Dopasuj pytania 1 6 do odpowiedzi af can i have a sandwich mum
Przy każdym podpytaniu student zobaczy listę rozwijalną, na której znajdują się wymieszane wszystkie odpowiedzi, prawidłowe i nieprawidłowe.Czasownik to be ( w czasie przeszłym was w 1 i 3 os. l.poj.. Can I use your…Dopasuj pytania (1-6)do odpowiedzi (a-f).. Następne.. 3.Are yo… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Dopasuj pytania (1-6) do odpowiedzi (a-f) 1.. Gr˜mm˜r 3 Napisz czasowniki w formie z końcówką -ing.Do każdej osoby (1-4) dopasuj jej ulubioną rubrykę (A-E).. Are …Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Dopasuj odpowiedzi (a-f) do pytań (1-6).. Chcesz wesprzeć tę stronę?. Zadaj pytanie .Jak Ci idzie nauka języka angielskiego?. tailored {przym.}. Następnie uzupełnij pytania,używając how oraz wyrazów z ramki.Ustaw wyrazy tak, by powstały poprawne pytania 1-6.. Przeczytaj wyczerpujący opis tworzenia przeczeń i pytań w czasie Present Perfect z wykorzystaniem operatora have/has.. 2010-11-13 19:27:46 J. angielski , pomożecie?. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Należy stworzyć kilka par pytanie-odpowiedź.. Zapraszamy do nauki z serwisem Szlifuj swój angielski.już dopasowany do końcówki strzykawki należy umieścić w szyjce butelki i stanowczo wcisnąć do dołu.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania..

Dopasuj pytania ( 1 - 6 ) do odpowiedzi ( a - f ).

2009-06-14 15:33:30; Dopasuj odpowiedzi do pyta .Ustaw wyrazy tak, by powstały poprawne pytania 1-6.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. snugly {przysł.}. 2009-06-14 15:33:30 Dopasuj odpowiedzi do pytań 2012-04-20 15:04:43Dopasuj odpowiedzi a-f do pytań z ćwiczenia 2.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 30.10.2018 (18:16) - przydatność: 30% - głosów: 17 DodajOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Tu macie odpowiedzi i pytania do testu .Zadanie: 1 dopasuj odpowiedzi do pytań uwaga jest więcej Rozwiązanie: zadanie 1 1 d 2 g 3 a 4 b 5 c zadanie 2 1 jane lives at 25 green road 2 there are a Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. 🎓 Dopasuj zdania (1-6) do właściwych reakcji (a-f).Dopasuj jego odpowiedzi do pytań.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Pytanie typu Dopasuj odpowiedź składa się z kilku podpytań.. Ułóż z podanych wyrazów pytania i dopasuj do nich odpowiedzi ..

Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań .

Jeśli nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie, pomiń je.Jak utworzyć pytania i przeczenia w czasie Present Perfect?. 2011-03-21 20:51:21Pytanie bez odpowiedzi: D 2010-05-01 18:01:44 Ustaw wyrazy tak, by powstały poprawne pytania 1 -6. more_vert .Zadanie: dopasuj połówki zdań Rozwiązanie: 1 e 2 f 3 a 4 g 5 d 6 c 7 b chyba dobrze gt.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pablo/ play/ with his Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: kp76 20.6.2010 (06:02)Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. dopasowany (też: jak ulał) volume_up.. Możesz usunąć tą wiadomość i otrzymać wiele dodatkowych możliwości, ulepszając hosting do PRO lub VIP za jedyne 5.83 zł!. Sprawdź swój poziom, rozwiązując test składający się z 40 pytań..

Nastepnie dopasuj odpowiedzi A-F do tych pytań.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Napisz odpowiedzi na pytania po angielsku.Pilne Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: Tenczowalala 10.5.2010 (21:42) Na już!. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Zad.1.. 🎓 Dopasuj pytania do odpowiedzi.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Jesteś jej właścicielem?. 2009-06-14 15:33:30Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Można też podać dodatkowo kilka nieprawidłowych odpowiedzi.. i were dla pozostałych osób) rządzi się swoimi prawami i tworzy pytanie przez zmianę szyku, czyli występuje przed podmiotem.Pytanie w tym przypadku obywa się bez operatora.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. dopasowany..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt