Test z lektury zemsta samequizy
cw 5 str 21 gim 1 klasa test z hot spot 3 module 6 kl 6 Pisma Odejscia Na Emeryture nawigacja gps na nokie c3 01 Obowiazkowa Matura Z Matematyki Nowa Era Pdf Goodgame Empires Download Full Version matematyka nowa era 1 liceum funkcjeHi everyone.. Gatunek: komedia.. Rozwiąż test.. Więcej testów z lektur.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .„Zemsta" Aleksander Fredro.. Rozwiąż test!Test z lektury Bracia Lwie Serce Astrid Lindgren Zawiera 10 pytań.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Dołącz do nas!. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązują.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Tolkien).. Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" Rozwiąż test.. Sprawdzian.. Rozwiąż test!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test składa się z 12 pytań.. Czy szczegóły słynnej przewrotnej komedii wciąż są żywe w Twojej pamięci?. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Sprawdź jaka jest Twoja wiedza na temat lektury "Zemsta" Aleksandra Fredro.. /samequizy samequizy @samequizy.Test z lektury ,, Zemsta " .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Podobne quizy .Quiz "Zemsta" "Zemsta" - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #"zemsta", #fredro, #aleksander, #papkin, #cześnik, #rejent, #klara 5999 x, 2016-01-13 21:05:37Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

"Zemsta" - test znajomości lektury.

Wiedza z wami podstawówka 71,548 views.. Szkoła podstawowa.. Zemsta | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Pytania zawarte w teście.Adam Mickiewicz, "Dziady, część II" - test z lektury.. Zawiera 32 pytań.. Dołącz do nas!. Zemsta no jakoś nikt nie pomyslał o założeniu funtesta z lektury, więc ja wam pomogę.Play this game to review Other.. Zapraszam do rozwiązywania testu.. Dołącz do nas!test z lektury „Zemsta" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Skomentuj.. Lektury szkolne.. Sprawdź swoją wiedzę z "Dziadów".. Opis testu.. takbonieichuj 21 października 2020 śmeszny jeste# dwulicowy w ciul nara.. Inne tryby testu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry (wersja A i B) Test ze znajomości lektury "Zemsta" A. Fredry - klasa I (imię i nazwisko ucznia, nr z dziennika)Pan Tadeusz - test wiedzy.. Podobne działy.. Test: Nadrzędny problem „Zemsty" to: a) rozważania Papkina b) zaręczyny Cześnika i Hanny .. Wacław żeni się z Klarą .Juliusz Słowacki, "Balladyna" - test z lektury.. Co mówi o Tobie kolor ścian w Twoim pokoju?. Test ze znajomosci lektury Soflokesa "Antygona" test, qiuzZestaw pytań sprawdzających zrozumienie treści komedii Aleksandra Fredry "Zemsta"..

Sprawdzian z lektury dla I klasy gimnazjum.

Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. aniaxxx69 18 października 2020 hej fajny test mialem 0 .Zemsta - Aleksander Fredro - streszczenie i opracowanie.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Udostępnij.. Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. Dołącz do nas!Sprawdź jaka jest Twoja wiedza na temat lektury "Zemsta" Aleksandra Fredro.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania dotyczą fabuły tragedii pt. "Balladyna" Juliusza Słowackiego.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Dorota 5 lat temu.. Pytania zawarte w teście.Test z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. O Autorze Lektury szkolne.. Quiz będzie o książce ,,Zemsta" składający się z 10 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury szkolnej Akademia Pana Kleksa - test znajomości lektury.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

Rozwiąż test!Test z lektury "Mały Książę" - poziom trudny.

test był prosty :) Pozdrawiam 7c.. Pytania zawarte w teście.. Inne tryby testu.Test z lektury szkolnej Mały książę - test znajomości lektury.. Opis testu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Literatura "Oskar i pani Róża" - test znajomości lektury.. 9326 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Rozwiąż test.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Opis testu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z lektury szkolnej Balladyna.. Dołącz do nas!. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Popularne tagi.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Dołącz do nas!. Zmierz się z testem wiedzy o tragedii w pięciu aktach, zadedykowanej przez wieszcza Zygmuntowi Krasińskiemu.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Rozpocznij test.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Do jakiego rodzaju literackiego zalicza się ,,Zemsta''Test sprawdza znajomość treści lektury Zemsta Aleksandra Fredry.. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie.. Rozwiąż test.. Popularne tagi.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Skomentuj.. Dołącz do nas!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Inne tryby testu.. Szukaj.. Udostępnij.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

Literatura Test z lektury "Oskar i pani Róża" - poziom trudny.

rxvgqo 3 lata temu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Aleksander Fredro - Zemsta Lektura - Sprawdź swoją wiedzę <br> *Uwaga W odpowiedziach występują "-" jeśli zaznaczysz odpowiedź z tym myślnikiem dostajesz zero punktów.. Czy znane Ci są wydarzenia z książki?. Rozwiąż test z Balladyny i sprawdź swoją znajomość lektury.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Uczniowie piszą ten sprawdzian na pierwszej lekcji cyklu poświęconego omówieniu lektury, a jego celem jest zmobilizowanie do uwaznego przeczytania całego utworu.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. /samequizy samequizy @samequizy.Test „Zemsta" TravelTom12345 3 lata temu .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt