Przeczytaj tekst ktore z podanych odpowiedzi a c poprawnie i logicznie go uzupelniaja aussie food
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Z portalem Odrabiamy bez problemu przygotujecie się tak do części pisemnej, jak i ustnej.. Przeczytaj tekst.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Z podanych odpowiedzi (a, b i c) wybierz właściwą reakcję.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego, lub osobę, która zna go perfekcyjnie.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.2.. W języku niemieckim częste są tzw.Nic was nie zaskoczy, a właściwy egzamin pójdzie po tym jak z płatka.. Istniało zapotrzebowanie na towary sprowadzane z krajów Azji np.: Indii i Chin.. 3.Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. Angielski.. Zakreśl literę a, b, c lub d. a look down on b go off c fall out with d see toZostań ekspertem z danego przedmiotu, zarabiaj punkty, wygrywaj nagrody.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?.

Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 2009-01-25 16:32:34; Angielski - Przeczytaj tekst i wybierz odpowiednią odpowiedź?. Były to gł.. Z podanych odpowiedzi wybierz .Nie tylko zapewnimy Ci poprawnie odrobioną pracę domową, ale też poznasz zasady oraz sposoby na rozwiązywanie kolejnych zadań już całkowicie samodzielnie.. Zaznacz prawidłowe odpowiedzi!. A. in order to B. so that C. in view of .Przeczytaj tekst, z którego usunięto trzy zdania.. Czasownik stoi tu na pierwszym miejscu, bo jak wiemy, bez niego formalnie nie możemy nazwać wypowiedzi zdaniem.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach (3.1-3.5) z podanych odpowiedzi A, B albo C wybierz właściwą.. Odmiana jest jednak uboga i do oznaczenia przypadku używa się raczej rodzajnika.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zamknij.. Przyprawy korzenne (pieprz, imbir, gałka muszkatołowa, cynamon), pachnidła (balsam, aloes), owoce (morele, rodzynki), cukier z trzciny cukrowej oraz tkaniny bawełniane i jedwabne.. Przeczytaj tekst..

🎓 Z podanych odpowiedzi A-C wybierz tę, która poprawnie uzupełnia luki...Przeczytaj tekst.

Zakreśl literę A, B lub C. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teks.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj dwa teksty dotyczące edukacji domowej.. Publikujemy arkusze z poziomu podstawowego i rozszerzonego i przykładowe odpowiedzi.Strona 2 z 9 Zadanie 1.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Zaznacz literę A, B, C lub D.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i poprawny gramatycznie tekst.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wpisz w luki 7.1.-7.3. litery, którymi oznaczono brakujące zdania (A-E), tak aby otrzymać logiczny i spójny tekst.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Repetytorium maturalne .Poziom podstawowy.. Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zakreśl literę A, B, C albo D.. 🎓 Rozwiązanie zadania 1A z książki Direkt.. 1.1.Matura z biologii już się zakończyła.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.

2012-10-16 15:41:25; Przeczytaj tekst i .Części zdania: orzeczenie.. Odpowiedzi i arkusz CKE z poziomu podstawowego .Z podanych możliwości odpo-wiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tek-stu.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one .Przeczytaj tekst i zaznacz prawidłowe odpowiedzi.. Piątka na świadectwie - gwarantowana!. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-5.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie cztery teksty.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B lub C. Rzeczowniki niemieckie odmieniają się przez liczby i przypadki.. Rzeczowniki w procesie deklinacji przyjmują końcówki w niektórych przypadkach; może też następować przegłos.. Znajdziesz tu: zadania z niemieckiego, rozwiązania zadań z języka niemieckiego, ćwiczenia z niemieckiego, odpowiedzi oraz bazę wiedzy.6.. 2012-11-06 20:35:14; Przeczytaj uważnie tekst, a następnie zaznacz poprawne zakończenie zdania.. Orzeczenie wyraża czynność i może być czasownikowe: (ja) szyję, (on) idzie lub złożone, tj: imienne, fazowe i modalne.Zatrzymajmy się na chwilę przy orzeczeniu imiennym, które składa się z łącznika (elementu czasownikowego) oraz .Trwa matura 2016..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

(0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Części mowy Rzeczownik.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt