Przepraszam za brak odpowiedzi po angielsku
Proszę wybaczyć.. Polish Przepraszam , właśnie się dowiedziałem, że to pytanie zadał pan poseł Posselt.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za niedogodności" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za niedogodności, Mr. Jurgen.Przykłady użycia - "przepraszam za spóźnienie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćA thousand pardons -Po stokroć przepraszam.. 2011-01-11 13:24:04 ja się po angielsku piszę "KAROLINA" 2010-10-16 10:07:37 Jak powiedzieć po angielsku "Kasia, przepraszam za niego" ?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Cieszę się, że napisałeś.. Dziękuję za Twoją wyrozumiałość, kiedy czekałeś na moją wiadomość.. Przepraszam, że tyle czasu zajęło mi napisanie do ciebie.. 2011-01-11 13:24:04 Jak powiedzieć po angielsku "Kasia, przepraszam za niego" ?. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale wyjechałem na tydzień.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za kłopot" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za kłopot, ale muszą państwo wyjść.Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.. 2010-10-03 21:03:50 jak jest po angielsku " przepraszam slabo znam angielski " ?. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Zobacz 32 odpowiedzi na zadanie: jak powiedzieć po angielsku 'przepraszam'?.

Wstęp - jak zacząć e-maila po angielsku.

- Dziękuję za Twojego (ostatniego) maila.. Forgive me - Przepraszam.. Polish Przepraszam za tę niedogodność, ale chciałabym otrzymać jasną odpowiedź.Przykłady użycia - "przepraszam" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "przepraszam, że tak późno odpisuję" po angielsku.. Bardzo przepraszam, że trwało to tak długo.jak jest po angielsku" przepraszam slabo znam angielski " ?. "przepraszam, że odpisuje dopiero po tygodniu, ale nie używałam skrzynki mailowej od tygodnia aż do dziś" Z góry dzięki.. I must apologize for… (ringing you so late) - Muszę przeprosić za… (telefonowanie tak późno).. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Pardon me - Proszę mi wybaczyć.. Excuse me - Przepraszam.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Przepraszam.. za to i że byłam wobec ciebie niegrzeczna i źle cię potraktowałam.. - I apologize for the delay in replying.Tłumaczenia w kontekście hasła "Przepraszam za zamieszanie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Panie Emmons, przepraszam za zamieszanie.Przykłady użycia - "bardzo przepraszam" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

... Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

I apologize for… (the delay) - Przepraszam za… (spóźnienie).Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przepraszam za brak kontaktu w słowniku online PONS!. Co znaczy i jak powiedzieć "Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.". 2013-06-16 20:26:59Najpopularniejsze zwroty po angielsku.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wybacz mi.. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przepraszam za brak odpowiedzi w słowniku online PONS!. Pamiętajmy, że niektóre wyrażenia (jak np. z pardon czy apology) są używane w bardziej oficjalnych sytuacjach.Jak powiedzieć po angielsku " Przepraszam za błędy"?. I'm .przepraszam - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Prosze o pomoc !. Co znaczy i jak powiedzieć "przepraszam" po angielsku?. - Dziękuję za szybką odpowiedź.. Definicja .. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Definicja .. Polish Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za spóźnienie .Przepraszam za zwłokę, ale ten młodzieniec bardzo się szamotał.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przykłady użycia - "przepraszam za" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jak napisać poprawnie przepraszam za to po angielsku?.

przepraszam za to.

Przepraszam za póżną dpowiedz ale nie używałem/am emaila przez ostatni tydzień .. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. (Używane, aby zwrócić na siebie czyjąś uwagę.). Nie można udzielać odpowiedzi.Proszę, przepraszam, dziękuję - zwroty grzecznościowe po angielsku 1 lutego 2020 Admin Przydatne zwroty Zwroty grzecznościowe po angielsku takie jak: proszę, dziękuję, przepraszam należą zarówno do podstaw języka angielskiego, jak i do podstaw dobrego wychowania, dlatego warto się z nimi zapoznać.napisz właściwą treść odpowiedzi, życz dobrego dnia i jeszcze raz przeproś, Tak by to wyglądało w nieformalnym mailu (np. do współpracownika): Cześć Darku, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.przepraszam za to po angielsku .. - Bardzo dziękuję.. Wybacz.. - Przepraszam.. jak powiedzieć po angielsku 'przepraszam'?. Poniższe najpopularniejsze zwroty i wyrażenia po angielsku na pewno okażą się przydatne w codziennych sytuacjach.. tzn.ja przepraszam Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2008-07-15 15:49:06.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt