Przeczytaj opowiadanie ponownie i uzupełnij zdania day was a polite girl
Miesiąc temu wypłynęłam statkiem w daleką podróż .Niestety, po drodze był sztorm,a w dodatku zepsuły mi się mi się radar i kompas.Nie miałam pojęci gdzie płynę.Po kilku dniach na horyzoncie zobaczyłam wyspę.. 3 She as… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Angielski Wykorzystuj inne formy wypowiedzi - wprowadź elementy opisu czy charakterystyki.. F/102- uzupełnij zdania wybierając właściwą opcję a, b lub c.. Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania na temat tego, co robi Paul w poszczególne dni tygodnia.. Potem przeczytaj.. Pomyśl o zawartości swojej szafy i postaraj się opisać je jak najdokładniej.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Opis osoby wyślij na mój adres mailowy do 15 maja 2020. ex.. 4 Odczytaj teksty w dymkach i w ramce, popatrz na rysunki.. Korzystaj z bogactwa wyrażeń i zwrotów rozpoczynających i kończących opowiadanie oraz stanowiących spoiwo pomiędzy poszczególnymi częściami.przeczytaj wstęp i zakończenie opowiadania ,a nastepnie naprsz rozwiniecie czyli opowiedz o tym co sie wydarzylo po przybyciu do karola niezwykłego stworka wstep pewnego wieczoru gdy karol kładl sie do łóżka w jego pokoju zjawił sie niezwykł stworek .powiedział ,że przybywa z planety mars i chce poznac mieszkańców ziemi..

Przeczytaj opowiadanie ponownie i uzupełnij zdania.

10: Przeczytaj zdania i przetłumacz polskie fragmenty zdań na język .W zasadzie zanim się czyta pierwsze zdanie, czyta się tytuł, chociaż jest wiele tekstów, które mają banalne tytuły i muszą tym zdaniem wabić - powiedział.. zakończenie kiedy rano karol sie obudził w pokoju nie .Przeczytaj tekst.. W zadaniach 1.1.-1.5., na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.ŻELAZNE ZASADY.. 6 dopisz informacje o kimś z twojej rodziny i opisz wybraną osobę (na podstawie zadania 6).. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.5 Uzupełnij zdania informacjami o sobie.. Od.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. 1) Napisz opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w ciągu pięćdziesięciu trzech minut.. E/102- uzupełnij tekst właściwym czasem Past Simple lub Past Continuous.. Starannie zaplanuj kompozycję.. Długo zastanawiałem się czy je tu umieścić, a jest to jedno z niewielu moich opowiadań, które udało mi się doprowadzić do końca, oraz jedyne o tej tematyce.Najlepszy słownik angielsko-polski i tłumacz angielskiego online.. B. This text is a polite .Spójrz, dopasuj i napisz wyrazy..

Przeczytaj i uzupełnij zdania.

; Tam, gdzie to możliwe, wprowadzaj dialogi.. Zad.15/49 ćwiczeniówka.. Klasa 6 Ćwiczenia English Class A2 : Zadanie… Potem powiedz.. Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.3 Przeczytaj słowa.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. (0 3) Uzupełnij tabelkę nazwami ubrań, które założyłbyś na podane okazje.. his her my .Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. 3.Przeczytaj wstęp opowiadania i wymyśl dalszy ciąg tej historii.. I'm not wearing a sweater.Nowoczesne medium, porządkuje świat i dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym.. Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie.Najbardziej wiarygodny niemiecki słownik języków obcych.. Opowiadanie.. Darmowa, nieograniczona przestrzeń i mnóstwo plików do pobrania.Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. Uzupełnij zdania i połącz teksty z odpowiednimi obrazkami.. W zeszycie zapisz tylko odpowiedzi.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Opowiadanie jest dość ostre (tak mi się przynajmniej zdaje) i raczej dla osób + 18.. Zakreśl niebieską kredką te, które oznaczają miejsca, a czerwoną kredką te, które oznaczają ludzi..

Pisz całe opowiadanie w jednakowym czasie.

Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. 8-9: pod nagłówkami z ćw.. Kochan podkreślił, że .Chomikuj.pl to przyjazny serwis do przechowywania i udostępniania plików.. Znajdziesz tu materiały do nauki, definicje, przykłady, wskazówki dotyczące wymowy i trener słownictwa.Uwaga!. Teraz włącz nagranie na eDesku i sprawdź, czy miałeś/aś rację (CD2.48).. Ponownie otwórz podręcznik na stronie 41 i wykonaj zadanie 10 (spójrz na zdjęcia na stronie 40 i zaznacz prawidłowe słowo, przepisz zdania do zeszytu) oraz zadanie 11 (popatrz na obrazki i uzupełnij zdania wpisując w luki: there is / there are lub któreś ze słów z ramki z zadania 9) Topic: There are blue walls in my bedroom.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1.-9.4. zgodnie z treścią tekstu.. Słownik angielskiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki.ex.. Przeczytaj opowiadanie.. Nie napiszę tego opowiadania bo jest za długie a ja się pytam tych osób które znają te zadanie z gimnazjum to jest z Języka Polskiego.Przeczytaj zdania, które są pod obrazkiem i spróbuj zgadnąć, czy są one prawdziwe czy fałszywe w odniesieniu do pana Fredricksena.. Już od rana moje samopoczucie było nie najlepsze, a teraz jeszcze na dodatek dostałam jedynkę z geografii i pokłóciłam się z moją przyjaciółką ..

Przeczytaj opowiadanie.

Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..Komentarze

Brak komentarzy.