Test z niemieckiego po niemiecku
Po założeniu konta poprosimy Cię o uzupełnienie podstawowych informacji do profilu użytkownika.. Skróty miesięcy w języku niemieckim.. Inne testy z kategorii.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Liczby po niemiecku Do kluczowych umiejętności w języku niemieckim zaliczamy posługiwanie się liczebnikami, liczbami.. Sąd: Nawalny ma zapłacić Moskiewskiemu Uczniowi prawie 1,2 mln USD.Zegary - test z języka niemieckiego!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMiesiące po niemiecku.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Szukaj.. Test: Język niemiecki - słówka związane z zawodami (9) .» Strona główna » Języki obce » Język niemiecki » Zawody po Niemiecku.. Pokażę Ci, jak logicznie myśleć po niemiecku, a nie bezmyślnie wykuwać kolejne tabelki i listy.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Ale na szczęście pojawiła się ta magiczna strona!. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. Opinie naszych użytkowników.. Testy oczywiście posiadają odpowiedzi.. Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia, zastosowań jest wiele, w sklepie, w pracy itp.Ćwiczenia z gramatyki niemieckiej online Początkującym czasami trudno jest zaprzyjaźnić się z gramatyką niemiecką..

Liczby po niemiecku.

Dlatego tak ważne jest, żeby postarać się ją zrozumieć i szukać logicznych związków między kolejnymi zagadnieniami.. Sprawdź, czy zdasz ten test o godzinach w języku niemieckim!. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Już od 4 klasy szkoły podstawowej możesz rozwiązywać quizy sprawdzające niemieckie słownictwo i gramatykę.. Dzięki temu dowiecie się między innymi jak kogoś przedstawić czy życzyć miłego urlopu po niemiecku.. - części ciała _._ 2 lata temu.. Dodaj do ulubionych 0.. Sleepy_girl • 3 lata temu • #niemiecki #test #zegaryJęzyk niemiecki - powitania, test z języka niemieckiego.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) Filmy i seriale (6190) Finanse (124) Geografia (1506) Gry (2376) Gwiazdy (308) .. Test ze znajomości zawodów po Niemiecku Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.Niemiecki - rodzina A1 meble niemieckie niemiecki język niemiecki podróże Czasowniki z przyimkami Opis przyjaciela po niemiecku Ich über mich słówka język niemiecki opis pokoju po niemiecku Falsch Frënn (LU-DE) niemiecki, czasowniki nieregularne Wort für Wort effektiv Kapitel 13. wir ziehen um 29 10 AdverbsZobacz jak dobrze Ci pójdzie w częściach ciała po niemiecku!.

- Jak to jest po niemiecku?

Udostępnij.. Test: Podstawowe słówka-niemiecki Test z podstawowych słówek w języku niemiecki.. Poniższe zwroty .Godziny po niemiecku: przykłady z wymową Posłuchaj zdania po polsku, postaraj się przetłumaczyć, następne posłuchaj poprawnej wersji niemieckiej.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. .Darmowe zadania i testy online z poziomu A1, A2, B1, B2, C1, C2.. Jest to świetna pomoc do nauki języka niemieckiego.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1416 razy Średnia ocena:Język niemiecki znajduje się na drugim miejscu najpopularniejszych języków obcych, których uczą się Polacy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. niemiecki dla dzieci - Liczby do 100.. Testy kwalifikacyjne online > cornelsen.de - testy online na poziomach od A1 bo B1Dobra wiadomość jest taka, że gramatyka niemiecka jest bardzo logiczna.. W każdej chwili można zrezygnować z tego etapu i dane uzupełnić później.Test: Niemiecki - słówka (zwierzęta, części zwierząt, kolory i inne) #zwierzęta #słówka #niemiecki #test #sprawdzian #kolory #części #zwierząt #części #ciała #inne .. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.w środę (26.10.2016) mam test z niemieckiego i nie jestem zbyt dobry w tym przedmiocie..

Czy zdasz test z niemieckiego?

dias de semana popularność: 26 dodał: monid: Słówka i zwroty po Angielsku dla 1 gim popularność: 389 dodał: Roxanaa: J.angielski,nazwy państw popularność: 938 dodał: maksiu_97: Sentence Structure .W dzisiejszym odcinku rozmówek przedstawiamy zwroty w języku niemieckim przydatne podczas powitań oraz pożegnań w języku niemieckim.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Test sprawdzający twoją wiedzę z liczb języka niemieckiego.. Polecam tą stronę dla tych których nie wiedzą nic o niemieckim.J.. Jeśli chcesz sformułować poprawne zdanie po niemiecku, musisz również przestrzegać wielu zasad.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa Test w słowniku online PONS!. Witaj w sekcji czytania!. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Skomentuj.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) ..

Test z niemieckiego, poziom podstawowy quizy gazeta.pl.

Materiały powiązane z testem: Test: język niemiecki- w klasie Test: Życie rodzinne i towarzyskie - Język niemiecki Słownictwo - formy spędzania czasu wolnego, święta i uroczystości.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Sprawdź się w testach językowych dostępnych w serwisie KarierawFinansach.pl.. Januar - Styczeń, Februar - Luty, März - Marzec, April - Kwiecień, Mai - Maj, Juni - Czerwiec, Juli - Lipiec, August - Sierpień, September - Wrzesień, Oktober - Październik, November - Listopad, Dezember - GrudzieńZnajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Oprócz tego postaraliśmy się wzbogacić rozmówki o dodatkowe zwroty, które mogą się przydać w wyżej opisanych sytuacjach.. Podstawy języka niemieckiego.Niemiecki - kraje Kraje po niemiecku Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. W Squli wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych graczy.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Poniższa lista zawiera odnośniki do testów kwalifikacyjnych z języka niemieckiego, które można zrobić online lub do takich, które należy rozwiązywać w inny sposób, np. ręcznie po wydrukowaniu pliku pdf.. Dzięki temu co tu jest umieszczone wiem już wszystko..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt