Przeczytaj tekst i uzupełnij informacje zapisz odpowiedzi w zeszycie
Życie bez telefonu komórkowego.. Odpowiedzi proszę zapisać w zeszycie przedmiotowym.. - wykonaj pisemnie wszystkie zadania.. Zapisz ich odpowiedzi tutaj lub w zeszycie.. Nadaj tytuł każdej z wizji dziewczynki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2 ze str. 110 /zamiast danych z ćwicz.. 🎓 Przeczytaj zadanie i uzupełnij zapisy w ramce.. - Zadanie 2: Matematyka z plusem 8 - strona 12Przeczytaj tekst.. Odpowiedzi napisz w zeszycie np.;Przeczytaj sprawozdanie zanotowane w Daniela 2:25-45 i odpowiedz na poniższe pytania.A/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. Przypomnij wiadomości dotyczące jak powstał świat według mitologii greckiej (podręcznik str. 138), którą omawialiśmy niedawno na lekcji.. Tatry, nagle wywrócone, Okazały się w dolinie, Wieprz popłynął w inną stronę I zawadził aż o Gdynię.- przeczytaj tekst zamieszczony w podręczniku str. 305-311.. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. 1 wpiszcie swoje dane osobowe/.. Zapisać i przetłumaczyć słownictwo z ramki Check these words w zeszycie przedmiotowym.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, tak aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst..

Przeczytaj tekst i uzupełnij brakujące informacje.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W zeszycie zapisz słówka, których nie znałeś z ich polskimi odpowiednikami 2.. Przepisz do zeszytu i przetłumacz ( korzystając ze słowniczka str. 98) wyrazy z ramki VOCABULARY str. 93.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Napisana przez: psuja2005.. Zapisz swoje propozycje tutaj lub w zeszycie.. Do przeczytania /ze zrozumieniem/ 2 teksty 1.. - przeczytaj w podręczniku podsumowanie trzech części: Rolnictwo i przemysł Polski-str.145, Usługi w Polsce- str. 161 i Zanieczyszczenie środowiska przyrodniczego- str.168;Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wykonać zadanie 1,2 i 4.. ( ustnie) Otwórz podręcznik na str.190 i przeczytaj tekst pt. „ Stworzenie świata" A. KamieńskiejKolejność informacji zawartych w meldunku zapisz w zeszycie.. 2012-04-19 17:27:29 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku , a następnie uzupełnij zdania .. Ustalcie, co zdarzyło się na miejscu wypadku.A następnie odpowiedz pisemnie na poniższe pytania w zeszycie.. 7Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Pomocy angol.. Nie zapomnij o podaniu podstawowych informacji: kiedy i gdzie żył, jak prawdopodobnie zginął, jakie wydarzenie zmieniło jego życie, dokąd podróżował, jakie listy napisał .4/92- przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Komarzystko 3 .Przeczytaj poniższe opisy sytuacji w języku polskim.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. 🎓 Przeczytaj wiersz, a następnie uzupełnij - Zadanie 1: Między nami 5.. Temat: Zbieranie i opracowywanie danych statystycznych.E‑podręczniki to bezpłatne i dostępne dla wszystkich materiały edukacyjne.. - wykonaj zad.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected] .Bardzo proszę o pomoc w rowiazaniu zadan 1.Wyznacz południk środkowy strefy czasowej (nie czasu urzędowego) dla miast: Zagrzeb, Astany, Meksyku, Vanco … uver, Ułan Bator, Bilbao, Teheranu, Lanzorte, Nawakszut, szczytu Lidurutalagala, Archipelagu Sokotra, Wyspy Dzedzu, Maskatu 2.1.. Edukacja matematyczna: - przepisz przykłady do zeszytu i wykonaj obliczenia - zad.. - Czynności życia codziennego.. Nauczyć się słownictwa na pamięć.. Spójrz na ramkę nad zdjęciem, które z tych fraz pojawiły się w wiadomościach od Lee.. Rozwiąż ćw.. ,Czy masz dystans do samego siebie Myślę, że nad tym cytatem można zastanawiać się do końca życia, a odpowiedź może być różna w zależności od tego w jakim okresie życia się znajdujemy.. proszę o odpowiedzi na te pytania po parę .Przeczytaj tekst z ćw.. W wielu polskich miastach, najczęściej o godzinie 12:00, z najwyższej wieży słychać melodię zwaną hejnałem hejnałem.Swój hejnał mają m.in. Białystok, Bydgoszcz, Chorzów, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Warszawa i Zamość.W tym celu wykonajcie ćwicz..

Napisz odpowiedzi w zeszycie.

Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami i wyrażeniami.. Odpowiedź: .Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zwróć uwagę na to, kto może być osobą mówiącą w tym utworze.. Język angielski:ZAPISZ W ZESZYCIE TEMAT.. Wybierz a, b lub c.. Praca domowaW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.. Matematyka: - zapisz w zeszycie z matematyki temat i wykonaj zadania z dołączonej karty pracy.. W ćwiczeniu 2 przeczytaj wiadomości od Lee,która z nich A czy B zawiera zaproszenie i wskazuje, że coś jest zaplanowane, a która podaje jedynie informacje.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.Materiał składa się z sekcji: "Rodzaje wypowiedzeń".. ( zadania na poniedziałek i wtorek).. Przeczytać dialog na str 64.. Nasz język ojczysty jest pięknym, ale równocześnie - jednym z najtrudniejszych języków świata, obfitującym w wiele skomplikowanych zasad, rozległych reguł, czy pojawiających się niespodziewanie, niewytłumaczalnych wręcz wyjątków.Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź..

6,7/99 z podręcznika a odpowiedzi zapisz w zeszycie.

Materiał zawiera 1 ilustrację, 9 ćwiczeń, w tym 5 interaktywnych.Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia poznanym sposobem zad.. Geografia: Temat: Lekcja powtórzeniowa.. Uzupełnij w zeszycie ćwiczeń materiał do tego tematu.. a) dopasuj odpowiednie słownictwo i zapisz w tabeli.. 2 str. 75 podręcznik.. 2 str.90 i odpowiedz na pytania (odpowiedzi zapisz w zeszycie).. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Wyjaśnij, jaki związek z ogniem mają obrazy widziane przez dziewczynkę.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język polski Zadania i rozwiązania: Język polski.. 1 str.91 - przeczytaj tekst i wypisz do zeszytu nowe słownictwo.- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 41, ułóż pytanie, które zadasz Faustynie, a następnie ułóż odpowiedź; zapisz odpowiedź w zeszycie; - wyszukaj w tekście wyrazy z literą f i przepisz je do zeszytu.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie POPROSIŁABYM O ODPOWIEDŹ Z GÓRY DZIĘKUJĘ 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. Zad 4. wykonaj ćwiczenie on line.. Zeszyt ćwiczeń cz. 1 - strona 9Przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj polecenia: Wyszukaj fragmenty mówiące o tym, jakie piękne rzeczy widziała dziewczynka, zanim babcia zabrała ją do Boga.. Przeczytać tekst na str 65.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).. Temat: Księga, która mówi o początku.. Praca z tekstem z ćw.. Z tego wynikła Historia całkiem niezwykła: Siedlce wpadły do Krakowa, Kraków zmienił się w jezioro, Nowy Targ za San się schował, A San urósł w górę sporą..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt