Pocztówka z ferii zimowych po angielsku
Było super.. nie przepisywac tego w tym roku dopuki nie odejde z 3 gim no chyba ze nie macie z jackiem kozyra to prosze bardzo mozecie przepisac xd bo bĘdziemy mieli to samo xd hehe bedziecie mogli to przepisac dopiero pod koniec 2009 roku na ferie bo bede juz w liceum xd hehe !. Grecja jest piękna i bardzo słoneczna.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.pocztówka po angielsku: 1. postcard .. Wstęp lub przywitanie, zazwyczaj Hi/Hey/Dear/Imię adresata pocztówki, np. Dear Sue.. W której opiszesz gdzie przebywasz (hotel albo jakieś miejsce).. Pocztówka z wakacji we Włoszech: Hi Anton, Wie du weißt mache ich gerade Urlaub in Italien.. Informacje o miejscu pobytu 3.. Dodatkowe informacje dotyczące pogody, zwiedzonych zabytków, wrażeń z wyjazdu, ciekawostek.ferie zimowe po angielsku .. Jesteś na wakacjach za granicą, napisz pocztówke do kolegi lub koleżanki z Anglii.. One morning, .Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.Przykłady użycia - "ferie" po angielsku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpis ferii po angielsku: na wsi.. Napis "Jak spędziłem ferie zimowe" jest .List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. rzeczownik gramatyka .. NAST.. Tłumaczenie: Cześć Iza!.

Gdzie byłaś na feriach zimowych, bo Ja byłam w Podsarniu.

Jednego ranka, podczas ferii zimowych, słyszę jak nabija się przez telefon z moich " pedalskich uszu ".. Szkoda, że Cię tutaj nie ma, byłabyś pod wrażeniem.Mam napisać pocztówkę z ferii zimowych po niemiecku ?. napisz do kolegi/koleżanki ze Szkocjii pocztówkę w której :-poinformujesz go/ją dlaczego wybrałes/wybrałas to miejsce na zimowy wypoczynek-opiszesz warunki pogodowe-napiszesz , jak aktywnie spędzasz czasWypowiedz ma miec od 50 do 100 słów , nie wiecej.Tak jak w te.Pocztówka z wakacji.. ma być to do moje koleżanki Izy.. byłam na feriach w Podsarniu .. jezdziłam na sankach itp. wymyście coś .. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Może macie ciekawe propozycje miejsc, które warto odwiedzić podczas ferii zimowych?. Co najmniej 40 słów w języku angielski !Proszę pomózcie napisac mi pocztowke po angielsku bo na jutro potrzebuje a jestem z tego ciemna.. Wstęp/ przywitanie 2.. Co robisz teraz (ty i twoi przyjaciele/rodzice) (Czas Present Coutinues) Adres wymyśl.. Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.opis-ferii-zimowych-po-angielsku lulkalala 2011-01-29 08:45:58 UTC #1 Bardzo prosze zeby ktoś mi opisał po angielsku kilka dni spędzonych podczas ferii zimowych .Jak spędziłem ferie zimowe..

Wzór pocztówki po angielsku z tłumaczeniem na polski.

powiązane słowa namiot po angielskuPrzygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku z Gettin' English B1.. Jak napisać: porady, przykłady, wzory.Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1.. Z rodzicami jeździliśmy na sankach z wysokich górek, lepiliśmy .Pocztówka po angielsku składa się z następujących elementów w podanej kolejności: 1.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. -napisz gdzie jesteś i kiedy przyjechałeś -jaki jest twój pokój i jakie jest jedzenie -co zamierzasz robić następnego dniaE mail po angielsku do koleżanki/kolegi o feriach zimowych .. Informacja o miejscu pobytu.. B1 B2 kolokacje słownictwo angielskie sporty zimowe.. Zakończenie (potocznym zwrotem) i podpis Pocztówka - angielskie słownictwo i zwroty Rozpoczęcie:Pocztówka po angielsku.. Definicja .. ferie zimowe.. Pisząc ją do znajomych, rodziny, bądź przyjaciela, z pewnością nie będziemy chcieli używać stylu oficjalnego, tak więc słownictwo potoczne , formy skrócone oraz czasowniki frazowe są tu jak najbardziej do zaakceptowania.Jak napisać pocztówkę z wakacji lub z ferii.. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.. Bardzo proszę o jakiś e mail po angielsku dotyczący jak spędziłam ferie zimowe..

I am coming back ...Napisz pocztówkę z ferii zimowych.

Postcard in english.Napisz pocztówkę opisującą ferie zimowe.. Dodatkowe informacje o pobycie (pogoda, zwiedzone zabytki, ciekawostki, dalsze plany) 4.. Definicja .. Poradnik jak pisać różne formy literackie po angielsku, niemiecku, rosyjsku i francusku.. Widziałem wiele wspaniałych miejsc.. ferie /ˈfɛrjjɛ/ rzeczownik gramatyka .. Szczegóły po powrocie.. Największe wrażenie zrobił na mnie Akropol.. !Napisz pocztówkę z wakacji po Angielsku Hi Ann!. pocztówka z ferii zimowych po angielsku u cioci obojętne gdzie czy wieś czy miasto napisz jaka jest pogoda co robisz na codzień co zrobiłam do tej pory lub jakie masz palny na przyszły tydzień i kiedy wracasz .Pocztówka po angielsku przykład 1 Pocztówka z wakacji w Brazylii: Hi Josh, I'm on holiday in Brazil.. One morning, during spring break, .Opis ferii po angielsku: na nartach i snowboardzie z rodzicami..

Napisz pocztówkę do swoich rodziców / przyjaciół z ferii zimowych.

Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Tłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, zasady pisania, przykładowe pocztówki w języku angielskim.. pl. Czas uczniowskich wyjazdów .. wrześniu 2013 r. wraz ze wznowieniem działalności po feriach sądowych, .. podczas ferii zimowych, słyszę jak nabija się przez telefon z moich " pedalskich uszu ".. 29 29.Pocztówka z wakacji..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt