji, a następnie odpowiedz - Zadanie 1: Klucz do historii 5 - strona 76 🎓 A. Zadaj pytanie.. Kim są osoby przedstawione na ilustracji?Przyjrzyj się obrazowi Dariusza Twardocha „To nic, że to podróż w nieznane, i to ważne, że jedziemy razem" na str. 285.. Wyraził w nim pogląd, iż przedstawione na obrazie buty należą do wieśniaczki, a w ich wyglądzie widać zarówno surowość natury, jak i trud poruszania się i pracy na roli.Przyjrzyj się obrazowi Herberta Jamesa Drapera Herberta Jamesa Drapera pt. „Opłakiwanie Ikara", a następnie odpowiedz na pytania: Kim jest postać centralna przedstawiona na obrazie Herberta Jamesa Drapera?. 2.Przeczytaj tekst źródłowy i obejrzyj obraz Stanisława Bagieńskiego.- kolory dominujące na obrazie.. B) obraz namalował Jan Twardocha pt ,,SMAK PRZYGODY" C) obraz ma tytuł SMAK PRZYGODY" liczę na naj!Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. b. Ze zredagowanego przez siebie tekstu wypisz wszystkie wyrażenia przyimkowe.Przyjrzyj się obrazowi Hieronima Boscha Wędrowiec, znanemu też pod tytułem Syn marnotrawny, a następnie odpowiedz na pytanie: .. Przyjrzyj się dokładnie sytuacji przestawionej na rysunku..Komentarze

Brak komentarzy.