Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury szatan z siódmej klasy
.W klasie siódmej historia stała na wysokim poziomie, a wezwani do odpowiedzi uczniowie odpowiadali celująco.. Cel ogólny: - zachęcenie do przeczytania lektury - rozwijanie i ujawnianie językowych możliwości uczniów - doskonalenie umiejętności kluczowych Cele operacyjne:Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury Odpowiedzi zaznaczaj na Karcie odpowied…Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Powieść ukazała się w 1937 r. i jest jednym z wielu utworów pisarza dla młodzieży, w których propaguje pełen ciepła humor oraz wyraża wiarę w zwycięstwo dobra nad złem.. Pod względem gatunkowym Szatan z siódmej klasy to powieść detektywistyczna.Tematem utworu jest śledztwo.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?

Peliji 4 lata temu.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Na lekcji historii Adaś siedział w ławce: pierwszej, drugiej, trzeciej.. Kto "nigdy nie jadł na uczcie z płaskiego talerza"?. Klasa siódma wyróżniała się spośród innych radością, rozbrykaniem i szczerą przyjaźnią.Treść tekstu zawiera trzy stałe elementy: ofiarę: tu jest to rodzina Iwa .Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Szatan z siodmej klasy-1960 - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test!Napisz sprawozdanie z lektury " Szatan z siódmej klasy " .. jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.. 65 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Ile % baterii ma Twoje zdrowie psychiczne?. Pan Gąsowski z uznaniem kiwał głową, dumny, że jego uczniowie zapałali do historii prawdziwą namiętnością.. Wyślij zgłoszenie.. Uczniowie otrzymują zestaw pytań zanim zaczną czytać książkę.Mlodzieniec z harcerska postawa szuka zlota z epoki Napoleona a znajduje cos wartosciowszego-milosc!.

Szatan z siódmej klasy.

czas : 45 min.. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa?. a) kogut b) bocian c) mysz d) żaba .. Stare dokumenty dotyczące rodu Gąsowskich zostały odnalezione: a) w domu ogrodnika b) w piwnicycytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.. 65 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Agata_Froncz 3 lata temu.. Szatan z siódmej klasy.. ostatniej.. Szatan z siódmej klasy - Test Szatan z siódmej klasyOdpowiedz na pytania dotyczące lektury SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY: 1.Główny bohater nie: a)odkrył metody odpytywania uczniów przez historyka b)odnalazł brakujacych 100 zł w księgach rachunkowych c)wyjaśnił zagadki znikających drzwi domu Staszka Bruskiego d)wyjaśnił sprawy skradzionego pióraZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy".. Udostępnij.. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.Zadanie z lektury " szatan z siódmej klasy" 2010-12-10 17:27:47 Możecie mi napisać streszczenie lektury szatan z siódmej klasy 2012-10-12 15:19:36 Znacie jakieś pytania z treści lektury Szatan z siódmej klasy 2009-05-10 07:33:59KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c.5 osób 5..

Zawiera nieodpowiednie treści?

"Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Zadanie: odpowiedz na pytania dotyczące ,,szatan z siódmej Rozwiązanie:1 filiżanka z serwisu dla napoleona wielkiego 2 od 7 lat albo wieczny katar nie pamiętam 3 w 1786r 4 w pniu drzewa 5 siedemnasty ", czworo rodzeństwa Adasia - "rozwścieczona czwórka .Szatan z siódmej klasy - test.. Odpowiedz na pytania ,,tak" lub ,,nie", a ja po.. Powinieneś wziąć ślub czy .Odpowiedz na pytania.. Odpowiedz na pytania ,,tak" lub ,,nie", a ja po.. Na podstawie Twoich .Pyatnia Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza Kto ukradł drzwi Kto uwolnił Adama z piwnicy Co Adam znalazł na strychu.. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.. Udostępnij.. Adaś dowiedział się, że na drzwiach były wskazówki dotyczące miejsca ukrycia skarbu, z: opowieści księdza Kazuro, opowieści miejscowej ludności, pamiętnika księdza Koszyczka, starych dokumentów.. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze.. Proszę napisać plan wydarzeń powieści Szatan z siódmej klasy - ramowy lub szczegółowy - w formie; Szatan z siódmej klasy --jaka była sytuacja Francuza (jak się czuł dlaczego był w rozpaczy)Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?.

Szatan z 7 klasy.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Adaś spędza wakacje we wsi: a.Bejgoła b.Ejgoła c.Głodowce 6.Oczy Wandy miały kolor .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyAdam Cisowski - sprytny uczeń siódmej klasy o przezwisku "Szatan" ze względu na jego spryt, odgadł metodę pytania profesora, za rok miał zdawać maturę, rozwiązał zagadkę złodziei drzwi, Ojciec Adasia - lekarz, Matka Adasia - gospodyni, jak pisze Makuszyński "(.). przedobra kobieta, która (.). miała na głowie cały dom.. Jak ma na imię główny bohater przygód Akademii Pana Kleksa?Potrzebuje streszczenia lektóry ,,Szatan z 7 klasy" Czy ktoś napisze mi recenzję filmu ,,Szatan z siódmej klasy'' z roku 2006r?. Skomentuj.. Wskazówki pomocne w odnalezieniu skarbu były w .Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski .Geneza utworu i gatunek..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt