Kartka z pamiętnika język polski
Po raz pierwszy w życiu zabiłam człowieka.. Budynki przedzielone są zmurszałą ścianą.Zobacz jak napisać pamiętnik, zapoznaj się ze wskazówkami i przykładem.. Piszę tęnotatkę dopiero dzisiaj - trzydziestego marca, już po naszej akcji.. Kartka z pamiętnika - opowiadanie z dialogiem .. Dobrze, że jest już godzina 23:30 i ten nieszczęsny wtorek ma się ku końcowi.Język Kaszubski (181) Język Polski (390679) Komiksy (26) Komiksy - Twórczość Własna (6) Książki (143928) Kultura (4551) Lektury (19816) Literatura (12803) Obyczaje (3664) Plastyka (19032) Poezja (12533) Poezja - Twórczość Własna (11817) .. Język polski.. gimnazjum-klasa-3.. Mam napisać zmyśloną śmieszną historię.. Bardzo przepraszam,że długo nie pisałem ale wydarzenia ostatnich dni spowodowały ogromne zmiany w moim życiu.Jakiś czas tego pisałem o nowej pracy w latarni Aspinwall.Na początku praca ta wydawała mi się bardzo ciekawa mimo,że każdy dzień był taki.KARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!). Ściągi .. Pytania .. Polski kartka z pamiętnika !. Niedawno postawiłem obok mojej chałupki tuż pod samym lasem nową szopę.. Kartka z pamiętnika Odyseusza .. Streszczenia lektur .. Opis przeżyć wewnętrznych - kartka z pamiętnika.. Bo to się zdarzyło naprawdę.. 22 marca w południe skończyliśmy z Rudym przygotowania do przenoszenia magazynu z materiałami wybuchowymi..

Kartka z pamiętnika Heraklesa.

Napisz kartkę z pamiętnika Nel .Kartka z pamiętnika (uzależnienia) Kartka z pamiętnika Środa, 26 kwietnia 2007 Drogi pamiętniczku!. Streszczenia lektur .. Od tegorocznego sylwestra mam jeszcze jedno zmartwienie na głowie.. Wiedza o społeczeństwie .. Pozostałe .. Polski - kartka z pamiętnika.. Wybierz, czego potrzebujesz .. A było to tak:Dzisiejszego dnia moja matka postanowiła zorganizowac zawody między mna, a Alina w zbieraniu malin.Zadanie: jak opisać swój dzień kartka z pamiętnika prosze Rozwiązanie: mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego rano o godzinie 7 00 mama mnie obudziła Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Dzisiaj wiem, że nie złoto szczęście czyni.- kartka z pamiętnika Scrooge'a zadanie dodane 18 grudnia 2014 w Język polski przez użytkownika Julaaa [Gimnazjum] polski Kartka z pamiętnika mój pamiętnik zapiski w pamiętniku wspomnienia w formie pamiętnika wpis do pamiętnika mój dzień kartka z pamiętnika spotkanie z przyjaciółmi kartka z pamiętnika.. Wcześniej nie mogłem.. Napisz kartkę z pamiętnika OSOBY ZAKOCHANEJ.. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Język Polski; Asia9508 zapytał(a) 06.12.2010 o 17:36..

Kartka z pamiętnika Odyseusza.

Kartkę z pamiętnika piszesz zwyczajnym, codziennym językiem, tak samo, jak mówisz.. Ściągi .. Zadaj pytanie Wypracowania.. Nie mam już siły.. A stało się to dlatego, że babcia podarowała mi .Kartka z pamiętnika.. Już od dawna nazywam ją pieszczotliwie "magazynek dla pszczół".. kartka-z-pamietnika.. Wybierz, czego potrzebujesz .. Pamiętam jak każdej zimy przymarza mi pierzyna do ścian.. Wiedza o społeczeństwie .. Zadaj pytanie Wypracowania.. Dziś jest kolejny dzień kiedy mieszkam pod altaną z dykty.. Napisz kartkę z pamiętnika jednego z lotników z książki A.Fiedlera pt;,Dywizjon 303''.. 23 XI 2009 Co za cudowny dzień!. Wypracowania .. ;)Język polski Języki .. Ciągle o tym myślę.Kartki z pamiętnika Diany Barry 29 czerwca 1890 r. Kiedy wróciłam od ciotki z Carmody, mama opowiedziała mi, że na Zielonym Wzgórzu zamieszkała dziewczynka w moim wieku.. Jestem niesłychanie ciekawa, czy okaże się dobrą towarzyszką do zabawy i do wspólnej nauki, bo żadna z dziewcząt z klasy nie mieszka tak blisko.Język polski Języki .. To ma być długie.. Na6.pl.Środa, lipiec, 1755.. Wybierz, czego potrzebujesz .. Wiedza o społeczeństwie .. Pozostałe .. Kartka z pamiętnika osoby zakochanej.. Kartka z pamiętnika Zośki - "Kamienie na szaniec".. Streszczenia lektur .. kartka-z-pamiętnika; polski; napisz; zadanie dodane 15 lutego 2011 w Język polski przez użytkownika gordan (-290) [Szkoła podstawowa] edycja 15 lutego 2011 przez użytkownika -KaI-01.01.01r Żałuje, że tak postąpiłam..

Kartka z pamiętnika Heraklesa ...

Brakuje mi czasu na cokolwiek.. Pamiętnik.. Otóż mój trzynastoletni brat Filip,.Język polski.. Napisz kartke z pamietnika emigranta w którym przedstawia uroki swojej rodzinnej miejscowoci.. Prosze pomóżcie bo nie wiem co napisać.. Ściągi .. 15 stycznia 2010 .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Język Polski.. !pomoc Prosze Przedmiot: Język polski .Żałuję że tak postąpiłam .-kartka z pamiętnika Balladyny .. zadanie dodane 3 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika Karolinka (470) [Szkoła podstawowa] edycja 3 listopada 2010 przez użytkownika -KaI-Ładne są kwiaty gwiazdy i zwierzęta Ładne motyle i słonie ale najładniejsza jest Misia jamnik wczoraj urodziła pięć małych jamniczków z zamkniętymi oczami z czerwonymi języczkami z mięciutkimi uszami jeszcze nie pozwala nikomu brać ich na ręce.. To jest mój pierwszy wiersz.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. Wracając do domu,.Język polski Kartka z pamiętnika "Latarnika"- J. Skawińskiego.. gimnazjum-klasa-2.. Zdarzyło się tyle, że można byłoby napisać o tym opowieść czy sztukę, do czego może kiedyś dojdzie.. Aguśka:* 5.09.2009 zmieniony Mam na zadanie napisać kartkę z pamiętnika, o czymś co mi się przydażyło na wakacjach proszę o pomoc..

Kartka z pamiętnika.

p.jankiewicz 2010-01-13 20:08:41 UTC #1.. Bardzo prawdziwy.. Jakies pomysły?Kartka z dziennika latarnika Skawińskiego.W formie 1 osobowej Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Ewa952 30.3.2010 (18:48) kartka z pamiętnika Papkina Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: kasiulek3 29.4.2010 (17:28) Kartka z pamietnika!Latarnik!. Pozostałe .. Wypracowania .. Mój drogi pamiętniku, Dzień dzisiejszy muszę uznać za niezwykle zwariowany!. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Pytania .. Zadaj pytanie Wypracowania.. Pamiętnik to osobista forma wypowiedzi, zawierająca opis zdarzeń, których autor był bezpośrednim obserwatorem, jego wspomnienia i przeżycia.Kartka z dziennika latarnika Skawińskiego.W formie 1 osobowej Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: Ewa952 30.3.2010 (18:48) kartka z pamiętnika Papkina Przedmiot: Język polski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: kasiulek3 29.4.2010 (17:28) Kartka z pamietnika!Latarnik!. Stwórz ściągę .Język Polski; kasia777777 zapytał(a) 04.05.2011 o 20:03. emigracja.. Jestem tak podekscytowany, że ręce mi się trzęsą i nie mogę się skupić na pisaniu.. !pomoc Prosze Przedmiot: Język polski .Kartka z pamiętnika.. Wypowiedź może być pisana językiem potocznym albo gwarą szkolną.. Wypracowania .. Temat jest taki: Moja przygoda nad wodą wielką i czystą - kartka z pamiętnika miłośnika górskich jeziorPoniedziałek, 14.04.2008 r. Co za dzień, a w zasadzie - co za koszmar!. Kartka z pamiętnika - opowiadanie z dialogiem.Kartka z pamiętnika emigranta.. poleca 76 % .. Emocje możesz wyrazić nie tylko słowami, lecz również znakami interpunkcyjnymi: wykrzyknikiem, pytajnikiem, wielokropkiem./ Język polski / Analiza i interpretacja wiersza.. Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. 1,337 wizyt.. p.jankiewicz 2010-02-27 14:23:12 UTC #1. źródło: Strona główna Kategorie FAQ/Przewodnik Warunki użytkowania Polityka prywatności.Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. wciel się w rolę małego powstańca któremu zmarł kolega broniący warszawy w powstaniu moze być kartka z pamiętnika, lub sprawozdanie lub opowiadanie 1 ocena .Język polski Języki .. Pytania .. 0 głosów.. Spotkało mnie dziś takie szczęście!. źródło: justyna44444 2010-01-15 22:11:49 UTC #2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt