List po niemiecku o feriach zimowych
Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. ferie zimowe.. Nicolus_15 2010-02-18 14:32:54 UTC #1.~~Mógłby ktoś sprawdzić czy dobrze napisałam list?. "ferie zimowe" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "ferie zimowe" po polsku .. Partia „Union" proponuje teraz takie dostosowanie ferii świątecznych, aby w zimnych porach roku uczniowie byli jak najdłużej w domu.. Po chwili przyjechał po nas specjalny bus, który zawiózł nas na stok.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. rzeczownik.. Każdy z nas miał swoją własną walizkę z niezbędnymi rzeczami.. Pocztówka niemiecki.Jeden dzień z ferii zimowych - opowiadanie.. Poza wspaniałą zabawą i doskonałym towarzystwem, absolutnie nic.Znasz jakiś wiersz oi feriach zimowych?. Tak jak już wspomniałam, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.. Aktualnie mają miejsce ferie zimowe w niektórych regionach.. Ferie w Niemczech?. (Florian napisał list i włożył go do koperty.). Odwiedzimy miasta: Zakopane, Szczawnice, Krynice, Muszyne, Nowy Targ.. 2018-01-24 16:45:30 napiszecie mi list do mnie przykladowy np. o feriach zimowych imie moje kasia <proszę> 2010-02-01 20:35:42Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku..

Pocztówka po niemiecku - przykład.

Bylo aprawdę fajnie , dużo spacerowaliśmy po górach co było dość męczące.Poznałam wiele wsaniałych ludzi z niektórymi do dzisiaj utrzymuje kontakt było napradę miło.List nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Kilka razy .Ja i moja rodzina pojedziemy w ferie zimowe autem w góry.. z losem igrasz Uważaj , z samochodem nie wygrasz.. (Ferie zimowe rozpoczęły się w tym roku już w styczniu.). rzeczownik.. Można przy okazji porozmawiać o wszystkich rodzajach ferii w Niemczech.. Na początek chciałabym Cię przeprosić, że tak długo nic się nie odzywałam, ale trochę się u mnie działo.. jest blisko drogi nie wyjeżdżaj na ruchliwą jezdnię !. Mam nadzieję, że nadrobimy zaległośći, a teraz chcę Ci opowiedzieć o moich feriach zimowych.. ferie zimowe.. Szczególnie wietrzenie sal lekcyjnych będzie trudne.. kusisz los, hamuj!. Potem siedzieliśmy w domu aby się rozgrzać i oglądaliśmy telewizję.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Odwiedzam kuzynostwo.Napisz list po niemiecku o feriach zimowych (nie chodzi o boże narodzenie tylko o te co teraz będą) do kolegi lub taty.. Był piękny, słoneczny dzień.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Część z materiałami pomocniczymi zawiera między innymi bogaty zestaw opisów po niemiecku, między innymi: opis obrazka, osoby, pokoju, opis domu i wiele innych..

Był to kolejny dzień tegorocznych ferii zimowych.

zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika iwonka18 (10) [Szkoła średnia]Miesiące w języku niemieckim: Januar - styczeń Februar - luty März - marzec April - kwiecień Mai - maj Juni - czerwiec Juli - lipiec August - sierpień September - wrzesień Oktober - październik November - listopad Dezember - grudzień.. Pracują armatki śnieżne np. w Wieżycy na Kaszubach, gdzie wielokrotnie zjeżdżałam na nartach.List do pani po feriach.. Ja zostałem na oślej łączce, gdzie trenowałem z instruktorem.. Zimowe ferie rozpoczynamy; dwa tygodnie wolności od lekcji mamy, Śnieg dziś na dworze cały dzień pada wspaniałe ferie zapowiada.. Co prawda śniegu mamy coraz mniej, ale jednocześnie w użyciu są maszyny wytwarzające śnieg.. Moje ferie zaczęły się już 15 stycznia.Sporty zimowe po niemiecku to dobry temat na styczeń.. Definicja .. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Ach, jakże dużo śniegu napadało, Fajnie się będzie ze stoku zjeżdżało.. Przedłużenie ferii zimowych i skrócenie .Chciałabym ci opowiedzieć o oich feriach ..

...ferie wiosenne po niemiecku .

Ale to nie koniec, ponieważ w ostatnim .Wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.Ferie w Niemczech - Ferien in Deutschland to temat zawsze na czasie.. U babci było super ale po tygodniu musięlismy wracać do domu.. Po powrocie do domu byliśmy zmarznięci, ale bardzo nam się podobało.. Pogoda była barzdzo dobra.list do kolezanki o feriach zimowych w .. Niemieckiego najszybciej nauczysz się online.. r. żeński, plural gramatyka .. Napisano 09-09-2020 20:16:40, przez zadane.. Wzór pocztówki po niemiecku, zwroty przydatne podczas pisania pocztówki.. Będziemy się świetnie bawić.. Wiele krajów europejskich stwierdziło, że uczniowie powinni … Czytaj dalej .ferie zimowe po niemiecku .. Z tego co wiem, to dzieciaki przyjechały tu na ferie wiosenne.. Uwaga: Rzeczowniki oznaczające miesiące są w niemieckim zawsze rodzaju męskiego (np.Przestrzeganie reżimu sanitarnego staje się jesienią i zimą problemem w wielu niemieckich szkołach.. mam napisac list po niemiecku do kolezanki w którym mam jej napisać jak spędziłem swoje ferie zimowe w zakopanym.bardzo prosze o pomoc.. rzeczownik .Hurra!. Akurat w tym miesiącu są ferie zimowe i wiele osób uprawia sporty zimowe..

2012-01-31 19:30:59 Co robisz na feriach zimowych ?

Język niemiecki.. Jest ich trochę więcej niż w Polsce i dzięki temu inaczej jest podzielony rok szkolny.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Już wcześniej postanowiłem sobie, że zerwę w końcu z niechlubną tradycją.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Korespondencja osobista | List' zawiera polsko-niemieckie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Napisz list do koleznaki o nowo poznanm koledze powinno tam sie znajdowac:przedstawienie osoby wyglad zainteresowania i plany na przeszlosc.. 4-5 zdań Prosze żeby pod listem było tłumaczenie.Tłumaczenie słowa 'ferie zimowe' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Jeśli zamierzacie napisać list lub e-mail po niemiecku i szukacie pomocnych zwrotów, to poniżej znajdziecie sformułowania przydatne podczas pisania listu lub maila w tym języku.. Jak spędzacie ferie zimowe?. I prosze o jeszcze jeden opis feri marzen.. obojętnie jakich.. po niemiecku i po polsku.. plisss :( potrzebuueje.. Rodaczka Wysłana - 25 listopad .. "list" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "list" po polsku .. Pomysł natychmiast spotkał się z krytyką.. Napisano 21-01-2006 19:51, przez tomasek.. Te ferie spędziłam w górach na obozie w Karaczy wraz z moją przyjaciółką.. Od razu, gdy zaczęły się ferie pojechałam na lodowisko w Świdnicy.. ferie wiosenne.. Pomyślałem, że uwolnię cię od nich do końca ferii wiosennych.Opowiadanie o moich feriach zimowych.. Co robisz na ferie zimowe?. W tej części znajdują się też zestawienia zwrotów i słówek z różnych obszarów tematycznych, przydatnych podczas nauki języka niemieckiego.witajcie mam prośbę czy nie mógł by ktoś napisać mi krótkiego opowiadania o feriach jakie spedzilem oczywiscie zimowych:D Od tej pracy zaleze moja ocena bo nie zaliczylem 1 semestru i musze sie jutro zglosic Z góry dzieki ferie zimowe spędziłem wraz z moją rodziną na Słowacji.. list, pismo (jako odpowiedź na ogłoszenie) lista.. Razem z mamą i tatą wyszliśmy przed dom.. Wersja po polsku: Cześć Aniu!. To będą moje najlepsze ferie.. Nie zjeżdżaj z tego stoku !. Zimny, szary, onury, jeden z tych, ktore najchętnij przespałoby się cały.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt