Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1 4 jednym wyrazem tak aby powstał food pyramid
Oglądasz stare wydanie książki.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (3.1.-3.6.). W każdą lukę wpisz jeden wyraz tak, aby powstał spójny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). gdzie które aby lub toteż choć albo jednak Lubię mleko, nie mogę go pić.. ___ / 6 2 Przeczytaj opis ilustracji.. Zadanie premium.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. (współrzędne przeciwstawne) Alergia jest uciążliwym schorzeniem, trzeba się wystrzegać zakazanych produktów.1.ile jest wszystkich liczb naturalnych parzystych.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. 8 października 2018. dzieki!. 6 Zadanie.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. 4 Zadanie.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Oglądasz stare wydanie książki.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Uwaga!. Uzupełnij luki 1-4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. 2.pan Karol ma 3 pary spodni granatowych i 2 zielonych oraz 4 koszulki.. Liceum, Matematyka, dodał: , dodane: 2020-06-09 21:27:08- Ó piszemy w wyrazach zakończonych na: -ówna - Ó piszemy na początku wyrazów: ósemka, ósmy, ów, ówczesny, ówcześnie, ówdzie..

... go wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.

Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). UWAGA!. Uzupełnij luki 1-5 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. SŁOWNICTWO.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych wyrazów.. Uzyskaj pomoc i dziel się swoją wiedzą.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Oglądasz stare wydanie książki.. jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i .Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie - system zbierania danych: Proszę przejść do strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.strony OKE i wybrać odpowiedni formularz.2 Uzupełnij opis ilustracji wyrazami podanymi w ramce.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Zadanie 8 Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. The picture shows a table with a lot (1) _____ food on it.Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis..

Wstaw w każdą lukę odpowiedni spójnik wybrany spośród podanych.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.3 Uzupełnij opis ilustracji.. (1) _____ exciting!Przeczytaj opis ilustracji.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.C Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij tabelę, wpisując w każdą kratkę (1-4 .Czarna owca - osoba odznaczająca się złymi cechami charakteru Ranny ptaszek - człowiek, który lubi bardzo wcześnie wstawać Ślepy zaułek - uliczka bez wyjścia lub sytuacja bez wyjścia W gorącej wodzie kąpany - ktoś niecierpliwy, porywczy Z przymrużeniem oka - udać, że czegoś się nie widzi Perlisty śmiech - głośny, dźwięczny śmiech; składający się z krótkich .. This room is quite big.Zadanie 9 (4 punkty / _____ ) Przeczytaj opis ilustracji.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. Uzupełnij kążdą lukę.. 8 Zadanie.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.Uzupełnij luki 1-4 brakującymi zdaniami A-E, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Zadanie premium.. W każdą lukę możesz wpisaćSzukasz pomocy przy zadaniu domowym ?.

... Uzupełnij każdą lukę, tak aby.

5 Zadanie.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .There isn't / aren't any news from Tom.. UWAGA!. Ilustracja w załączniku.. Nie zmieniaj formy podanych wyrazów.. Uzupełnij każdą lukę (9.1-9.4) jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. pokaż więcej.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna2 Przeczytaj opis zdjęcia i wybierz właściwe wyrazy.. Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym wyrazem z ramki we właściwej formie, tak aby .Przeczytaj tekst.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uzupełnij każdą lukę (1-4), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Przeczytaj poniższe teksty A-E.. Rozdziały 1-12 / 4 pkt.. 9 Zadanie.. Wpisz w każdą lukę.. B. pokaż więcej.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. B. pokaż więcej.. Zadanie premium.. Wymagana jest pełna .Przeczytaj tekst.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). 7 Zadanie.. "Ch" piszemy, gdy: - wymienia się w innych formach tego samego wyrazu lub w innych wyrazach na: sz - Ch piszemy po literze s np.: schab, schody, wschód.Wykorzystując wyrazy podane WIELKIMI literami, uzupełnij każde zdanie z luką, tak aby zachować sens zdania wyjściowego (1.-4.).. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Uzupełnij opisy ilustracji..

Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.

Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Uzupełnij opis ilustracji w każdą lukę wpisz jeden wyraz tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilus… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opis ilustracji.. Informacje o książce.Przeczytaj pary zdań 1-5.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Dobierz odpowiedni spójnik, tak aby utworzyć wskazane zdanie złożone..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt