Mój ulubiony sport po angielsku pływanie
Przykłady użycia - "ulubione" po angielsku.Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.. jazda na łyżwach.. Gdy ćwiczymy, wzrasta temperatura naszego ciała, co z kolei powoduje że nasze ciało się poci (to sweat), próbując się ochłodzić (to cool down).Jeśli nie zapewnimy naszemu organizmowi odpowiedniej ilości wody, możemy się .surfing - pływanie na desce swimming - pływanie table tennis - tenis stołowy team sports - sporty zespołowe tennis - tenis volleyball - siatkówka walk - chód water skiing - narciarstwo wodne water sports - sporty wodne water-polo - piłka wodna weight lifting - podnoszenie ciężarów windsurfing - windsurfing wrestling - zapasy yoga - joga(Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami.. badminton - badminton, bieganie - running, boks - boxing,Przykłady użycia - "ulubiony" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Mój ulubiony zespół .. Przykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Na języku angielskim pani kazała nam zrobić prezentację/plakat o swoim ulubionym sporcie (oczywiście po angielsku).. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Poniżej znajdziecie najpopularniejsze sporty po niemiecku z tłumaczeniem na język polski..

[ Mój ulubiony sport to piłka nożna.

= Mój ulubiony sport to pływanie.Wpis na bloga po angielsku to jedna z tych form pisemnych, które pojawiły się na maturze z języka angielskiego dopiero niedawno.. Sporty angielski.. Wielu gra sporty po raz pierwszy, i mieć życia towarzyskie.. Nie .Zdanie po angielsku i tłumaczenie po polsku.. Jazda na łyżwach to mój ulubiony sport zimowy.. Sporty w języku angielskim.. sport /spɔrt/, [s̪pɔrt̪] .. Piłka nożna to mój ulubiony sport.. Letnie Igrzyska Olimpijskie 2016 obejmowały 28 dyscyplin sportu, nowych 5 dyscyplin zostaną dodane do programu Letnich Igrzysk Olimpijskich 2020; Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018 obejmowały siedem dyscyplin sportowych.. Filmy Życie Inteligencja Telewizja Jedzenie Konie Motoryzacja Gry Historia Słodkie K-pop.. Sporty 3 coś, co możesz robić w wodzie jest lepsze tu.. Ice skating is my favourite winter sport.Marvel Kobiety Styl Tworzenie Creepypasta Koty Nauka Sport Zdrowie Gwiazdy Fantasy.. Będę bardzo ale to bardzo wdzięczna Wersja po polsku:Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. :) Będę wdzięczna za każdą odpowiedź (oczywiście na temat).. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Sportowcy (athletes), zwłaszcza zawodowi muszą o siebie dbać.Najważniejsze jest odpowiednie nawodnienie (hydration) organizmu..

Dyscypliny sportu po angielsku.

zadanie dodane 5 października 2016 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] angielski +1 głos.OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( max 12 zdań ) PS.. Liczba i rodzaje konkurencji mogą się nieznacznie zmieniać od jednej .. "Shrek" is a computer-animated American movie.. [I oglądam canał sportowy codziennie]Sporty po angielsku: sportowcy.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :) Autor edytował treść zadania 18.10.2010 (19:10), dodano OPISZ swój ulubiony sport po Angielsku ( min 12 zdań ) PS.. Sporty po niemiecku z tłumaczeniem: piłka nożna - Der Fußball.sport po angielsku .. :) Macie może pomysł jak to zrobić?. Lubię pływać ponieważ to świetna zabawa.. Jazda na łyżwach to mój ulubiony sport zimowy.. Definicja .. Polish (Śmiech) To mój drugi ulubiony cytat z Kinseya.. mój ulubiony sport po angielsku (piłka nożna) 2010-11-01 15:38:25 Opisz swój ulubiony sport po angielsku 2013-11-07 17:16:50 OPISZCIE MI WASZ ULUBIONY SPORT PO ANGIELSKU .. 2011-02-26 18:16:49Napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku zadanie dodane 28 listopada 2010 w Język angielski przez użytkownika kicek734_1993.o2.pl ( -1,080 ) [Szkoła średnia] angielskiIt is in London.Napisz krótkie wypracowanie o swoim ulubionym piosenkarzu 2011-10-05 18:02:19 Napisz po angielsku o swoim ulubionym sporcie ..

... Moim hobby jest pływanie.

Uważam, że pływanie jest jednym z najbardziej popularnych aktywności sportowych na świecie.. Bardzo proszę o sprawdzenie, poprawienie błędów i w niektórych miejscach przetłumaczenie tego tekstu.. Niestety nie przepadam za sportem, a przecież coś muszę wymyślić.. jak coś to niech będzie siatkówka a jak nie to obojętnie jakie :)Sporty po angielsku.. Lubie ten sport, ponieważ, gram w piłke z kolegami dwarazy w tygodniu] And I watch sport canal every day.. Describe your favourite day of the week (2) - Opisz swój ulubiony dzień tygodnia .Sporty olimpijskie - dyscypliny sportowe uprawiane podczas Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Definicja .. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. @GlosbeResearch .. Usługi w zakresie sportu i rozrywki, mianowicie zapewnianie zajęć rekreacyjnych w postaci pływania, gry w paddle tennis, .Baza 78 słówek i wyrażeń z kategorii `Dyscypliny sportowe`.. rzeczownik gramatyka .. Niestety nie ulubiony kolor to żółty ale bardzo lubię też niebieski.describe day opis dnia po angielsku opisz swój ulubiony dzień tygodnia « Describing a person - My grandfather - opis osoby - Mój dziadek - angielski..

Jaki sport wziąć?Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt