W zeszycie uzupełnij dialog słowami z ramki następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi
Przeczytaj tekst str. 101 Podręcznik.. Zwróć uwagę na to, że słowo Wrocław nie odmienia się tak, jak w języku polskim.. Posłuchaj nagrania i powtórz liczby.. Wybierz odpowiedź a, b, lub c.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 82), przeczytaj tekst i uzupełnij e-mail , wpisując jedno słowo w każdą lukę.. 4 z podręcznika, str.95 (podpisz obrazki wyrażeniami z ramki - locations) i 6 (Wstaw do tekstu z lukami jeden z trzech wyrazów.). Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Zad 3.. 6.Następnie zamieńcie się rolami.. E/122 (podręcznik) Uzupełnij zdania 1-6 poprawną formą czasownika do lub go, gdzie czasownik go stosujemy z nazwami sportów i czynności .Pliki cookies związane z funkcjami społecznościowymi pozwalają łączyć się z serwisami społecznościowymi i udostępniać w nich treści ze strony macmillan.pl.. - spróbuj rozwiązać w zeszycie zadania 4 i 5 str. 198 z podręcznika.Posłuchaj nagrania 8.3 - sprawdź swoje odpowiedzi, powtórz i zapamiętaj wymowę tych słów.. Edukacja polonistyczna: Temat: Czy już potrafisz?. W zadaniu 2 posłuchaj 2 dialogów.. Pliki cookie związane z treściami reklamowymi (należące do stron trzecich) gromadzą informacje, dzięki którym reklamy zarówno na stronie macmillan.pl jak i poza nią są zgodne z zainteresowaniami użytkowników.Następnie wykonaj zadania od 2-4..

Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Uzupełnij zdania i połącz teksty z odpowiednimi obrazkami.. Zapisz w zeszycie jakie 6 rzeczy Lewis zabrał na wyprawę.. 5 Ułóż dialog z wyrażeniami z ramki jak w zadaniu 1.Napisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadania 1,2,3 str. 65 Nagranie jest na Youtubie po zeskanowaniu kodu QR telefonem.6.. - zapisz temat w zeszycie.. Nie musisz przepisywać całych zdań.. 4.Wykonaj i zapisz do zeszytu trzy zdania z „just" z zadania 1/132.. Nie przepisuj całych zdań.. Przeczytaj dialog i zastanów się, jakie słowa należy wstawić w luki.. - spróbuj samodzielnie wykonać zadania z ćwiczeń str. 78-79;4 Odczytaj teksty w dymkach i w ramce, popatrz na rysunki.. 105/1: posłuchaj i przeczytaj dialog, zaznacz poprawne odpowiedzi, str, 105/2: przepisz do zeszytu informację z ramki i znajdź 4 przysłówki w dialogu w zadaniu 1, str. 105/3: przepisz zdania , użyj wyrazów w nawiasach, str. 105/4: posłuchaj nagrania-które kraje odwiedzili Imogen i John,1.Zapoznaj się z dialogiem ze strony 110 i posłuchaj go [4.30].. zdań z podanych słów oraz wypowiedź pisemną).. Następnie uzupełnij tekst czasownikami z ramki w czasie past simple.Przeczytaj dialog i uzupełnij luki słowami z ramki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa..

Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.

Pięć słów zostało podanych dodatkowo.. Lekcja 2 Wypisz w zeszycie słówka i wyrażenia z ćw 2 i 5 str 95; Znajdź ich polskie odpowiedniki na str. 103 i dopisz w zeszycie; Czytamy tekst na stronie 94 w podręczniku i w zeszycie wypisujemy brakujące słowa w kolejności 1-5.Wybierz słowa, które poprawnie uzupełniają dialog i zapisz je w zeszycie.. 3.Wykonaj ustnie zadanie 6/110 i sprawdź swojej odpowiedzi z nagraniem [4.31].. Uczeń odczytuje słowa w ramce, a następnie odnajduje je w diagramie i otacza niebieską pętlą nazwy .uzupełnij dialog, łatwe ,gimnazjum angielski 2017-09-13 19:06:40 uzupełnij dialog - Angielski 1 gimn ;D 2010-11-20 19:09:44 Pliss pomoż klasa 5 angielski !Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Struktura egzaminu z języka niemieckiego Rozumienie ze słuchu Poziom podstawowy Poziom rozszerzony • 3-4 zadania zamknięte (wybór wielokrotny, również z odpowiedziami w formie ikonograficznej, dobieranie, z luką, prawda/ fałsz) • ok. 10 min • 30% punktów • 2-3 zadania zamknięte Angielski na maturze.. 8 Uzupełnij 3 zdania o sobie (podaj prawdziwe informacje).str.. Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, czegoś nie potrafisz jestem do twojej dyspozycji na Messengerze codziennie do 15:00- wykonaj w zeszycie zadanie 1, 2 i 4 ze str. 158 w podręczniku; - w zdaniu 4 dodatkowo narysuj wzory strukturalne do przykładów c, d, e, h. Matematyka: Temat: Zadania tekstowe..

Następnie włącz nagranie CD3.33 i sprawdź swoje odpowiedzi.

Dotyczy to wszystkich nazw miast.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. 2.Przepisz do zeszytu notatke z ramki ze strony 132.. Wszystko w załączniku.. I z góry dzięki jak ktoś odpowi.Angielski.Uzupełnij dialog zwrotami z ramki.. Zapisz w zeszycie słówka z zadania 4/101 i wyjaśnij je po polsku.. Piątek Temat: Słuchanie ze zrozumieniem.. 1 English 2 Italian 3 Polish 4 French 5 Egyptian Umiem zadawać pytania z did w czasie przeszłym i udzielać na nie odpowiedzi.. Zrób zdjęcie tych zadań i wyślij pod mój adres [email protected]ób w zeszycie ćw.. Proste trzeba wstawić 4 zdania.. 4 Przepisz całe mini dialogi do zeszytu.. Dla chętnych - ćw.. Wpisz rozwiązania do zeszytu.. Wszystkie luki są ponumerowane.. KROK 10.. Jego forma pozostaje niezmieniona.. Następnie posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi: .. 5.Wykonaj i zapisz do zeszytu trzy zdania z „already" z zadania 2/132.. 4 Pracujcie w .1.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Posłuchaj nagrania i wybierz właściwą odpowiedź: a lub b. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. 2011-10-02 14:29:51 Uzupelnij zdania czasownikami z ramki w czasie terazniejszym 2011-07-24 17:41:12Zad.3 Uzupełnij dialogi wyrazami z ramki.. Posłuchaj nagrania i sprawdź swoje odpowiedzi.. Wykonaj zadania 1,2,3,4 w ćwiczeniówce na str. 62.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!.

3 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki, zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Przeczytaj tekst ( strona 83) i uzupełnij tekst słowami z ramki.. 4 Przeczytaj scenki z zad.4 z podręcznika i wybierz właściwą odpowiedź a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Napisz odpowiedzi w zeszycie.. 1/15 4 Wybierz dziecko i napisz, jak odpowiedziałoby na te .. Wybierz odpowiedni tytuł do tekstu.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.pobierz załącznik, wydrukuj (można napisać w zeszycie) uzupełnij i odeślij do sprawdzenia.. Napisz rozmowę w formie dialogu z jednym z bohaterów lektury, z którym się spotkał .. Będę bardzo wdzięczna ja ktoś teraz napisze odpowiedź!. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Zapisz w zeszycie tylko te zdania, które były do uzupełnienia.. Wybierz poprawną odpowiedź i zapisz ją w zeszycie.. Jeśli chcesz, posłuchaj jeszcze raz powyższego nagrania i powtórz po mnie.. 3 str. 60 Uzupełnij zdania właściwym słówkiem.. Uzupełnij tekst ( strona 85) zdaniami z ramki A - H. 4.1.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uzupełnij dialog słowami z ramki.. Następnie posłuchaj i sprawdź.. D/122 (podręcznik) Uzupełnij zdania 1-6 słowami z tabeli ćw.. Sprawdź odpowiedzi słuchając nagrania.. Odpowiedz na nie.. Przepisz również przykład.o swoich zainteresowaniach z dzieciństwa i o obecnych.. "Wakacje" 1.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wstaw zaznaczone wyrażenia z dialogu w ćwiczeniu 2. do odpowiednich kolumn .W kwestii odpowiedzi może pozostańmy na razie przy miastach - nazwy państw poznasz na lekcji trzeciej.. 2 str. 60 Posłuchaj i dopasuj wypowiedzi do obrazków.. A, jako, że nauka języków wpływa na działanie mózgu i jego rozwój, będziesz w stanie sprawniej uczyć się także innych przedmiotów!. Sprawdź odpowiedzi słuchając nagrania; - zad..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt