Pytania do lektury oto jest kasia
Wyślij zgłoszenie kikinn40.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.TEST Z LEKTURY „OTO JEST KASIA" autorki testu: Ania Kieler i Zosia Melerowicz 1.. Proszę o szybkie odpowiedzi!. Jak nazywa si ę młodsza siostra Kasi?. G. Antolka S. Agnieszka U. Ania 4.. Mimo tego, że dziewczynka dobrze radzi sobie w szkole, jej relacje rodzinne nie należą do najlepszych.. Ile dni nie było mamy Kasi?. Kasia chodzi do drugiej klasy, jest dziewczynką która często się dąsa i złości na innych.. Udostępnij.. 4. Ujawnienie się u Kasi chęci rządzenia innymi.. 2.Wygląd i cechy głownej bohaterki książki.. Sprawdź się!. A. Karol K. Jurek I. Andrzej 2.. Kto jest autorką książki „Oto jest Kasia"?. 6.KARTY PRACY • Mira Jaworczakowa, Oto jest Kasia • pliki użytkownika zinco przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpg Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Klasowy blog jest również naszą klasową stroną, na której swój kącik znajdą także Rodzice i przyjaciele klasy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. W teście Oto jest Kasia - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania:Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Quiz w Poczekalni.. Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia..

...Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Tok zajęć Powitanie dzieci i sprawdzenie pracy domowej.. 66 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do .Streszczenie krótkie.. Wizyta dziadzia Hilarego i cioci Kloci.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum .Lektury.. Utworzyłam strony, na których zamieściłam materiały, takie jak program nauczania, karty dzienniczka itp.. A. ksi ążkę Z. kucyka B. loda 3.. Wyślij zgłoszenie.. Jakie zwierzę oswoił Mały Książę?. DO LEKTURY "OTO JEST KASIA"?. pytanie 1 z 15.. 5 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Krótki rachunek pamięciowy jako wprowadzenie do pracy z kartą (tabliczka mnożenia, dzielenie).Znasz odpowiedź na pytanie: GDZIE PRACOWAŁ TATA KASI ?. Powtórz najważniejsze wiadomości, przygotuj się do sprawdzianu lub kartkówki, rozwiąż test zbudowany z 17 pytań i sprawdź Swoją wiedzę.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia" Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Wypracowanie jest charakterystyką Kasi, tytułowej bohaterki książki Miry Jaworczakowej „Oto jest Kasia"..

Kto jest autorem lektury "Oto jest Kasia"?

Celem konkursu była popularyzacja twórczości Miry Jaworczakowej .Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4. a) Danuta Wawiłow b) Joanna Białobrzeska c) Mira Jaworczakowa 2.. Wyślij zgłoszenie MrsSarach.. jest lekarzem.. Czlonkowie rodziny Kasi to: mama, wujek, Basia.. "Oto jest Kasia" - przetestuj swoją wiedzę.. 66 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Kasia jest bardzo zdolna i ambitna, a nauczyciele cenią ją za ogromną ochotę do nauki, sumienność i niesamowitą pilność.Streszczenie „Oto jest Kasia" 1.. Plan wydarzeń 1.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa; Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika; Postawy i emocje - Wczuwamy się w położenie KasiOto jest Kasia - streszczenie Tytułowa bohaterka powieści to ośmioletnia dziewczynka - uczennica drugiej klasy szkoły podstawowej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Zamieszczać również będę teksty do treningu czytania oraz inne materiału edukacyjne, ciekawe artykuły itp.Tagi: oto jest kasia charakyertystyka postaci charakterystyka kasi mira jaworczkaowa wypracowanie oto jest kasia wypracowanie oto jest kasia wypracowania lektury podstawówka Test - hit tygodnia Reklama ..

Mam parę pytań dotyczączych tej lektury: 1.Imię koleżanki Kasi.

4.Młodsza siostra Kasi i Jurka.. Dorastanie nie jest łatwe, zwłaszcza gdy cały świat znienacka staje na głowie!. Kasia chodzi do drugiej klasy i jest najlepszą uczennicą, ma same dobre stopnie i jest dumą nie tylko rodziców, ale i nauczycieli oraz rówieśników, którzy darzą ja ogromną sympatią.Masz problem ze zrozumieniem utworu Oto jest Kasia?. Dwulicowość .1) Autorką książki pod tytułem „Oto jest Kasia", jest: a. Tamara Łempicka b. Mira Jaworczakowa c. Astrid Lindgren 2) Kasia ma: a. starszą siostrę i maleńkiego braciszka b. jest jedynaczką c. starszego brata i maleńką siostrzyczkę 3) Jak wszyscy nazywali Ciocię Krysię?. Jak nazywa si ę starszy brat Kasi?. Gdzie pracował tata Kasi?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.Oto jest Kasia Coś ci powiem, Stokrotko Majka z Siwego Brzegu Po słonecznej stronie i innych.. Mira Jaworczakowa; Grzegorz Kasdepke; Leszek Kołakowski; Sprawdź się w poniższych tematach: Mały Książę 2..

... Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Zawiera nieodpowiednie treści?. MrsSarach 4 lata temu.. Kasia pod opieką starszego brata Jurka.. Trzy imioa koleżanek Kasi?. Martynka, Weronika, Ania.. a. Krysia b. Czarodziejka c. KlociaArchiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test!Pytania zawarte w teście.. I. przez tydzie ńEgzemplarze lektury pt. "Oto jest Kasia" M. Jaworczakowej, karty pracy z zadaniami, rozsypanka zdaniowa w II poziomach, krzyżówki z hasłem, bloki rysunkowe, węgiel rysunkowy, żetony.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Mira Jaworczakowa, "Oto jest Kasia" - test z lektury.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. Kiedy ona i Jurek byli sami w domu, brat czytał książkę o lotniku a dziewczynka się nudziła.. Kasia wynoszona ciągle na piedestał staje się samolubna, a wiecznie rozpieszczana przez rodziców traci dobre relacje ze starszym o cztery lata bratem Jurkiem.. Pojawienie się nowej koleżanki w klasie.. Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. Komentarze .. Ile jest procent szans na to, że będziesz z chł.Klasy 1-3 - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. 6.Jak nazywana była cioci Krysia.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. 3.Imię ulubionej lalki Kasi.. Oto jest Kasia - streszczenie, plan wydarzeń .. Dlaczego.Pytania do lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt