Czasownik to be ćwiczenia online
W podanych zdaniach podkreśl czasowniki, określ ich liczbę, osobę, rodzaj, czas, tryb.. Utwórz przeczenia zdań wstawiając odpowiednią formę przeczenia do/does.Ćwiczenie 1 Dobieramy odpowiedni czasownik do kontekstu zdania i wstawiamy go w czasie przeszłym.. 28 czerwca 2015 Admin 0. a może przygotowujesz się do testu z polskiego?. Ćwiczenie zdań z czasownikiem TO BE CZASOWNIK HAVE GOT.. Uzupełnij zdania w czasie Past Simple - wpisz was / were / wasn't / weren't.. W języku polskim występują strony czasownika.. test zwykły test + podpowiedzi test wyboru wyniki.. Uzupełnij zdania - czasownik to be - proste.. Czynności dnia codziennego - słownictwo.. Present Simple - pytania - ćwiczenie.. How much / many .Present Simple - pytania i przeczenia - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. Ćwiczenie 5rzeczownik, czasownik, przymiotnik i przysłówek.. a) Mama kupiła prezent synowi, który ma urodziny.. Lekcja 11.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Ćwiczenie 4 Nareszcie wakacje!. Czasownik to be.. Podaj jeden przykład takiej strony.. c) Idź do domu i posprzątaj.. Jeśli wpiszesz odpowiedź to kliknięcie w dowolnym miejscu na stronie pokaże czy podana odpowiedź jest prawidłowa.. Powiększ swój owocowy zakres słownictwa o poziomkę, czarną porzeczkę, borówkę, kiwi, mango i inne smakowite owoce.Czasownik "być": TO BE - online exercises Dla wszystkich, którzy chcą poćwiczyć sobie "to be" znalazłam mnóstwo fajnych ćwiczeń online :) Od razu zobaczycie jak Wam poszło i jakie mieliście błędy jeśli jakieś były :)11 lutego 2016 Admin Możliwość komentowania Czasowniki nieregularne - ćwiczenia została wyłączona..

CAN - proste ćwiczenia.

b) Cieszę się, że jadę na wakacje.. Najnowsze artykuły.. Jingle Bells 2 grudnia 2018;Ćwiczenie - odmiana czasownika "to be".. Język angielski dla początkujących.. 28 czerwca 2015 Admin 0.. Najpierw należy opanować drugą formę czasowników nieregularnych, tak aby można było swobodnie budować zdania twierdzące w czasie Past Simple.Ćwiczenia z angielskiego online, gramatyka i czasy angielskie dla początkujących Ćwiczenia, testy i zadania, które ułatwią naukę gramatyki angielskiej i czasów.. czynna|bierna|zwrotnaZgłoś błąd W zdaniu: Przemek skaleczył się występuje strona: zwrotnaZgłoś błąd Mateusz jest fajny.. TEORIA: ĆWICZENIA Z „TO BE" .Ćwiczenia online - czasownik "to be" w języku angielskim.. Some, any - rzeczowniki niepoliczalne - ćwiczenia.. e) Michał pójdzie z nami do kina.. Miesiące.. Ćwiczenie 3 Podajemy czasownik w zadanej formie i układamy z nim zdanie.. Najnowsze artykuły.. Lekcja 18.Present Simple - pytania i przeczenia - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. rzeczownik, czasownik, przymiotnik .. Ewa Przybysz-Gardyza o Educandy - sprytne ćwiczenia na utrwalanie poj .1.. Osoby zalogowane mogą rozwiązywać ćwiczenia i testy, wyniki są zapisywane w serwisie , można je zobaczyć w późniejszym terminie i poprawić.Wstaw czasownik w czasie simple present w odpowiedniej formie..

Czasownik have got podstawowe ćwiczenia.

Ćwiczenia te pokazują stopień zaawansowania uczącego się języka angielskiego jeżeli chodzi o znajomość podstaw.Poniżej prezentujemy specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń służący przyswojeniu czasu Past Simple.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Past Simple - was were - ćwiczenia 14 marca 2017 Admin 0 Comment ćwiczenia, past simple.. 1 - a m , 2 - a re , 3 - i s n o t (i sn ' t ), 4 - a re n o t (a re n ' t ),Poniższe ćwiczenia dla dzieci opierają się o zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo z pierwszego semestru 4 klasy szkoły podstawowej.. Tworzenie pytań.. 2.Lista pytań Czasownik- klasa 6 Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Polecenie: Choose the correct word order.Ile wiesz o czasowniku?. Liczebniki, Liczebniki i ułamki.. Liczebniki po angielsku - ćwiczenie.. Czasownik can - ćwiczenie 15.. Części ciała.. Czasownik TO BE- Milionerzy.. .Czasownik to be - ćwiczenia online 27 czerwca 2015 1 października 2018 Admin.. Zapisz je z małej litery.. d) Czy miałbyś ochotę iść na lody?. Godziny.. 11 stycznia 2017 Admin 0.. Czasownik TO BE - form przeszła.. Ćwiczenie 2 Wstawiamy czasownik w odpowiedniej formie i opisujemy, co to za forma.. 2 Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.Present Simple - pytania i przeczenia - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego..

Bezpłatna nauka języka angielskiego online.

Present Continuous końcówka -ing ćwiczenia.Angielskie czasowniki cz.I.. Sprawdź swoją wiedzę!Formy czasownika BYĆ w angielskim ćwiczenia.. Jeśli chcez sprawdzić jak powinno być, kliknij znak zapytania.. Programy telewizyjne .Czasownik TO BE ćwiczenia.. 16 lutego 2016 Admin 0.. Czasownik have got - odmiana.. Czasownik have got - przeczenie - ćwiczenie.. Polecenie: Choose the correct form of the verb to be.Ćwiczenie z to be: Wpisz czasownik "be" w odpowiedniej formie.. W wypadku przeczeń nie stosuj skrótów.. Mieszkanie i meble - rozszerzone słownictwo.. Bezpłatna nauka języka angielskiego online..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt