Opis swojego ulubionego zwierzaka po angielsku
Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Jest wysoka i szczupła.. Zrobiłam jej legowisko w moim pokoju i zabrałam na szczepienia do weterynarza.. W tym artykule dowiecie się, jak tego dokonać w prawidłowy sposób na piśmie.. Monika jest bardzo ładna.Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w bardzo duzych ilościach.Uwielbia sie bawić swoją zabawką jaką .Opis wakacji po angielsku: wstęp.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Dawno już przestał być .W powyższym tekście (opis dnia po angielsku) zastosowaliśmy czas teraźniejszy prosty Present Simple, który stosujemy gdy mowa o czynnościach rutynowych, powtarzających się.Pełne wyjaśnienie, przykłady oraz darmowe testy online znajdziesz w tym miejscu.. Gdzie byłeś?. Mój pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.. Często zadawane są one w szkole jako praca domowa, zdarzają się jako część długiej formy wypowiedzi po angielsku na maturze, a także zwyczajnie przydają się w życiu, oraz rozmowie z .w moim tajemniczym ogrodzie opis Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: messi32 29.3.2010 (15:30) opis życzliwego człowieka Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: kindziorek124 29.3.2010 (15:46) napisz opis i oczywiście plan do tego .Zobacz 8 odpowiedzi na zadanie: Mam na polski napisać opis mojego psa ale nw jak więc pomóżcie mi nie może być za długi i za krótki .Sądzę, że każdy czworonóg jest bardzo dumny ze swoich wąsów i mój nie należy do wyjątków!.

Opis osoby po angielsku.

Jak wspomniałem, jest bardzo wesołym zwierzątkiem, uwielbia merdać ogonem i bawić się ze mną.opis ulubionego zwierzaka kota.pdf Choć kot ten może wydawać się mały, to gdy zobaczy, że na kolanach jego ukochanego opiekuna leży inny zwierzak, potrafi się wepchnąć i umiejętnie zająć całą przestrzeń, wykopując w ten sposób rywala.b) Opis samego przedmiotu powinien być krótki i precyzyjny, powinien podawać suche informacje opisujące dany przedmiot.. Tą stronę przegląda teraz 3 gości.. Opis sytuacji 6.Napisz opis swojego zwierzęcia po angielsku z tłumaczeniem do I klasy Gimnazjum .. Zaczynajmy!. Przykład opisu przedmiotu po angielsku This clock is made of wood.. Teraz, nie będziesz już mieć problemu z napisaniem opowiadania o wakacjach w języku angielskim.Przykład opisu przyjaciela po angielsku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po angielsku - wzór.. Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Co robiłeś?. Które polskie miasto polecił(a)byś zagranicznemu turyście i dlaczego?. zadanie dodane 7 stycznia 2011 w Język angielski przez użytkownika andzela2010sweet (-510) [Szkoła średnia] .. Prześlij swoje .Opis jest formą pisemną, która służy przekazywaniu informacji na temat swojego przedmiotu.. Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem..

Opis przyjaciela po angielsku.

Jeśli chcesz opanować angielski od podstaw warto uczyć się gotowych fraz np. read books.Chyba każdy z nas opisał kiedyś komuś swojego najbliższego kolegę lub swoją najbliższą koleżankę, prawda?. Suczka szybko przyzwyczaiła się do swojego nowego domu i szczerze pokochała jego mieszkańców, którzy odwdzięczyli jej się tym samym.boże narodzenie opis describe your favourite festival opis świąt po angielsku opisz swoje ulubione święto po angielsku « The world in the year 2200 - Świat w roku 2200 - angielski.. Describe mother's day - Opisz dzień matki .Opis przyjaciela po angielsku: Adam, lat 15.. Przed Tikim mialam psa, ale teraz mysle, ze moj kot jest lepszy niz kazdy pies.. Her nose is always wet and cold.Borysa zabieram wszędzie gdzie mogę.Wypracowanie po angielsku - Mój ulubiony zespół.. Od razu poprawia mi się humor.. p.jankiewicz 2010-03-17 15:28:59 UTC #3.1.. Pimpek rzadko szczeka, a jeśli już, to z radości.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71(zdanie po zdaniu)Opis miasta.. Zwroty przydatne podczas pisania e-maila po angielsku.Przeczytaj teraz opis miasta po angielsku.. Coś takiego tylko po angielsku ;P. trzeba coś jeszcze .Musze napisać jaki jest mój ulubiony film po angielsku i opowiedzieć troszke o nim.nie musze miec tego duzo,tylko o czym on opowiada jacy bohaterowie,jaki rezyser i w ktorym roku ..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Moją ulubioną rzeczą jest miś.. 4.6 27 votes 27 votesPrzydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Monika jest podobna do swojego taty.. Zacznijmy od budowy takiego opisu.. Dopytaj ; .. Ma zlote oczy, maly nos i duze uszy.. Przykład e-maila po angielsku do kolegi, przyjaciela, koleżanki, przyjaciółki.. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. jest biały.. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.. Czy się z tym zgadzasz?. Miś jest duży, ma ładny niebieski szalik.. Opis może dotyczyć osoby, miejsca, przedmiotu lub zdarzenia.. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.. Lubie sie nim opiekowac.. To nic trudnego!. Złoto-brązowa kuleczka z czarnymi jak węgielki, przestraszonymi oczami.. Jeżeli widzi, że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem.. ma być to miś.. Dawno już przestał być szczeniakiem ale .Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. Uwielbia bawic sie swoja myszka ze mna.. poleca 75 % 1484 .. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo..

Opis filmu po angielsku.

Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.Napisz opis swojego zwierzaka.. Ta mysz to jego ulubiona zabawka.. Ma okrągłą buzię, duże, zielone oczy z długimi rzęsami i średniej długości, ciemne, kręcone włosy.. He is around 165 cm tall.W języku angielskim spotykamy się z dużą liczbą różnych opisów po angielsku.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. 2011-06-09 17:04:13; Dobrze jest napisany opis zwierzęcia po angielsku.. (dłuższa wersja) Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu (dłuższa wersja) Mój ulubiony artysta (dłuższa wersja) Udana impreza miejska (dłuższa wersja .Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem Opis kolegi po angielsku - wzór..Komentarze

Brak komentarzy.