Karta charakterystyki domestos przedłużona moc
*w porównaniu do .Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.. Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.Domestos 5l na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Chronić przed dziećmi.Domestos 24H Pine Fresh zielony 1250 ml Producent: Unilever Cena: 10,90 zł (netto: 10,09 zł )Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.. Szerokie spektrum biobójcze.. Skuteczny w zwalczaniu grzybówInformacje z opakowania i dane o zawartości produktu : Domestos Przedłużona Moc Atlantic Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 1250 ml Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać ..

Chronić przed dziećmi.Płyn do czyszczenia toalet Domestos Domestos: przedłużona moc w usuwaniu zarazków.

Domestos Przedłużona moc wyposażony w nowatorską formułę pozostaje na powierzchni muszli toaletowej dłużej niż dotychczas, dzięki czemu zapewnia jej kompleksową ochronę.Opis: Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.. Mateusz Rąbalski.. 1.25 l. Ważny do 30-08-2021.. Przedłużona Moc.. H314 - Powoduje poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu.Domestos.. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne.. Domestos Przedłużona Moc Pine Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 750 ml.. Może powodować korozję metali.. Adres ul. Domaniewska 49 02-672 WarszawaDomestos zabija 99,9% bakterii i wirusy Zadbaj o czystość domu, chroń swoich bliskich przed wirusami i czuj się bezpiecznie!. Płyn Do Czyszczenia Toalet Domestos Zero Kamienia.. Nie stosować razem z innymi produktami.. Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia..

Zobacz inne Chemia gospodarcza, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Karta charakterystyki.

Wyjątkowo silnie skoncetrowany, zagęszczony preparat czyszcząco-dezynfekujący.. Płyn do czyszczenia toalet Domestos Przedłużona Moc.. Zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia: EUH031 - W kontakcie z kwasami uwalnia toksyczne gazy.. Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.. Uwaga!. Kostka Toaletowa Domestos Power 5+AERODESIN 2000 - Karta charakterystyki DC20 mydło w płynie do rąk antybakteryjne - Karta charakterystyki Domestos Professional Citrus Fresh - Karta charakterystykiData aktualizacji 27.05.2013 KARTA CHARAKTERYSTYKI CHEMICZNEJ Spełnia wymagania przepisów EC 1907/2006 (REACH), Załącznik II Domestos 24H plus zageszczony płyn czyszczącoDomestos 24H plus zageszczony płyn czyszcząco- ---dezynfekujacy Pine Freshdezynfekujacy Pine FreshAby pobrać kartę charakterystyki w formacie PDF kliknij na wybrany produkt.. Indeks: 03-100830564: Nazwa: Diversey Domestos Professional Pine Fresh 5L: Opakowanie: Kanister 5L: Obszar zastosowania: Chlorowy środek do mycia i dezynfekcji obszaru sanitarnego, szpitalnego, kuchennego.. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus..

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.\n\n*w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.Domestos w firmie - czy potrzebna jest karta charakterystyki?

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.Domestos Przedłużona Moc* Citrus Fresh zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący.. 15, 99 zł 9, 99 zł .OPIS.. Domestos wyposażony w nowatorską formułę pozostaje na powierzchni muszli toaletowej dłużej niż dotychczas, dzięki czemu zapewnia jej kompleksową ochronę.. Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący.. Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.Domestos Nowy Domestos Przedłużona Moc* to następna generacja chlorowych płynów z aktywnymi cząsteczkami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, które przylegają do powierzchni toalety nawet poniżej linii wody, by usuwać plamy i pomagać zapobiegać osadzaniu się kamienia.\n\n*w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.Karta charakterystyki substancji niebezpiecznej i chemicznej zawiera opis zagrożeń, które może spowodować dana substancja, metod obniżających ryzyko kontaktu z nią, sposobów postępowania w niebezpiecznych sytuacjach i podstawowe dane fizykochemiczne.Domestos Przedłużona Moc* Biel i Połysk zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący..

W utrzymaniu codziennej czystości w toalecie nieodzowną pomocą jest płyn Domestos -skuteczny środek do WC, który usunie przebarwienia i zabije czające się w toalecie groźne bakterie.KARTA CHARAKTERYSTYKI PREPARATU NIEBEZPIECZNEGO DOMESTOS 24H zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Pine Fresh, Atlantic Fresh, Citrus Fresh, Pink Fresh, Red Power Karta charakterystyki preparatu niebezpiecznego Strona 1 z 5 1.

Mozę wydzielać niebezpieczne gazy (chlor).. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.Zamów online Domestos Przedłużona Moc Atlantic Fresh Płyn czyszcząco-dezynfekujący 750 ml!. Wyjątkowo silnie skoncetrowany, zagęszczony preparat czyszcząco-dezynfekujący.. Usuwa i zabezpiecza przed powstawaniem wszelkiego rodzaju .KARTA CHARAKTERYSTYKI Domestos Przedłużona Moc zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Pine Fresh SEKCJA 1: Identyfikacja substancji/mieszaniny i identyfikacja przedsiębiorstwa 1.1 Identyfikator produktu Nazwa produktu : Domestos Przedłużona Moc zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący Pine Fresh Kod produktu : 67435505Domestos Przedłużona moc - Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet WC, 5 l - Citrus.. *w porównaniu do płynu Domestos 24H plus.Domestos Przedłużona moc - Płyn czyszcząco-dezynfekujący do toalet 1250 ml - Pine.. Agent Max - Kostka toaletowa barwiąca wodę Chlorine PowerDOMESTOS Przedłużona Moc Płyn czyszcząco-dezynfekujący Original Zagęszczony płyn czyszcząco-dezynfekujący.. Pobierz załącznik (409.85k) Opis.. Uwaga!. Nie stosować razem z innymi produktami.. IDENTYFIKACJA PREPARATU Dystrybutor Unilever Polska Sp..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt